Skocz do zawartości
x_O

Telefon

Rekomendowane odpowiedzi

@up Chodzi Ci o Samsunga Galaxy S3? Za 500 zł? Jaja sobie robisz?

@Topic

Nie bierz Sony Xperii J, słabe bebechy, tzn jednordzeniowy procesor, 512 mb ramu, słaba grafika, plus taki, że ma aktualizacje do androida 4.1 JellyBean.

Na twoich miejscu szukałbym Samsunga Galaxy Ace 2 (nie 1!!!), ma ponad 700 mb ramu, dwa rdzenie, w miarę dobry układ graficzny.

Możesz jeszcze popatrzeć na Sony Xperie P, trochę droższy i wydajniejszy od Galaxy Ace 2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Allegro nowe chodzą po 800-1200, oglądałem wszystkie strony, może nie wszędzie ale są, po za tym mowa tutaj o używce za 500 zł, widziałem w komisie bo byłem w tym miesiącu patrzeć na ceny. 

@Sorki, to był S2, pomyliłem się :D

Edytowane przez Mlody954

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też polecam Samsung Galaxy Ace, płace tylko 40 zł miesięcznie( mieszkam w Anglii i przeliczyłem na polskie) i dodatkowo mam internet(dużo mb) i 175 minut darmowych do wszystkich sieci oraz 5 tysięcy sms'ów . Nie wiem jak w Polsce ale pewnie najbardziej się opłaca kpić samsung galaxy Ace. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Allegro nowe chodzą po 800-1200, oglądałem wszystkie strony, może nie wszędzie ale są, po za tym mowa tutaj o używce za 500 zł, widziałem w komisie bo byłem w tym miesiącu patrzeć na ceny. 

@Sorki, to był S2, pomyliłem się :D

No właśnie : D Tak popatrzyłem na allegro na S3 i same po ~1300-1500 zł : ))

Teraz do autora tematu.

Zobacz na te telefony:

HTC Sensation

HTC Evo 3D (ekran 3D)

LG Swift 2X (tylko 512 mb ramu ma)

LG L9

Samsung Galaxy S2

Samsung Galaxy S Advance

Samsung Galaxy Ace 2 (tego chyba najprędzej złapiesz w tej cenie)

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Xperia P

Sony Xperia U (512 mb ram oraz tylko 4 gb pamięci bez możliwości rozszerzenia)

ZTE Grand X IN (procesor intela i ma wadliwy wyświetlacz)

ZTE V970 (procek intela)

Wszystkie wyżej telefony mają 2 rdzenie (oprócz ZTE, jednak procesor intela jest bardzo wydajny) oraz ponad 700 mb ramu (oprócz Xperii U i Swifta 2X), popatrz na te telefony, może któregoś znajdziesz do 500 zł : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kup Galaxy S3, w tych cenach można kupić gdzieś w dobrym stanie.

Żem spadł z krzesła jak to przeczytałem...

Ogólnie rzecz biorąc odradzam Ci kupno Xperi J, w podobnej cenie masz xperię U, która jest niebo lepsza, bo ma chociażby o jeden rdzeń więcej niż J. Dodatkowo U posiada większą gęstość pikseli, bo aż 280 ppi zaś J tylko 245ppi. Kolejną zaletą U jest sensor BSI, którego również nie posiada J, stabilizacja obrazu, manualny balans bieli i większa pamięć wewnętrzna wbudowana. Ba, jeszcze posiada lampę błyskową oraz dwa mikrofony. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Polecam ci Samsung Galaxy Chat.

Android 4.2, moja kuzynka wydusiła za 430 zł, Wi-Fi, jedynym minusem jest aparat 2.0 Mpx czy jak się to pisze :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żem spadł z krzesła jak to przeczytałem...

Ogólnie rzecz biorąc odradzam Ci kupno Xperi J, w podobnej cenie masz xperię U, która jest niebo lepsza, bo ma chociażby o jeden rdzeń więcej niż J. Dodatkowo U posiada większą gęstość pikseli, bo aż 280 ppi zaś J tylko 245ppi. Kolejną zaletą U jest sensor BSI, którego również nie posiada J, stabilizacja obrazu, manualny balans bieli i większa pamięć wewnętrzna wbudowana. Ba, jeszcze posiada lampę błyskową oraz dwa mikrofony. 

@Sorki, to był S2, pomyliłem się

Czyta się wszystkie posty gimbusku hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba będę myślał o Galaxy Ace 2. Cenowo jest ich kilka do 500zł. 

Tylko bym musiał o jego wadach poczytać.;D

Wadą na pewno jest to, że aplikacji nie będziesz mógł przenosić na kartę pamięci bez roota, ale root = 2 minuty roboty : )

Kolejną wadą jest licznik flashowania softu, ale już są sposoby aby ten licznik wyzerować ;)

Polecam Ci forum o androidzie - www.forum.android.com.pl : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wadą na pewno jest to, że aplikacji nie będziesz mógł przenosić na kartę pamięci bez roota, ale root = 2 minuty roboty : )

Kolejną wadą jest licznik flashowania softu, ale już są sposoby aby ten licznik wyzerować ;)

Polecam Ci forum o androidzie - www.forum.android.com.pl : )

To są wady telefonu? Co go obchodzi jakiś licznik flashowań jak każdy telefon to posiada. Nie wydaje mi się, że on będzie chciał kombinować i wgrywać nowe kernely i romy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może nie telefonu lecz oprogramowania. Czy będzie wgrywał kernele, romy? Nie wiadomo, mnie np denerwowały ograniczenia w telefonie to zrobiłem roota, potem odblokowałem bootloader i skończyło się na wgraniu nowego romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi o to aby ekran był sporawy,android, wejście karty pamięci,mp3, dobry aparat i takie inne;)

Wciąż myślę nad tym Ace 2, ale może jeszcze jakieś pomysłu do 500zł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• B5330

• Wprowadzenie na rynek: lipiec 2012 r.
  • Typ: Smartfon
  • Rodzaj karty SIM: Mini SIM
  • Dual SIM: Nie
  • System GSM / GPRS / EDGE: 850/900/1800/1900 MHz
  • System WCDMA / HSPA: 900/2100 MHz
  • System LTE: Nie
  • Wymiary (wys. x szer. x grub.): 118.9 x 59.3 x 11.7 mm
  • Waga: 112 g
  • Wymienne obudowy: Nie
  • Klawiatura QWERTY: Tak(fizyczna)
  • System operacyjny: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
  • Aktualizacja:

Dane ze strony: tech.wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest Galaxy Chat.

Poszukaj LG L9, chociaż wątpię, że do 500 zł wyrwiesz, ale jeżeli dołożysz troszkę $$ (50-100 zł) to spokojnie znajdziesz któryś z telefonów, które Ci podałem na pierwszej stronie.

//edit:

Tego Galaxy Chat B5330 za chooja pana bym nie brał i nawet gdyby mi dopłacali.

Mały ekran a do tego rozdzielczość do dupy, 512 mb ram, procek 850 MHz, aparat 2 Mpx.

Edytowane przez Mlody951

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.