Skocz do zawartości

manetros

Użytkownik
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O manetros

 • Tytuł
  Obserwator

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. manetros

  uGaming Role Play

  Myślisz, że edytując komentarz tego nie będzie widać? Na moim cytacie wszystko jest widać, więc jak chcecie coś zrobić porządnego to lepiej zamknijcie ten projekt i nie twórzcie kolejnego pseudola, gdyż tym psujecie scenę RolePlay.
 2. manetros

  uGaming Role Play

  Nie no jednak zabawny jesteś. Nie ma to jak uchylanie się od tego, że jest się w ekipie danego projektu. Ale dzięki, że przyjmujecie moją opinię ale tak jak napisałem nie widzę przyszłości dla tego projektu.
 3. manetros

  uGaming Role Play

  Nie chcę nikogo krytykować tutaj z ekipy ale nikomu z Was nie polecam granie na tym serwerze - dlaczego? Mianowicie tak jak to wyżej inni napisali nie mają żadnego budżetu a właściciel serwera twierdzi, że jakiś sponsor zakupi mu tego VPS'a i to jeszcze na jego dane. :mrgreen: A tak poza tym to nie posiadają oni autorskiego skryptu gdzie się prezentują tym, że owy mają oraz logo jest edytowanym logiem mojego znajomego. Nie chce nic mówić ale po prostu po rozmowie z właścicielem doszedłem do wniosku, że nie myślą poważnie o tym projekcie. Myślę, że nie przemyśleli tego i sądzą, że z takim podejściem coś osiągną. No szkoda żebyś nie wszedł jak jesteś tam w ekipie.
 4. manetros

  [SZUKAM] Programisty PAWN

  Aktualne!
 5. manetros

  [SZUKAM] Programisty PAWN

  Nadal aktualne.
 6. manetros

  Hosting VPS

  Właśnie czytałem ale opinie są różne i najczęściej są sprzed pół roku. A w ten czas mogło się wiele zmienić w tym hostingu.
 7. manetros

  Hosting VPS

  No dobra ale pytam się czy Mintshost jest dosyć dobry bo OVH odpada. A nie chce co chwile zmieniać tez hostingu. Jakby ktoś mógł powiedzieć co sądzi o Mintshost to byłoby dobrze bo mówię jedni mówią mi, że jest dosyć dobry a jedni że słaby.
 8. manetros

  Hosting VPS

  To jak pomoże ktoś? Warto brać mintshost bądź kimsufi bo na mintshoscie mój znajomy miał VPS'a i wszystko działało bez zarzutu.
 9. manetros

  Hosting VPS

  No trochę zeszliśmy z tematu ale no jakbyś mógł sprawdzić to by było świetnie. A i tak poza tym to macie jakieś doświadczenia z mintshost bądź kimsufi?
 10. manetros

  Hosting VPS

  A mógłbyś to sprawdzić bo jestem ciekaw?
 11. manetros

  Hosting VPS

  Wiesz jeżeli jest zgłoszenie to tak ale z tego co on napisał to wynika ze blokuja z automatu po założeniu forum. Wiesz przykładowo jeżeli ktoś założył forum na nulledzie to wątpię aby mu zablokowali, no chyba ze tak jak mówisz będzie zgłoszenie.
 12. manetros

  Hosting VPS

  A niby skąd to wiesz ze blokuja fora z brakiem licencji. Z tego co słyszałem to właśnie na OVH tego w ogóle nie kontrolują.
 13. manetros

  Hosting VPS

  A co do hostingow to co byś polecił oprócz bizneshost i OVH. Chciałbym mieć jakiś przegląd w hostingach. Tak aby tez na początku mógłbym wziąć właśnie VPS'a na serwer ok.100slotow, forum oraz ewentualnie ts3.
 14. manetros

  Hosting VPS

  No rozumiem
 15. manetros

  Hosting VPS

  Nie rozumiem co ma wspólnego nulled z VPS'em? Weź napisz o co Ci chodziło bo nie rozumiem.
×