Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer PYL istnieje zaledwie 3 miesiące, a już teraz jest największym i najbardziej rozbudowanym serwerem RPG na polskiej scenie MTA.

Udało się nam to osiągnąć dzięki codziennej ciężkiej i przemyślanej pracy nad serwerem. Każdego dnia staramy się dodać naszym graczom nowe prace i rozrywki. Z tego co się orientujemy, nie ma bardziej rozbudowanego polskiego serwera w MTA i posiadającego lepszą atmosferę gry.

Naszymi celami jest stworzenie największego i najlepszego serwera RPG, oferującego miłą i przyjemną grę.

Skrót z ostatnio wprowadzonych nowości:

Rybactwo

praca polegająca na pływaniu łodzią zaopatrzoną w radar wskazująca łowiska i ławicę ryb. Po rozstawieniu sieci można zacząć połów ryb.

t87LtIj.jpg

Zakład gospodarki komunalnej

Można w niej podjąć pracę jako kierowca śmieciarki.

1Z9Topa.jpg

Lotnicza Straż Pożarna

Straż pożarna oprócz standardowych możliwości gaszenia pożarów za pomocą armatek wodnych i gaśnic otrzymała do dyspozycji helikopter ze zbiornikiem wodnym, który można napełnić w dowolnym akwenie, a następne dokonać zrzutu wody na zajęty ogniem obszar.

xHekKNz.jpg

Drogówka

Policja patrolująca drogi wyposażona jest w przenośne fotoradary, które pozwalają wygodnie mierzyć prędkość poruszanych się pojazdów oraz natychmiastowo rejestrować wykroczenia.

6emgw9F.jpg

Mechanicy

Osoby z drygiem do motoryzacji mogą u nas znaleźć zatrudnienie w warsztatach naprawy pojazdów.

oi0yqdw.jpg

Wieża Kontroli Lotów

O stopniu rozbudowaniu naszego serwera może świadczyć możliwość pracy w Wieży Kontroli Lotów.

pmEmEwR.jpg

Jeśli masz ochotę zagrać w coś, czego nie znajdziesz na innych serwerach - odwiedź nas!

http://PYLife.pl

mtasa://178.19.106.173:22128

Wstawione na prosbę XJL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielebny a co z LSS, żyje jeszcze? Bo dawno tam nie zaglądałem... :P

A co do wątku, dobra jakość rozrywki, także polecam.

Sam tam grałem kiedyś. Jak dla mnie to nie to co na v1.

Od kiedy doszedł do nich kareer (nowy programista) jak dla mnie to to się stało takim pseudolem.

On dodaje jakieś komendy /losowanie, wtf ?  Może i mi się znudził ten klimat RolePlay ale bez przesady.  Były zabronione polskie nazwiska, potem znowu była możliwość nabycia nazwiska polskiego. Trochę dla mnie nie logiczne, połowa teraz ma polskie a reszta amerykańskie. Nie logiczne jak dla mnie się to stało.

Albo na przykład, usunięcie "przecinka" z waluty, dla mnie totalna głupota. Dlatego zaprzestałem tam grania.

#Przepraszam za offtop lekki ;>

Edytowane przez Wojtek020699

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podsumowanie ostatnich nowości na serwerze:

Praca nurka

Nurek wykonuje zadania w zbiorniku wodnym. Każdy nurek wyposażony jest w skafander oraz zbiornik powietrza, który pozwala mu na kilkanaście minut przebywania pod wodą bez konieczności wynurzania się.

Do podjęcia pracy w tym zawodzie wymagane jest zdanie egzaminu pływackiego oraz zdanie testu z umiejętności nurkowania.

BJ9LY8Xl.png

Kierowca w kopalni

7mzbQtzl.jpg

Praca jako maszynista pociągu

Mimo tego, iż nie ma w MTA możliwości podczepienia wagonu do lokomotywy, udało nam się zaimplementować własny mechanizm synchronizacji wagonów. Dzięki temu, na naszym serwerze - jako jedynym polskim w MTA - można kierować pociągami z wagonami.

383487_379574078819059_1285650427_n.jpg

Tuning pojazdów

Na serwerze została wprowadzona szajka ścigantów. Dołączyć może do nich każdy właściciel sportowego pojazdu o ujemnej reputacji, który zostanie uznany za wartego włączenia do tej grupy. Ściganci posiadają możliwość montażu tuningu pojazdów.

943336_378731735569960_1997106045_n.jpg

Jesteśmy więksi niż wszystkie pozostałe serwery RPG łącznie

6677_378751155568018_292392688_n.png

A osiągneliśmy to dzięki codziennej ciężkiej pracy nad serwerem, świetnej ekipie i wspaniałym graczom. Dołącz do nas!

http://PYLife.pl

mtasa://178.19.106.173:22128

Wstawione na prośbę XJL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest dziwne, XJL gra na mta, wielebny również. FS wam się znudził?

@topic Skrypt i klimat supcio, ale skoro założyliście świetny (świetny to on był póki wam się nie znudził) server do SA-MP'a i go ''zostawiliście'' to skąd gracze mają wiedzieć, że ten wam się nie znudzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest dziwne, XJL gra na mta, wielebny również. FS wam się znudził?

Wielebny (a.k.a XJL) a XJL to ta sama osoba. 

XJL ma bana na tym forum.

To nie ban aczkolwiek Multikonto

Wielebny opuścił FS.

XJL, woli MTA.

Serwer świetny bije rekordy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwer jest zaledwie 7miesięcy, a już zdązyl podbic MTA, wszystko jest wykonane do ostatniego punktu, co chwile sa aktualizacje, nowe pracy itd, naprawde polecam- gram juz od 2miesiecy i wiem, ze jeszcze pogram dlugo... 

Pozdrawiam, Rybka

Edytowane przez l0nger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.