Skocz do zawartości
takisobiekoles

TextDraw paska stanu z "multiserver.pl"

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, witajcie - z racji tego, iż wiele osób pisało mi prywatne wiadomości na forum i zewnętrzne komunikatory postanowiłem odgrzebać projekt paska stanu ze starego gamemodu i wrzucić go dla was(ułożenie może się minimalnie różnić, ponieważ jest to pierwotna wersja paska.). Jak on wygląda każdy zainteresowany pewnie wie, lecz mimo to pokaże...

YbaQgZS.jpg

Source...

Pozdrawiam i życzę miłego użytkowania, piąteczka.

Edytowane przez takisobiekoles

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(3) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(5) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(6) : error 070: rational number support was not enabled
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(7) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(7) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(9) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(10) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(11) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(12) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(13) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(13) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(13 -- 15) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(13 -- 15) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664     Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

13 Errors.

Pomożesz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(3) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(5) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(6) : error 070: rational number support was not enabled
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(9) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(10) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(11) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(12) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(13 -- 15) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\Leito\Desktop\MagicDraw.pwn(13 -- 15) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664     Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

13 Errors.

Pomożesz? ;)

Jezeli wkleiles ten kod na pałe to sie nie dziw ze sa problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpowie ktoś czy do tego kodu są jakieś dodatkowe funkcje żeby pokazywał MÓJ nick, MÓJ czas grania albo REALNY czas?

Albo chociaż jakąś wskazówkę, gdzie szukać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę po sygnach, że każdy to skrypter/programista a nawet osoby, mające już napisane ponad połowę gamemoda a macie problemy z oskryptowaniem kilku TD, heh.

@No chłopaki... jak znajdę czas(a bo go nie mam, ot co) no i chęci(bo mi się nie chce) to wam to zrobię :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.