Skocz do zawartości
Cyprian

Jak wyobrażasz sobie dalsza część GTA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wiecie ale już prace na GTA V są na zaawansowanym etapie. Za rok, najdalej pod koniec 2011 już będzie. Z tego co czytałem grafika ma dawać wrażenie że widzimy żywych ludzi. Ale i sprzęt zapewne będzie trzeba mieć na najwyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Zaje*isty Multiplayer!!

2. Dużo broni!!

3. krótka fabuła gry SP!

4. serwery MP w pawn ;P

zgadzam się tylko 2 reszta jest bez sensu, chyba sam na serwerach będziesz

GTA to nie multiplayer lecz gra z dobrą fabuła i to dzięki temu tyle ludzi gra teraz w jego Multi

Nowa część GTA powinna być w jakimś starym mieście, np. VC, nie powinna mieć multiplayer'a (wiem że będzie trzeba czekać aż ktoś zrobi, ale przynajmniej będzie na pewno więcej możliwości niż gdyby to zrobił R*), przydało by się też coś nowego, po powoli nudzi się już latanie po mieście z bronią i rozbijanie kolejnych pojazdów, może loty w kosmos ? xD

ja jeszcze osobiście chciałbym mniejsze wymagania (choć to pewnie niemożliwe) bo mój komp nie uciągnie GTA IV a co dopiero V

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Długa i rozbudowana fabuła. Gra na minimum 5 dni.

Całkowity zestaw broni. Od starych do nowoczesnych.

Auta, stare z lat 50 oraz i te nowe, aby wyglądało to bardziej realistyczniej.

Grafika lekko podtuningowana, i rozjaśniona niż w GTA4.

Brak bugów, ani zadnych innych defektów, jak w GTA4.

Uniwerslana nazwa, oraz duże szczegóły miasta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SeNioR brak bugów? ; ( A szatańska huśtawka? :D Zabawa jest z nią niezła. Według mnie nie powinny grafiki rozjaśniać. ;D @up, te twoje gta zajmowało by z 30 gb...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wyobrażam sobie nowe GTA odwalone na szybkiego tylko po to, by uzupełnic sakiewki Rockstar Games.

To wtedy cała seria GTA by upadła i musieliby zrobić nową, albo polegać na dotychczasowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DiggeR, tak samo była z NFSem ::) . Na początku powstawały grywalne części, lecz gdy Electronic Arts otrzymało kosmiczne kwoty za ta serię rozpoczęła się wielka produkcja odsłon na odwal. Idealnym przykładem jest Need for Speed: Undercover  :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzieś były wzmianki o GTA V i było coś że akcja ma być w VC ale to jest jeszcze nie pewne. Akurat NFS: Undercover mi się podobał chociaż miał milion bugów. ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fabuła gry powina być perfekcyjnie rozbudowana a postać jaką gramy powinna przejść z samego doły (marginesu) społeczności i przebijająca się przez różne wojny gangu bitwy mafijne aż do szczytu sławy

bronie:

-ak

-g3

-m4

-mp5

-beretta

-thompson (ten "talerzowy")

pojazdy:

prawdziwe z wykupioną licencją pojazdów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.