Skocz do zawartości
bocian941

Audio Plugin [ + muzyka z solidfiles.com ]

Rekomendowane odpowiedzi

no tak jak napisalem wyzej instaluje do folderu z gra u mnie dziala a u niego to pokazuje na serverach jak by nie mial wogule zainstalowanego chociaz ma, a instalowalem po kilka razy nawet tego samego XP itd i nic to nie zmienilo wiec nie wiem a moze to byc wina np karty sieciowej wogule komputera ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie. Czy ten plugin nadal działa z nową wersją samp-server? Bo na forum sampa pisali coś że nie jest już kompatybilne czy coś w tym stylu :-\

//////////////

Już nieważne. To był jakis inny plugin sry za pomyłke :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak ustawić daną piosenkę? A po skończeniu tej automatycznie następną :P Nie wiem co z tym ID, funkcja wymieniona nie jest do jednej, a radia. (Audio_Play)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

D:\PROGRA~1\ROCKST~1\GTASAN~1\GTASAN~1\SAMP03~1\GAMEMO~1\POLSKI~1.PWN(237) : error 001: expected token: ")", but found "{"

D:\PROGRA~1\ROCKST~1\GTASAN~1\GTASAN~1\SAMP03~1\GAMEMO~1\POLSKI~1.PWN(238) : error 017: undefined symbol "Audio_PlayStreamed"

Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

2 Errors.

Pomóżcie mi napisałem Taką Komendę Radia:

if(!strcmp("/radio", cmdtext)

{

Audio_PlayStreamed(playerid, "http://94.23.245.123:8000");

SendClientMessage(playerid, COLOR_GREEN, "Przełączyłeś Stację RadioParty");

return 1;

}

Pomóżcie mi... napiście na PW

czekam na odp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lipa trochę, bo w starszych wersjach można było bez Clienta słuchać po prostu na serwerze, a tu...

Podaj mi jakiś link lub cokolwiek co potwierdza to zdanie, bo totalna bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bawiłem się tamtym Audio Plugin'em już dawno temu i pamiętam że wrzuciłem na mój testowy serwer plugin, zrobiłem testowy skrypt i po wejściu na serwer normalnie RMF - FM działało... Może to dla tego że to było na lokalnym serwerze... No nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lipa trochę, bo w starszych wersjach można było bez Clienta słuchać po prostu na serwerze, a tu...

W starszych wersjach tego plugina była osobna aplikacja, od 0.4 integruje się to automatycznie z sa-mp'em

Nie wiem, w którym niby miejscu miałeś rację, ta osobna aplikacja była tak nie poręczna, że nikt nie korzystał (polskie serwery) z AudioPlugina 0.1, 0.2 i 0.3 (od 0.3 dało się dopiero zauważać potencjał przez bajery typu auto podłączanie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie ma opisanych zwracanych wartości przez funkcje

jest opisane, jedynie Audio_PlayStreamed(playerid) i Audio_IsClientConnected(playerid) zwracają istotne wartości.

i jak odpalić dźwięk z pliku na serwerze...

celowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładny poradnik.Gdyby było piwko bym ci dał.Przydaje się na nie których serwerach, są bary w które nie możesz wejść bez audio plugina.I w tej chwili zabawa ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizuję poradnik, zmieniony pkt 4, dodałem sposób na odtwarzanie muzyki z solidfiles

Podziękowania dla Slash'a za przypadkową pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam mały problem ze skryptem oto kod i errory

event.pwn(9) : error 010: invalid function or declaration
Pawn compiler 3.2.3664	 	 	Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase
new odtwarzany[MAX_PLAYERS];

odtwarzany[playerid] = Audio_PlayStreamed(playerid, "http://www.miastomuzyki.pl/rmfcover.asx"); <- Tu jest error

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#include <a_samp>
#include <streamer>
#include <audio>
#include <colors>
#pragma tabsize 0

new odtwarzany[MAX_PLAYERS];

odtwarzany[playerid] = Audio_PlayStreamed(playerid, "http://www.miastomuzyki.pl/rmfcover.asx");

Na górę skryptu pod jest public OnFitlerScriptInit tam mam obiekty i public z komendami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam mały problem mianowicie zrobiłem sobie radia w autach (z muzyką z RADIA) i ładnie wszystko działało.. to było pod nazwą odtwarzany[MAX_PLAYERS]; i wszystko all git... ale dodałem sobie radio w buzynku pod portiernia[MAX_PLAYERS]; i wbijam na serwa radio wlaczam radio na portierni ladnie gra... ide do auta wlaczam radio nic nie gra O.o wracam do portierni radio tam tez nie gra O.o robie reset ide do auta gra mi radio.. ide na portiernie nie gra radio.. ide spowrotem do auta nie gra radio O.o WTF? nie koliduje to z sobą poniewarz gdy opuszczam auto (we wszystkie mozliwe sposoby kill kick teleport wysiadanie wywalenie itp...) to wylacza mi plik odtwarzany[playerid]  i wchodze na portiernie wlacza mi portiernia[playerid] i jak z niej wychodze to tak samo jak z autem wylacza mi portiernia[playerid] wiec w moim mnie maniu nie może jedno drugiemu kolidować... (sory za brak przecinków itp ale musze już spadać...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zapomiałem jak ja to ułóżyłem ten kodzik że jest, jaki zasięg ma być słyszane radio

dałem tak ale nie wiem jak to ułożyć

na gorze dalem forward CustomPickupss();

nie wiem gdzie to najlepiej wrzucić

public CustomPickupss()

{

for(new i = 0; i < MAX_PLAYERS; i++)

{

if (PlayerToPoint(3.0, i,1127.7856,-1432.9708,15.7969))

{

Audio_PlayStreamed(i, "http://open.fm/play/24.asx");

}

}

}

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.