Skocz do zawartości

Parykstodwa

Użytkownik
 • Zawartość

  342
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Parykstodwa

 • Tytuł
  Zaawansowany
 • Urodziny 15.02.1998

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Parykstodwa

  foreach

  czyli i to i a Player = MAX_PLAYERS ze zwykłej pętli?
 2. Parykstodwa

  foreach

  Jak tego używać? Wiem, że to są szybsze pętle ale nie wiem jak to stosotwać, normalnie zawsze robię tak:
 3. Parykstodwa

  Odpowiedzi na proste pytania

  A da rade wykasować wszystkie "spacje" z tablicy? Nie wiem ile ich jest, czasem może być ich 4 a czasem 1, chciałbym, zeby to skrypt sam sprawdzał i kasował. CHODZI mi oczywiście o spacje przed textem tablica będzie np. = " czesc", to żeby zostało: "czesc".
 4. Parykstodwa

  Odpowiedzi na proste pytania

  Jak usunąć dwie pierwsze litery/dwa znaki z tablicy text[]? Próbowałem text[1] = EOS ale nie działa xd Próbowałem też text[2] = "\b"; ale wywala:
 5. Parykstodwa

  Odpowiedzi na proste pytania

  Praca na plikach jest szybsza niż mysql? chciałbym zrobić logi z onplayertext dlatego nie wiem czy np. za dużo zapytań nie będzie zbyt dużym obciążeniem niż np. zapis do pliku. proszę o porady
 6. Parykstodwa

  Odpowiedzi na proste pytania

  Chciałem dać w enumie "NICK[MAX_PLAYER_NAME]," ale nei wiem czy jest to dobre rozwiącanie. Czy właśnie nie lepiej pobierać za każdym razem. Korzystać będę z tego raczej często, więc nie wiem sam już... @Dzięki.
 7. Parykstodwa

  Odpowiedzi na proste pytania

  Lepiej przy każdym korzystaniu pobierać nick gracza czy o wiele lepiej jest pobrać raz nick gracza w tablice i później brać nick z tablicy?
 8. Parykstodwa

  Optymalniej

  Cześć, czy można jakoś zrobić to optymalniej? Czy to w ogóle nie zabije serwera?(mam maksymalną liczbę graczy zdefiniowaną na 60)
 9. Parykstodwa

  Źle usuwa obiekt - RemoveBuildingForPlayer

  To sama textura z tego co wiem, zazwyczaj ma podobną nazwe plus coś na końcu, poszukaj nazwy w gta3img(?) - tak coś czytałem.
 10. Parykstodwa

  Progress Bar Creator

  To chyba najgłupsza rzecz jaką tutaj widziałem, by include kompilować, hah. http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=113443&highlight=Progress+Bar+Creator Tu masz wszystko.
 11. Parykstodwa

  Zmienna += oraz -=

  Brakuje Ci klamer, lol. Co do dodawania do zmiennej i usuwania 1 to możesz używać zmienna++; oraz zmienna--;
 12. Parykstodwa

  Propozycja gry 2D

  Jest 2D i On właśnie chce taki efekt osiągnąć, także nie rozumiem tego Twojego zaskoczenia, Bantu. Przyczepiłbym też się do Twojego zdania typu " Jak umiesz pisać gry to umiesz je wymyślać" - nie każdy Polonista jest dobrym poetą.
 13. Parykstodwa

  Siła ~ Uderzenie ~ Warunki.

  Ale warunki twoje są złe bo jak ma siłe np 500 to i tak wykona się pierwszy tylko warunek bo 500 jest większe niż sto :) Musisz porobić coś tkaiego: if((PlayerInfo[playerid][pSila] >= 100) && !(PlayerInfo[playerid][pSila] <= 199))
 14. Parykstodwa

  Siła ~ Uderzenie ~ Warunki.

  zrób to w OnPlayerTakeDamage
 15. Parykstodwa

  vps pod serwer i ewentualnie pod stronke

  A jaka opcja jest najlepsza? Chodzi mi o to "VPS OpenVZ", "VPS Xen" ? Domyślam się, że chodzi o system, ale nie wiem który lepiej się sprawdzi do postawienia serwera samp lub forum.
×