Skocz do zawartości
Mr_Auto

Odpowiedzi na proste pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie

Jak przypisać coś do gracza.

Chodzi mi o takie coś, że jak gracz ma np. id 10, potem się wyloguje i zaloguje na id np. 15, to żeby dalej miał to co mu przypisaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pytanie

Jak przypisać coś do gracza.

Chodzi mi o takie coś, że jak gracz ma np. id 10, potem się wyloguje i zaloguje na id np. 15, to żeby dalej miał to co mu przypisaliśmy.

nigdy tego nie zrobisz idealnie wiec polecam zrobić po prostu rejestrację i logowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakiego logowania ? gdy włączasz samp? wtedy jeszcze z serwerem nawet połączony nie jesteś, dopiero gry pojawiają się pierwsze napisy etc. a to późniejsze tło to albo z mapy TD albo normalny widok z gta ustawiony funkcja setcamerapos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi o to że gdy już przelecą te napisy :

SA-MP 0.3c Started
Connecting to 192.168.1.10:7777...
Connected. Joining the game...

Pojawia się okno do wpisania hasła, i teraz jakiej funkcji mam użyć aby było inne tło i gdzie mam ją wstawić.

Próbowałem tą ale nie działa, chyba że wstawiłem ją w złe miejsce.

SetPlayerCameraPos(playerid, );

SetPlayerCameraLookAt(playerid, );

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a skąd my mamy wiedzieć jakiej mapy używasz, co dokładnie masz czy TextDraw z jakimś napisem czy lokację w GTA

każda mapa jest inna, bardzo mało ma logowanie/rejestrację n wstępnie wiec bez czegokolwiek (np. screena) ciężko to sobie wyobrazić ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-1 w color1 i 2 oznacza kolor losowy pojazdu (losowy z pliku carcols.dat) a ostatni -1 w argumencie respawnu oznacza bodajże brak respawnu (chodzi o respawn gdy pojazd jest nieużywany)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki.

No dobra następne pytanko.

Jak zginę, to pojawiam się na jakimś zadupiu ze skinem CJ'a, to chyba przez to, że nie mam ustalonych spawnów, więc jak zrobić, żeby po śmierci spawnowało w wyznaczonych miejscach, acha no i używam wybierałki Terminatora3, to żeby nie respawnowało na dachu tylko właśnie w wybranych pozycjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ostatni -1 w argumencie respawnu oznacza bodajże brak respawnu (chodzi o respawn gdy pojazd jest nieużywany)

Błąd. Gdy pojazd wybuchnie lub się utopi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Błąd. Gdy pojazd wybuchnie lub się utopi.

omg ludzie sprawdzacie coś zanim powiedziecie, widziałeś kiedyś by pojazd po wybuchu respawnował się jakiś czas?? bo ja nie

@QetVixi jeśli mojej chodzi ci o tą która mzienia standardową to w funkcji SpawnPlayer2 masz wszystko opisane ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.