Skocz do zawartości
x_O

Telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ma klawiaturę qwerty co dla niektórych osób jest kluczową sprawą, aczkolwiek nie sądzę, żeby tak było w tym przypadku.
Ja bym Ci proponował poszukać Galaxy S z tego co widziałem to S Plus jest za jakieś 450 zł, a S może być trochę droższa, bo jest po prostu lepsza, ale też powinna być gdzieś za 500 zł. Gorzej z jej dostępnością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Przepraszam za odkopanie tematu, ale pisałem go przy wcześniejszej wypłacie. No ale jednak dorobiłem jeszcze sporo stówek i zakupiłem motocykl.

Wczoraj wyrwałem znowu wypłatę i szukałem telefonu do 400zł. Obejrzałem wszystkie telefony które mi polecaliście i znalazłem jeden SONY XPERIA U.

Może mi ktoś opisać tego wady i zalety? Proszę o szybką odpowiedź gdyż aukcja za kilka godzin się kończy.

Pozdrawiam!

Edit:

Poczytałem trochę o nim na internecie, większość opinii była zła i jednak postanowiłem zrezygnować z tego telefonu.

Macie może jeszcze jakieś propozycje?

Edytowane przez Bukaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, byłem dziś w Orange. Dostałem do wyboru 6 telefonów zapisali mi tam ich nazwy nie wiem czy takie są dokładne ale takie mam na kartce.

LG WiFi

Nokia 206

Nokia 301

Samsung S56w

Alcatel one touch

Teraz pytanie do was który model najlepiej wziąć?

Edytowane przez Bukaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też bym brał alcatela, chociaż - szczerze gdybym miał dostać taką oferte telefonów to zrezygnowałbym z podpisywania umowy z nimi. Te telefony to przeżytek, nie mają w sobie nic ciekawego - już lepiej dołożyć pare stówek i kupić sobie coś normalnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale Ci dali telefony, że hoho. Polecam kupno xperia neo v. Pomimo jednego rdzenia i 512mb ram spełni twoje oczekiwania. Ma dobry ekran, aparat hd i się nie tnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy budżecie ~500 zł można mieć ZTE v967s.

1 GB ramu, 4 rdzeniowy procesor MediaTek, grafika powervr sgx544 i android 4.2, sam zastanawiam się nad kupnem tego ZTE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.