Skocz do zawartości

Damianu

Użytkownik
 • Zawartość

  92
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

O Damianu

 • Tytuł
  Początkujący

Informacje profilowe

 • Płeć
  Nie określono
 • Miejscowość
  Czarna dziura.
 1. Damianu

  SQLite - co to? Funkcje, polecenia, typy, przykłady.

  A jest coś w rodzaju Autoinsert(czy jakoś tak w mysql było) w sensie robię sobie bazę danych i każdy grać ma UID no i chciałbym żeby baza danych sama mi naliczała, abym nie musiał pobierać ilości wyników z bazy..
 2. Damianu

  Minecraft ModLoader Tutorial

  Świetne! Co prawda trochę umiałem, ale wiele się nauczyłem. Mógłbyś pokazać jak pobrać namierzony bloczek lub usunąć bloczek funkcją, np gdy stanę i coś zrobię to bloczek pode mną znika. Przydałoby się też pobieranie wciśniętych klawiszy. Jak masz czas to prosiłbym o zrobienie tego, postaram się też sam rozwiązać te problemy.
 3. Jakie jest ID świecącego się koguta? bo ja mam tylko nieświecący.
 4. Damianu

  [PWN] Kierunkowskaz + Silnik 1.0 [0.3c]

  http://zapodaj.net/881d29df129e.jpg.html - pozdrawiam!
 5. Damianu

  PHP-Game

  Oddaję kolejkę.
 6. Damianu

  ID Gracza w Chacie

  RPS nie powinna, wtedy może się zdarzyć (mało prawdopodobne, ale jednak) że 2 osoby naraz wpiszą jakiś tekst. No ale to i tak mało by zmieniło gdyby było globalne. Bo tworzenie tablicy nie zajmuje prawie nic.
 7. Damianu

  PHP-Game

  http://damianu.boo.pl/test.php - Zobacz zanim przeczytasz! [move] <?php if(isset($_POST['imie'])) { $_POST['imie']=substr($_POST['imie'], -1); if($_POST['imie']=='a') { echo '<a href="http://allegro.pl/">Kup se ciuszki</a>'; } else { echo '<a href="http://redtube.com/">Strona dla facetów</a>'; } } else { echo '<form method="post"><input type="text" name="imie" value="Wpisz swoje imię a ja ci poradze."><button type="submit">Kcem porade</button>'; } ?>[/move] Zacytuj sobie żeby zobaczyć kod, poprostu nie chce psuć tajemnicy linku ;D
 8. Damianu

  ID Gracza w Chacie

  Dobry kod, chociaż krótki. Ale o ile wiem to wiadomość na czacie może być dłuższa niż 128 znaków, wtedy SA-MP automatycznie przenosił, a tu ten fajny efekt usuwasz ;).
 9. Damianu

  Advanced Admin Panel (AAP) 1.2

  No wiesz, mógł napisać prawa użytku i nie było by róbta co chceta.. Ps. Mam podobny, nie wiem czemu ale wpadliśmy na ten sam pomysł ;).
 10. Damianu

  Pomóż mi w utrzymaniu servera, ty nic nie płacisz :)

  0.3c analfabety! xD
 11. Damianu

  Load jquery

  <!DOCTYPE html> <html> <head> <style> body{ font-size: 12px; font-family: Arial; } </style> <script src="http://code.jquery.com/jquery-1.4.4.js"></script> </head> <body> <b>Footer navigation:</b> <ol id="new-nav"></ol> <script> $("b").click(function(){ $("#new-nav").load("index.html",alert("No Kurwa")); }); </script> </body> </html> Testowy Pliczek do wczytywania index.html. Nie działa, alert się wyświetla ale nie ładuje...
 12. Damianu

  [DEMO]: HorrorMode

  A filmik? :<
 13. Damianu

  Co powinien mieć dobry AntyCheat ?

  Anty WeaponCheat. Anty CarSpawn(to akurat łatwe jest).
 14. Damianu

  SendMailer

  @up Co racja to racja, stronę usunąłem.
 15. Damianu

  SendMailer

  @up Gmail tu nie widzi spamu. Ogólnie to większość wiadomości teraz idzie do spam bo ludzie korzystają ze złomowatej poczty. Jaki spam? przecież można normalnie założyć nowy adres i spamować tak jak tu. No i to prosty skrypcik jest w PHP więc..
×