Skocz do zawartości
Zielony745

Jaki hosting WWW polecacie?

Jaki Hosting WWW z tych polecacie?  

21 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jaki Hosting WWW z tych polecacie?

2. 2. Ostateczny wybór !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kilka dni temu wpadłem na pomysł aby założyć bloga o MineCrafcie.
Domene PL już mam lecz nie wiem jaki hosting mam wybrać gdyż korzystałem już z ProSerwera(Nie narzekam, lecz ich serwery są zawalone przemami i nie da się doładowywać portfela przelewem), ServerSite(Niestety tam nie dało się zainstalować WordPressa gdyż musiałem tworzyć ręcznie foldery konfiguracyjne itp), Serv4Web i Hekko.pl
Hekko.pl mi najbardziej odpowiada lecz chciałbym was zapytać co wy o tym sądzicie?
Jaki wy mi polecacie.

Edytowane przez SzymonGeek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybiorę chyba Hekko.pl lecz jest tam taki minus że gdy chce wykonać przelew przykładowo na 10 zł to nie moge gdyż mogę tylko minimum 20 zł
Dzięki za opinie lecz proszę o dalsze głosowanie :) zobaczymy co będzie według was lepsze.

i przy wybieraniu opcji "Jakiś inny :)" proszę o wpisywanie odpowiedzi tutaj :)(PONIŻEJ)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybiorę chyba Hekko.pl lecz jest tam taki minus że gdy chce wykonać przelew przykładowo na 10 zł to nie moge gdyż mogę tylko minimum 20 zł

Dzięki za opinie lecz proszę o dalsze głosowanie :) zobaczymy co będzie według was lepsze.

i przy wybieraniu opcji "Jakiś inny :)" proszę o wpisywanie odpowiedzi tutaj :)(PONIŻEJ)

Własnie to jest jedyny chyba najgorszy minus jaki może być, drugim minusem jest to że po tygodniu/dwóch jeśli nic nie zamówisz to usuwają konto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Własnie to jest jedyny chyba najgorszy minus jaki może być, drugim minusem jest to że po tygodniu/dwóch jeśli nic nie zamówisz to usuwają konto.

Nawet gdy bym miał przykładowo 50zł w portfelu to by mi usuneli konto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam darmowy hosting fwl.pl bez reklam i żadnych linków do ich hostingu , podpinasz pl`ke i nikt nie wie , że to darmowy hosting , dają 20 gb pojemnośći , 10 baz mysql , 100 gb transferu itd. zobacz sobie na ich stronce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z czystym sumieniem mogę Ci polecić pdg.pl. Korzystam z niego i nie ma żadnych problemów. Jest tanio i dobrze(oraz mają wprowadzić vps) Spróbuj nie pożałujesz.

Edytowane przez dawid4157

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam darmowy hosting fwl.pl bez reklam i żadnych linków do ich hostingu , podpinasz pl`ke i nikt nie wie , że to darmowy hosting , dają 20 gb pojemnośći , 10 baz mysql , 100 gb transferu itd. zobacz sobie na ich stronce.

Uwierz mi, że w internecie nic nie umyka i w 5 sekund mogę znać hosting na którym jest zameldowana dana domena. Jeżeli ma to być jakiś rozwojowy i wieloletni projekt to nie wybieraj darmowego hostingu. Sprawdź oferty futurehost.pl biznes-host.pl i może pdg.pl (przyszedłem do nich z 2 miesiące temu i jak na razie miód :D).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwierz mi, że w internecie nic nie umyka i w 5 sekund mogę znać hosting na którym jest zameldowana dana domena. Jeżeli ma to być jakiś rozwojowy i wieloletni projekt to nie wybieraj darmowego hostingu. Sprawdź oferty futurehost.pl biznes-host.pl i może pdg.pl (przyszedłem do nich z 2 miesiące temu i jak na razie miód :D).

Jakiego pakietu używasz?

Pakiet "Mini" dobrze się sprawdza(jeżeli wiesz)?

a co do:

Uwierz mi, że w internecie nic nie umyka i w 5 sekund mogę znać hosting na którym jest zameldowana dana domena.

Można sprawdzić zawsze Whois Domeny :)

Edytowane przez SzymonGeek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jednak kilka myków maskujących lokalizację serwera podpiętego do domeny, także nie zawsze tak wszystko w 5 sekund można zrobić. Zgodzę się jednak z tym, że darmowe hostingi to nie najlepsze rozwiązanie i to nie tylko dla "rozwojowych projektów" jak to nazwałeś. Płacąc jakiejkolwiek  firmie masz pewność, że nikt nie usunie Twojej pracy związanej z budową strony oraz uzupełnieniem w treść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.