Skocz do zawartości
RandoM

SF-RP

Rekomendowane odpowiedzi

jak dodać tą mapkę ? jak ją dodaję na serwa wyskakuje mi napis, że plik musi mieć rozszerzenie AMX proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra dałem do gamemoda plik amx ale jak restartuje serwa wyskakuje mi taki napis :

Nie można uruchomić serwera z powodu jego błędu, proszę o sprawdzenie sprawności wgranego gamemoda, skryptów oraz pluginów w celu usunięcia usterki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem jedno nie pobiore tego szajsu ponieważ nie jesteś autorem i do dupy ma dużo zapewne błędów a mi się nie chce siedzieć nad zwalczaniem tych błędów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna mapa. Mi się wydaje, że to jest mapa Ceki tylko, że przerobiona. Kod można porównać do mapy IS-RP. A jak wiadomo mapa ceki była na sfrp.pl g-rp.pl itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ten:

Compilando sfrp.pwn...
D:\SA-MP\gamemodes\sfrp.pwn(3888) : error 055: start of function body without function header
D:\SA-MP\gamemodes\sfrp.pwn(3889) : error 025: function heading differs from prototype

D:\SA-MP\gamemodes\sfrp.pwn(3966) : error 025: function heading differs from prototype

D:\SA-MP\gamemodes\sfrp.pwn(28709) : error 004: function "NameTimer" is not implemented

D:\SA-MP\gamemodes\sfrp.pwn(30360) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerPrivmsg")

D:\SA-MP\gamemodes\sfrp.pwn(30458) : warning 203: symbol is never used: "GetPointDistanceToPointExMorph"

Pawn compiler 3.2.3664                          Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

4 Errors.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna mapa lecz stara, zastanawiam się od dawna kto jest autorem tego gamemode?

twórcą jest: Malyna i Tomy według samp-server.exe (na samym dole tego masz jak uruchomisz samp-server.exe)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.