Skocz do zawartości

zrio

Użytkownik
 • Zawartość

  1103
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Ostatnia wygrana zrio w dniu 10 Luty 2015

Użytkownicy przyznają zrio punkty reputacji!

O zrio

 • Tytuł
  Stały bywalec
 • Urodziny 10.08.1991

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje o serwerze

 • Typ serwera
  Nie wybrano

Ostatnie wizyty

4699 wyświetleń profilu
 1. zrio

  Problem z odpaleniem serwera

  Łap http://www.redbullproject.pl/Streamer.rar
 2. zrio

  Problem z odpaleniem serwera

  Zaktualizuj plugin.
 3. zrio

  Plugin + include by BlueG

  https://github.com/pBlueG/SA-MP-MySQL/releases
 4. zrio

  Zmiany dotyczące handlowania na Pawno.PL

  Sam komunikat nic nie da. Większość ludzi i tak nie czyta tego, co się do nich pisze. Postaw się na miejscu Kopeckiego. Pozwalasz na handlowanie usługami/przedmiotami na swoim forum, jednak to czy są uczciwi zależy jedynie od samego sprzedawcy. Ktoś Cię oszuka, i co wtedy? Po dupie po części dostaje sam sprzedawca. Ale najbardziej właściciel forum, gdzie aukcja się zaczęła. W tym przypadku Kapeć. Co byś zrobił na jego miejscu? Zrezygnował całkowicie z działu Szukam/Oferuję, czy też wprowadził "program ochrony kupujących"?
 5. zrio

  Zmiany dotyczące handlowania na Pawno.PL

  Administracja stara się, żeby użytkownicy nie musieli myśleć czy gość Cię oszuka czy nie. Źle? No proszę Cię.. Poza tym Burzysz się jakby Ci się krzywda działa. Nie chcesz oszukać to i przez Allegro/Inne aukcje zarobisz.
 6. zrio

  Pobieranie gotówki z bazy w komendzie.

  http://wiki.sa-mp.com/wiki/GetPlayerMoney A więc PlayerCache[playerid][pCash] = GetPlayerMoney(playerid); if (PlayerCache[playerid][pCash] >= 5000) { ... }
 7. zrio

  Problem >> Strefa areny

  if(!IsPlayerInArea(i,417.4711,91.2877,22.9363,17.6406)) Warunek się spełni, jeżeli gracz będzie poza wyznaczoną strefą. No i do czego Ci służy InDM[] ?
 8. zrio

  Odpowiedzi na proste pytania

  Broń boże, ponieważ zgodnie z http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=91354
 9. zrio

  Odpowiedzi na proste pytania

  Taka sytuacja ma miejsce, jeżeli wkleisz komendę w jakiś public lub w środku innej funkcji. Powinieneś ją umieścić poza wszelkimi klamerkami. Tj. np: #include <zcmd> ... CMD:kasa(playerid, params[]) { GivePlayerMoney( playerid, 1000); return 1; } ... public OnGameModeInit() { return 1; } ...
 10. zrio

  Problem z zapisem

  A co pokazuje log MySQL przy wykonaniu tego zapytania?
 11. zrio

  SA-MP 0.3.7 RC2

  Ale, że o co się rozchodzi?
 12. zrio

  Wyciągniecie

  Tutaj masz kod, którego efektem jest Tobie pozostaje jedynie opracować kod w publicu OnDialogResponse.
 13. zrio

  Problem z areną

  W żadnym wypadku. Po prostu wystarczy samo o_Funkcje[playerid][oAtrakcjaOnede] = 0; bez wcześniejszego if(o_Funkcje[playerid][oAtrakcjaOnede] == 1) IleOnede--; //-- @Aznz, w ogóle nie rozumiem teraz o co Tobie chodzi : ]
 14. zrio

  Problem z areną

  Wszystkiego tutaj nie pokazałeś, nie zerujesz czasem graczowi pobytu na arenie w momencie śmierci? I pytanie odnośnie publica OnPlayerDisconnect. Czemu używasz dekrementacji na oAtrakcjaOnede, jeśli potem to zerujesz?
 15. zrio

  Wyciągniecie

  No to mam pytanie, jak to łączysz? Wklejasz w odpowiednie miejsca (zmienne globalne poza publicami, a np. wykonanie dialogu w OnDialogResponse) czy najzwyczajniej w świecie doklejasz wszystko w kupie na końcu swojego kodu? Ewentualnie wklej całość na pastebin lub wyślij mi na emaila (pawn@redbullproject.pl) to spojrzę co tam masz po powrocie do domu. Będę w okolicach 23, więc jak będziesz też to postaram się pomóc przez komunikator GG.
×