Skocz do zawartości
Bantu

Rozwinięcie regulaminu ShoutBoxa

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że głównie to ja siedzę na ShoutBox i mam tam trochę praw toteż pozwoliłem sobie napisać niniejszy post, który będzie dotyczył ShoutBoxa, zwanego dalej SB.
Sprawa jest prosta, ale też bardzo irytująca, wiadomo, że nie można tam wstawiać linków do tematów z pomocą, ani do jakiś ofert współpracy itd. Nie można po prostu prosić o pomoc itd. Od tego są działy na forum i tego się trzymajmy, tak więc od momentu gdy ktoś poprosi o pomoc w Pawn, czy w innym języku programowania będzie równało się z banem na SB. Jeżeli ktoś poprosi o współprace, albo zareklamuje się w jakiejkolwiek formie, będzie to równe z banem. Można prosić o pomoc w wyborze skarpetek na wieczór, albo można się reklamować jako taksówkarz, albo kompan na imprezę, też mi to nie przeszkadza.
Ano i każda osoba, która zostanie zbanowana zostanie obdarzona ładnym czerwonym tekstem zamiast tekstu, który złamał regulamin, niekiedy będą to głupie teksty. Musicie mi wybaczyć mam dziwne poczucie humoru, gdy mogę kogoś zbanować. Tak, że to by było na tyle i proszę przestrzegajcie ten regulamin, czy tamten, który widnieje nad SB w zielonej ramce. Wtedy wszyscy będą szczęśliwi ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.