Skocz do zawartości

Artur96

Użytkownik
 • Zawartość

  184
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Artur96

 • Tytuł
  Kiedyś coś pisał

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Anglia

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Próbuję stworzyć system rejestracji używając wbudowanego SQLite. Problem w tym, że za każdym razem kiedy otwieram nieistniejący plik .db (który powinien się stworzyć jeśli nie istnieje), ten plik się nie tworzy, a baza danych jest niby 'otwarta'. Oto fragment kodu który za to odpowiada: if((baza = db_open("baza.db")) == DB:0) { print("Polaczenie z baza danych nieudane."); SendRconCommand("exit"); } else { print("Polaczono z baza danych."); db_query(baza, "CREATE TABLE IF NOT EXISTS `Konta` (`Nazwa` VARCHAR(24) PRIMARY KEY, `Haslo` CHAR(64), `Sol` CHAR(10))"); } EDIT: Problem był z klientem FTP, który nie odświeżał katalogu serwera poprawnie...
 2. Nikt nie wie dlaczego nie naprawili tego 'problemu'. Niektórzy mówią, że chcą spieniężyć zakładki ale rejestracja nowych serwerów do zakładki Hosted jest zamknięta, więc mało prawdopodobne żeby to był powód 'awarii'. Jak narazie pozostaje SANCR Monitor, warto tam zajrzeć.
 3. Artur96

  Pawn a przyszłość

  Pawn to przeszłość jak już Istnieją o wiele lepsze języki do skryptowania. Pawn umrze wraz z SA:MPem.
 4. Po kilkuletniej przerwie zdecydowałem się odwiedzić starego, dobrego SA:MPa Czytając różne tematy na tym forum odnoszę wrażenie iż nie opłaca się 'inwestować' w polskie serwery SA:MP, gdyż zwyczajnie brakuje graczy którzy mogliby grać na owym serwerze. Ale czy to jest prawda? Przeglądając zakładkę Internet i Hosted zauważyłem, że jest mało polskich serwerów, a scenę dominują Rosjanie i anglojęzyczni. Na oficjalnym forum SA:MP widziałem też statystyki dotyczące serwerów SA:MP na przełomie ostatnich kilku lat. Można powiedzieć, że od 2014 roku SA:MP traci na ilości graczy. Jako że trochę tęsknie za SA:MPem chciałbym zorganizować mały *nieoryginalny* osobisty projekt typu gamemode RolePlay w Las Venturas, od zera. Ale nie jestem pewien czy mi się to zwyczajnie opłaca w sensie nierekreacyjnym? Co o tym myślicie?
 5. Artur96

  Mapka POPServera

  Masz zdefiniowany strtok?
 6. Artur96

  Jak zacząć pisać GM RP

  Pisz tak jak byś sam grał w twój GM. Zacznij od podstaw - rejestracja, tworzenie konta z różnymi zmiennymi itp. Co potem? Jakiś samouczek wyjaśniający zasady serwera i jak rozpocząć przygodę? Wiesz o co chodzi.
 7. Artur96

  Stan Polskiego RolePlayingu

  Tak, ale skrypt to jakiś GF edit i za dobrze on nie wygląda
 8. Witam. Po kilkunastu-miesięcznej przerwie powracam do świata SA-MPa :) Jak na razie jedynie skaczę po różnych serwerach, szukając tego jedynego. Ale moje poszukiwania są bez skutku. Chodzi mi właściwie o Polskie serwery RolePlay, które nie wyglądają zbyt kusząco. Muszę się was zapytać - czy warto by było stworzyć swój własny serwer RP na poziomie niskim-średnim (w sensie poziomu RP)?
 9. Artur96

  Bronie

  Spróbuj tak: if(Mini[playerid] == false || RPG[playerid] == false) {
 10. Artur96

  Lista hostingów SA-MP

  Serverffs już się zamyka jak coś.
 11. Artur96

  Pobranie dwóch Inputtext i szlaban.

  A masz funkcję 'zamykaniegranicylvls'?
 12. Artur96

  Spełniamy zachcianki.

  Chce zobaczyć coś niesamowitego!
 13. Artur96

  Pytanko statystyczne dotyczące monitorów

  1680x1050
 14. Artur96

  TexDraw [BOX]

  Poprawiłem mój pierwszy post do twoich wymagań. P.S Używaj funkcji 'Modyfikuj', moderatorzy nie lubią double postów ;)
 15. Witam. Czemu użytkownicy nie mają możliwości kasowania własnych postów? Bo czasami zdarza się, że ktoś kogoś wyprzedzi w n.p odpowiadaniu na pytanie w dziale Problemy i ten post jest zbędny, kiedy oba posty są poprawnymi odpowiedziami i to trochę głupio wygląda...
×