Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'skrypty' .



Więcej opcji wyszukiwania

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Społeczność Pawno.PL
    • Ogłoszenia
    • Projekty Pawno.PL
  • Programowanie PAWN
    • Bazy danych
    • Pomocne materiały
    • Rozwiązywanie problemów
    • Gotowe rozwiązania
  • Programowanie ogólne
    • LUA
    • Języki programowania
    • Webdevelopment
  • Grand Theft Auto V - Multiplayer
    • GTA MP - Dyskusja
    • GTA MP - Programowanie
    • GTA MP - Serwery
  • Grand Theft Auto San Andreas - Multiplayer
    • San Andreas MultiPlayer - Rozmowy
    • San Andreas MultiPlayer - Serwery
    • Multi Theft Auto - Rozmowy
    • Multi Theft Auto - Serwery
  • Singleplayer
    • V
    • IV
    • San Andreas
    • Vice City
    • I, II, III i pozostałe
  • Technologia komputerowa / Administracja serwerów
    • Serwery wirtualne / dedykowane
    • Komputery / laptopy
  • Pozostałe
    • Oferty
    • Firmy hostingowe
    • Off Topic
    • Archiwum

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Strona WWW


Skype


Gadu-Gadu


Miejscowość


Nazwa serwera


Adres IP

Znaleziono 6 wyników

  1. Community LUA - forum programistyczne tworzone z myślą o pomocy i rozwijaniu umiejętności z zakresu języka skryptowego LUA. Na forum panuje luźna atmosfera, przyjazna użytkownikom Administracja, która służy pomocą w zakresie LUA oraz organizacji całego serwisu. Jeśli masz problem napisz, a społeczność naszego forum chętnie Ci pomoże - pamiętaj, aby w miarę możliwości również pomagać, bo przecież o to chodzi. U Nas możesz pochwalić się swoimi umiejętnościami zamieszczając swoje skrypty. Jeśli oferujesz swoje usługi, szukasz ekipy lub służysz pomocą, znajdzie się miejsce na założenie odpowiedniego tematu z ogłoszeniem. Chcesz się zareklamować? - śmiało, są do tego przeznaczone działy, możesz również skontaktować się z Administracją w sprawie wymiany bannerami reklamowymi. cLUA.pl - forum programistyczne
  2. Cześć, mam mały problem nie wiem jakie skrypty zastosować na moim serwerze z gamemodem pl_dm_stunt_drift. Chciałbym dobrać takie żeby był licznik driftu, pasek z lvl i itp i różne zabawy typu Wg, db. Z góry bardzo dziękuje za polecenie skryptów.
  3. Skino

    Spis Skryptów

    SPIS SKRYPTOW cz.1 Wszystkich skryptów jest ok. 380 Aby znaleźć skrypt użyj CTRL+F. Weapons by lukasz_lol http://pawno.pl/index.php?/topic/503-weapons-by-lukasz-lol/ File Loader http://pawno.pl/index.php?/topic/255-file-loader-wczytywanie-z-pliku-nigdy-nie-bylo-takie-latwe/ Rekord http://pawno.pl/index.php?/topic/121-inne-rekord/ Regulamin przy wejściu na serwer http://pawno.pl/index.php?/topic/54-regulamin-przy-wejsciu-na-serwer/ System rakiet SAM http://pawno.pl/index.php?/topic/118-dm-system-rakiet-sam/ Anti-Bot http://pawno.pl/index.php?/topic/120-inne-anti-bot/ mSkill 1.0 http://pawno.pl/index.php?/topic/2613-mskill-10-skille-broni-dla-graczy/ Wyscig lodzi http://pawno.pl/index.php?/topic/2639-wyscig-lodzi-pwn/ Dużo (94) teleportów http://pawno.pl/index.php?/topic/2534-duzo-94-teleportow/ Tempomat http://pawno.pl/index.php?/topic/2550-tempomat/ system VIP-a http://pawno.pl/index.php?/topic/2161-moj-pierwszy-system-vip-a/ Spawnowanie pojazdów http://pawno.pl/index.php?/topic/659-spawnowanie-pojazdow/ Admin-chat http://pawno.pl/index.php?/topic/318-admin-chat/ Panel Administratora http://pawno.pl/index.php?/topic/918-panel-administratora-w-gui/ Reklama http://pawno.pl/index.php?/topic/2262-reklama/ Czas grania http://pawno.pl/index.php?/topic/2162-ile-gracz-przebywal-na-serwerze/ System temperatury http://pawno.pl/index.php?/topic/2030-system-temperatury/ Turbo Cars http://pawno.pl/index.php?/topic/1542-turbo-cars-szybsze-auta-v03-update/ SendMailer http://pawno.pl/index.php?/topic/1933-sendmailer/ SpeedHack http://pawno.pl/index.php?/topic/102-dm-speedhack-samp-03/ New announce http://pawno.pl/index.php?/topic/1162-new-announce-in-textdraw/ Mały anty AFK http://pawno.pl/index.php?/topic/1849-maly-anty-afk-by-damianu/ Salon Samochodowy http://pawno.pl/index.php?/topic/25-salon-samochodowy/ Inteligentny bot (NPC) http://pawno.pl/index.php?/topic/533-inteligentny-bot-npc/ Coraz lepsze bronie za czas gry http://pawno.pl/index.php?/topic/1677-coraz-lepsze-bronie-za-czas-gry/ Zapis 3 ostatnich graczy http://pawno.pl/index.php?/topic/83-zapis-3-ostatnich-graczy/ Pasek stanu http://pawno.pl/index.php?/topic/106-pasek-stanu/ ASCII+ nowy system kodowania tekstu! (haseł) http://pawno.pl/index.php?/topic/755-ascii-nowy-system-kodowania-tekstu-hasel/ pw w gui beta http://pawno.pl/index.php?/topic/642-pw-w-gui-beta/ E_Pos(zapisywanie i wczytywanie pozycji) http://pawno.pl/index.php?/topic/1257-e-poszapisywanie-i-wczytywanie-pozycji/ Wyścig ulicami pustyni http://pawno.pl/index.php?/topic/732-wyscig-ulicami-pustyni/ VoteKick http://pawno.pl/index.php?/topic/743-votekick/ Strefa czasowa http://pawno.pl/index.php?/topic/651-strefa-czasowa/ Niezniszczalne pojazdy na lotnisku w LS http://pawno.pl/index.php?/topic/627-niezniszczalne-pojazdy-na-lotnisku-w-ls/ Nowy czat http://pawno.pl/index.php?/topic/618-nowy-czat/ czas polaczenia gracza(beta) http://pawno.pl/index.php?/topic/538-czas-polaczenia-graczabeta-aktualizacja/ Animacje http://pawno.pl/index.php?/topic/744-animacje-by-profek-v20/ Warn system 1.0 http://pawno.pl/index.php?/topic/4297-dmwarn-system-10/ Anty Fall Off Bike - Nie spadanie z pojazdów http://pawno.pl/index.php?/topic/4156-anty-fall-off-bike-nie-spadanie-z-pojazdów/ Licznik prędkości http://pawno.pl/index.php?/topic/4240-licznik-predkosci/ Śmieszna zabawa /carboom http://pawno.pl/index.php?/topic/4203-hit-smieszna-zabawa-carboom-hit/ Realne radio w pojeździe http://pawno.pl/index.php?/topic/639-realne-radio-w-pojezdzie/ AntyReklama IP/STRONY http://pawno.pl/index.php?/topic/870-antyreklama-ipstrony/ [MySQL] Logowanie przez konto z forum http://pawno.pl/index.php?/topic/1951-mysql-logowanie-przez-konto-z-forum-mybb-i-ipb/ Uciszanie gracza http://pawno.pl/index.php?/topic/1129-uciszanie-gracza/ Security Car Explosion http://pawno.pl/index.php?/topic/3779-gta4-security-car-explosion/ System gangów v1.0 http://pawno.pl/index.php?/topic/3623-dmsystem-gangow-v10/ TextDrawEditor0.6 http://pawno.pl/index.php?/topic/156-textdraweditor06/ Kierunkowskaz + Silnik 1.0 http://pawno.pl/index.php?/topic/2081-pwn-kierunkowskaz-silnik-10-03c/ USM Beta http://pawno.pl/index.php?/topic/3719-usm-beta/ Wersja Skryptu http://pawno.pl/index.php?/topic/3671-03-wersja-skryptu/ Nitro do motorow http://pawno.pl/index.php?/topic/3703-nitro-do-motorow/ Uwazaj spadasz http://pawno.pl/index.php?/topic/3447-uwazaj-spadasz/ [0.3c] Neony Pod Samochody http://pawno.pl/index.php?/topic/2138-03c-neony-pod-samochody/ Podgląd wszystkich animacji http://pawno.pl/index.php?/topic/3654-podglad-wszystkich-animacji/ Skoki Spadochronowe (dynamiczne) http://pawno.pl/index.php?/topic/2668-skoki-spadochronowe-dynamiczne/ TextDraw Editor By Zamaroth http://pawno.pl/index.php?/topic/3445-textdraw-editor-by-zamaroth-100-translated/ CB-Radio http://pawno.pl/index.php?/topic/3542-cb-radio/ ID Gracza w Chacie http://pawno.pl/index.php?/topic/1795-id-gracza-w-chacie/ System Anty MK 2.0 http://pawno.pl/index.php?/topic/22-pwn-system-anty-mk-20/ Anty Cheat v 1.0 http://pawno.pl/index.php?/topic/3186-anty-cheat-v-10/ Sklep http://pawno.pl/index.php?/topic/3071-sklep/ Komendy na zmianę koloru pojazdu http://pawno.pl/index.php?/topic/20-komendy-na-zmiane-koloru-pojazdu/ Wybór Pogody[PWN] http://pawno.pl/index.php?/topic/2504-wybor-pogodypwn/ Ruchomy TextDraw http://pawno.pl/index.php?/topic/2750-ruchomy-textdraw-przesuwajacy-sie-napis/ CMD http://pawno.pl/index.php?/topic/2674-cmd-by-karolek-gui/ Prosty Anty Ping+Anty Cheat http://pawno.pl/index.php?/topic/5624-prosty-anty-pinganty-cheat/ Dynamiczna Reklama [bETA] http://pawno.pl/index.php?/topic/4895-dynamiczna-reklama-beta/ Petarda i rakieta http://pawno.pl/index.php?/topic/5414-petarda-i-rakieta-fullserver/ [bETA][HTTP] Realna pogoda http://pawno.pl/index.php?/topic/5506-betahttp-realna-pogoda/ Newsy http://pawno.pl/index.php?/topic/5073-newsy/ System zgłaszania bugów http://pawno.pl/index.php?/topic/5441-mini-mysql-system-zglaszania-bugow/ As Help http://pawno.pl/index.php?/topic/5272-as-help/ glosowanie http://pawno.pl/index.php?/topic/105-glosowanie/ Lizak policyjny http://pawno.pl/index.php?/topic/5347-lizak-policyjny/ /Kick i /Ban & /Unban http://pawno.pl/index.php?/topic/4986-kick-i-ban-unban-system-z-gamemodea-polskie-party-wyciete/ Licznik/paliwo/staty http://pawno.pl/index.php?/topic/100-dm-i-gf-licznikpaliwostaty-by-destroyer/ NetWarn http://pawno.pl/index.php?/topic/5286-pwn-netwarn/ Mandat http://pawno.pl/index.php?/topic/3669-mandat-07-10-25-pwn/ Opis Postaci http://pawno.pl/index.php?/topic/5134-opis-postaci/ New Car http://pawno.pl/index.php?/topic/5281-pwn-new-car/ Dialogi http://pawno.pl/index.php?/topic/5120-patch-dialogi/ Konwerter z MTA do sa:mp http://pawno.pl/index.php?/topic/222-konwerter-z-mta-do-samp-by-terminator3/ Skrypt (AntyBluzg) http://pawno.pl/index.php?/topic/3979-pwn-skrypt-d-ab-antybluzg/ Auto Mini Tuning http://pawno.pl/index.php?/topic/4890-auto-mini-tuning/ Score System http://pawno.pl/index.php?/topic/4052-score-system/ Rejestracja rFile & GUI http://pawno.pl/index.php?/topic/2412-pwn-rejestracja-rfile-gui/ Skrypt Pogoda http://pawno.pl/index.php?/topic/4846-skrypt-pogoda/ Krew - czerwony ekran po śmierci http://pawno.pl/index.php?/topic/99-inne-krew-czerwony-ekran-po-smierci/ Mute 0.2 http://pawno.pl/index.php?/topic/4822-pwn-mute-02/ Kolory pojazdów w GUI http://pawno.pl/index.php?/topic/4615-kolory-pojazdow-w-gui/ Allah Akbar http://pawno.pl/index.php?/topic/4535-allah-akbar-skrypt/ Rakieta http://pawno.pl/index.php?/topic/4470-pwnrakieta/ Komendy http://pawno.pl/index.php?/topic/4537-komendy-by-p4kus/ Komendy na DM'a http://pawno.pl/index.php?/topic/8362-komendy-na-dma/ Zabawa w chowanego! Z PPS http://pawno.pl/index.php?/topic/236-zabawa-w-chowanego-z-pps/ Pasek San News http://pawno.pl/index.php?/topic/8445-pasek-san-news-serwery-roleplay/ Kolory nicku Dla gracza w Gui [0.3e] http://pawno.pl/index.php?/topic/7816-kolory-nicku-dla-gracza-w-gui-03e/ [Kod do GameModa/FSa]Funkcje zwracające przebieg pojazdu (z jednostek pozycji), stan pojazdu oraz prędkość. http://pawno.pl/index.php?/topic/8113-kod-do-gamemodafsafunkcje-zwracajace-przebieg-pojazdu-z-jednostek-pozycji-stan-pojazdu-oraz-predkosc/ Bronie gracza na spawnie, /bronie oraz uruchamianie na NUM4.! http://pawno.pl/index.php?/topic/7550-pwnzcmd-bronie-gracza-na-spawnie-bronie-oraz-uruchamianie-na-num4/ Zagadka na serwer - scrabble http://pawno.pl/index.php?/topic/3435-zagadka-na-serwer-scrabble/ nWorek http://pawno.pl/index.php?/topic/7718-nworek/ Anty Wulgaryzmy http://pawno.pl/index.php?/topic/3826-sqliteanty-wulgaryzmy/ Łatwe testowanie dźwięków poprzez ID w GUI. http://pawno.pl/index.php?/topic/7467-xsound-latwe-testowanie-dzwiekow-poprzez-id-w-gui/ Vehicles Spawner And Respawner http://pawno.pl/index.php?/topic/7442-bb-script1-vehicles-spawner-and-respawner/ Interiory http://pawno.pl/index.php?/topic/7207-interiory/ Alkomat http://pawno.pl/index.php?/topic/5367-pwn-alkomat/ Figurka http://pawno.pl/index.php?/topic/3344-figurka-pps/ Zabawy: ZP, CH, WG i SS w jednym http://pawno.pl/index.php?/topic/4178-zabawy-zp-ch-wg-i-ss-w-jednym/ Optimal Logs v 2.0 http://pawno.pl/index.php?/topic/6851-optimal-logs-v-20/ Spawn pojazdów http://pawno.pl/index.php?/topic/6847-spawn-pojazdow/ Wybierałka skinów - kamera ochrony w bazie wojskowej http://pawno.pl/index.php?/topic/2749-wybieralka-skinow-kamera-ochrony-w-bazie-wojskowej/ FireAmmo http://pawno.pl/index.php?/topic/6292-fireammo-pwn/ Save pos - zapisz pozycję w takim formacie jakim chcesz http://pawno.pl/index.php?/topic/6616-save-pos-zapisz-pozycje-w-takim-formacie-jakim-chcesz/ Weapon Drop http://pawno.pl/index.php?/topic/4828-weapon-drop-by-terminator3/ High Ping Kicker http://pawno.pl/index.php?/topic/6569-high-ping-kicker-wyrzucanie-za-zbyt-wysoki-ping/ Komenda /tune w garazu http://pawno.pl/index.php?/topic/6479-komenda-tune-w-garazu/ Simple vip system http://pawno.pl/index.php?/topic/1405-simple-vip-system-by-terminator3/ Wojny Czolgow http://pawno.pl/index.php?/topic/5007-wojny-czolgow-wc/ Reklama http://pawno.pl/index.php?/topic/6185-new-reklama/ Ostrzeżenie przy zbyt niskim locie samolotem http://pawno.pl/index.php?/topic/6099-mini-ostrzezenie-przy-zbyt-niskim-locie-samolotem-pull-up/ FalseAdminsBye http://pawno.pl/index.php?/topic/6041-dm-i-gf03dfalseadminsbye-by-krzyhuss/ Koguty http://pawno.pl/index.php?/topic/6589-koguty-03e/ AS http://pawno.pl/index.php?/topic/264-as-by-lukasz-lol/ GUI GUNS http://pawno.pl/index.php?/topic/116-inne-gui-guns/ System Aut By Asn2x (Risen) http://pawno.pl/index.php?/topic/566-system-aut-by-asn2x-risen-pwn/ System Rejestracji http://pawno.pl/index.php?/topic/5306-system-rejestracji/ Radio Internetowe by WojteQ http://pawno.pl/index.php?/topic/4851-radio-internetowe-by-wojteq/ Warn system (1.0) http://pawno.pl/index.php?/topic/5312-warn-system-10/ Zmiana koloru nicku http://pawno.pl/index.php?/topic/5113-zmiana-koloru-nicku/ Anty Ping 0.2b http://pawno.pl/index.php?/topic/4663-anty-ping-02b/ Admin Chat http://pawno.pl/index.php?/topic/4809-admin-chat-by-wojteq/ Spawner Pojazdow http://pawno.pl/index.php?/topic/4575-spawner-pojazdow-v-nazwamodel-pojazdu/ Skrypt AntyWłamaniowy Na Rcon http://pawno.pl/index.php?/topic/4528-skrypt-antywlamaniowy-na-rcon/ Gwiazdki http://pawno.pl/index.php?/topic/4404-gwiazdki/ Latający Statek http://pawno.pl/index.php?/topic/4271-latajacy-statek/ Ninjaban na adresy IP + wyrazenia regularne http://pawno.pl/index.php?/topic/4078-ninjaban-na-adresy-ip-wyrazenia-regularne/ Policyjny tajniak - Miganie neonów oraz świateł http://pawno.pl/index.php?/topic/2095-samp-03c-policyjny-tajniak-miganie-neonow-oraz-swiatel/ Kawały http://pawno.pl/index.php?/topic/3278-kawaly/ Losowanie http://pawno.pl/index.php?/topic/3275-losowanie/ Dynamic Teleports http://pawno.pl/index.php?/topic/999-dynamic-teleports/ Anty Fake Admins http://pawno.pl/index.php?/topic/2803-anty-fake-admins-14022011/ Pomysły rozwoju serwera http://pawno.pl/index.php?/topic/913-pomysly-rozwoju-serwera-v03/ Komenda /Admins http://pawno.pl/index.php?/topic/21-komenda-admins/ Realistyczna kolczatka http://pawno.pl/index.php?/topic/2275-pwn-realistyczna-kolczatka-filmik/ Staty by Maiki v1.0.8 http://pawno.pl/index.php?/topic/9794-staty-by-maiki-v108/ Aktywator Kody by KopeK http://pawno.pl/index.php?/topic/9571-aktywator-kody-by-kopek-faster-moj-2-nick-zeby-nie-bylo/ gRock - Rakiety naprowadzane http://pawno.pl/index.php?/topic/9587-grock-rakiety-naprowadzane/ iBan - ban czasowy http://pawno.pl/index.php?/topic/9562-iban-ban-czasowy/ Event 0.5 http://pawno.pl/index.php?/topic/3869-hot-event-05/ [M-Player] [0.3d] http://pawno.pl/index.php?/topic/5283-m-player-03d/ [4FuN] KillStreak http://pawno.pl/index.php?/topic/8073-4fun-killstreak/ Zabezpieczenie przed botami http://pawno.pl/index.php?/topic/6406-zabezpieczenie-przed-botami/ System pojazdów http://pawno.pl/index.php?/topic/114-dm-i-gf-system-pojazdow-by-james-alex-pl-by-minokon/
  4. Witam was potrzebuje Dzialajacej tabeli z zabawami Zeby miala /ch /wg /ctf itd Prosze o szybka odpowiedz PIlnie !!
  5. GtaGamer

    Pytanie o startowe skrypty.

    Witam, Mam pytanie odnośnie skryptów, które są w standardowej paczce SAMP. Chodzi mi o m.in: gl_actions; gl_property; gl_realtime; gl_mapicon; ls_elevator; test_cmds; attachments; ls_mall. Jakie funkcje pełnią? Jest ich aż 8 więc 1/2 skryptów, które można wgrać. Chciałbym usunąć te najmniej potrzebne i wgrać swoje.
  6. GtaGamer

    Pomoc z kilkoma skryptami.

    Witam mam problemy ze skryptami, a dokładnie ich GUI (GUI się wyświetla, ale wybranie jakiejkolwiek opcji nie daje skutku). Skrypty nie są moje. Zostały znalezione na tym forum, a tematy z nimi związane już dawno nie są sprawdzane. Poniżej daje wszystkie skrypty. Neon: Przewóz towarów ciężarówkami: Na razie tyle jeszcze dodam tu jakiś skrypt, z którym jest podobny problem. Z góry dzięki. @edit Może mi jeszcze ktoś powiedzieć jak "włożyć" skrypt w mapę?
×