Skocz do zawartości
Minokon

Tworzenie systemu biznesów

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Pytanie czy Autor poprawił w poradniku Błędy jakie mu pokazali użytkownicy forum? + funkcja do RP ale gdzieś tam widziałem funkcje że jak gracz wychodzi z serwa to usuwa go z funkcji Właściciela obiektu... + Prosił bym o dodanie Funkcji (nie przechowywania w pamieci serwa tak jak to jest w skrypcie) zapisu właściciele i danych typu biznes ile otrzymuje itp do bazy danych może być MySQL (nie musi to być wszystko aż z opisem MySQL tylko jakiś przykład zapisu do jakiejś tabeli w bazie danych) + może jestem ślepy ale w komendzie /SELL nie powinno być to przerobione pod np /sell [iD GRACZA] [CENA] bądź dodatkowo np /sellp  i sprzedaje za cene jaką kupiliśmy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z poradnika korzystają gracze? nie rozumiem Cię

i kto to jest "Autor", mówisz o mnie, czy o autorze z forum sa-mp

a co do dodawania funkcji, sam sobie dodaj, albo napisz w dziale "Szukam", może akurat ktoś ci zrobi za friko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bo to nie mój poradnik ;) wystarczy przeczytać wstęp żeby się dowiedzieć

jak można coś ocenić, jak nawet się tego nie czytało?

nie opisujesz dokładnie co robi dana sekwencja kodu...

ja tutaj nic nie opisywałem, jedynie spolszczyłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie ten poradnik powinien wylądować w koszu, jak 3/5 reszty tutaj. Niestety ale nie podoba mi się na tym forum że nadto widać nacisk na ilość, nie jakość. Dobre poradniki policzymy w tym dziale na palcach jednej dłoni. 

Wracając do tego poradnika, raz nie jesteś autorem to po co wrzucasz ten poradnik? To nie jest do cholery poradnik, tylko instrukcja krok po kroku gdzie mamy wkleić kod + opisanie funkcji... Czemu takie coś nie jest jeszcze w koszu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się tam poradnik podoba. . gdy wszystko było by po linijce to by nikt nie czytał a jak jest razem to wyszuka szybko tego co nie rozumie i przeczyta do czego to służy a skrypt przy okazji juz ma

Edytowane przez PSMP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.