Skocz do zawartości

DiggeR

Użytkownik
 • Zawartość

  451
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

O DiggeR

 • Tytuł
  Zaawansowany

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. DiggeR

  Minecraft [Cracked] i Lagi

  Yesterday, nic się nie poradzi, Java ma swoje wady i działa z szybkością emulatora konsoli do gier. Gdyby Minecraft był napisany w C++ lub C, to działałby sprawnie na wszystkich komputerach. Jedyne proste rozwiązania to zmienić opcje grafiki na fast, zmienić draw distance na normal lub short i koniecznie wyłączyć gładkie oświetlenie. Jeśli to nie pomoże, to poszukaj na minecraftforum, jest tam modyfikacja o nazwie Optimine, pobierz jej nieoficjalną wersję, bo oficjalna nie obsługuje wersji 1.4_01.
 2. DiggeR

  [PHP]Funkcja $_POST

  Naucz się JS. Nie licz na gotowca, albo zatrudnij kogoś. Ja bym to zrobił w ten sposób, że są 2 divy zawierające poszczególne listy dla poszczególnych płci i dodałbym do nich atrybut CSS visible:none (czy jakoś tak). Potem w onChange bym zmieniał wartość tego atrybutu.
 3. DiggeR

  Funkcja SAMPMYSQL

  Użyj sscanf, albo explode (zapewne będzie gdzieś w kodach Y_Lessa). EDIT: native samp_mysql_strtok(dest[], separator[], src[]); Coś mi się tu nie podoba... Czyżby autor tego skrawka kodu chciał podzielić pustą linijkę?
 4. DiggeR

  Programiki

  Fraps - możesz kupić za ok. 30$, albo pobrać złamaną wersję, poszukaj na forum warezowym. Co do przeróbki, to polecam Sony Vegas, albo używaj w ostateczności Windows Movie Maker.
 5. DiggeR

  Tempomat

  Witajcie. Przedstawiam wam skrypt, który dodaje tempomat (co to jest? - kliknij tutaj) w SA:MP. Opcję tą można uruchomić, zależnie od konfiguracji (domyślnie wszystkie możliwości są włączone), komendą /tempomat, /cruise-control, /crusecontrol lub klawiszem mini-misji. Download: SolidFiles (PWN & AMX)
 6. DiggeR

  Dużo (94) teleportów

  Icy, nie trzeba podawać ID wnętrza (interior), bo skrypt sam go wyciąga z GetPlayerInterior i zapisuje.
 7. DiggeR

  Dużo (94) teleportów

  Podaj dlaczego tylko 7/10. Planuję wykonanie aktualizacji i wszelkie sugestie byłyby przydatne.
 8. DiggeR

  Dużo (94) teleportów

  Witajcie! Przedstawiam wam stosunkowo prosty skrypt na teleporty, zawiera on domyślnie (ode mnie) na start 94 pozycje, obsługuje łatwe dodawanie teleportacji komendą /tnowy (trzeba jeszcze dodać do tablicy TeleportData i skompilować skrypt) oraz podział listy na strony. Wymagane są zcmd, sscanf i YSI. Skrypt działa z SA:MP w wersjach 0.3a, 0.3b i 0.3c. Komendy: - /tele [numer strony] - lista komend na teleportacje, jeśli w konfiguracji jest ustawiona tylko jedna strona, to wystarczy wpisać tylko /tele - /tnowy [nazwa komendy] - tworzy teleport i zapisuje go do pliku 'teleporty.txt' Kilka zrzutów ekranu: Licencja: Creative Commons Download (AMX + PWN): SolidFiles
 9. DiggeR

  Id Pojazdu

  2. Lepszy i optymalniejszy byłby warunek if(50 < metry < 3000)
 10. DiggeR

  Poszukuję działającej wersji Race Editor'a

  Edytor jest zjechany, bo musisz nieco zrobić zmian w strukturze folderów MTA. http://archiwum.pawno.pl/viewtopic.php?t=7555 Obiektów niestety, nie da się zrobić do MTA, jedyny sposób to połączenie ich z obiektami z surowego GTA SA.
 11. DiggeR

  Gry multiplayer

  Lol, jak nie MMORPG ani nie FPS, to co? Jakiś shit z przeglądarki?
 12. DiggeR

  Gry multiplayer

  Ja myślę o serii Battlefield, niedawno wyszedł dodatek Vietnam do Bad Company 2.
 13. DiggeR

  Co możecie mi polecić .?

  Dla mnie jest dobry dubstep ogółem, polecam albumy: - The Sound of Dubstep - The Sound of Dubstep 2 od Ministry of Sound. Bynajmniej dobrze, że nie jest to techno xD
 14. DiggeR

  Kolory w format

  Kolory ujęte w klamry mogą być użyte tylko tam, gdzie występuje czcionka taka jaka w oknach dialogowych, na chacie.
 15. DiggeR

  Pobieranie demotywatorów na dysk.

  http://www.capaciouscore.pl/skrypty/ripper-demotywatorow/ Jak coś zostało zrobione przez profesjonalistę PHP, to można wykorzystać...
×