Skocz do zawartości
kuba12300

Oficjalny gameplay od R*

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem tam kolarstwo widzę, że to będzie ciekawe, również tenis i skoki spadochronowe! Sarny i jelenie, ciekawe czy o koty się postarają :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te skoki zostały zrobione świetnie. Już sobie wyobrażam, tylko dorwę snajperkę i będzie szarża w lesie :P.

Sadysta XD.

A co do gta v to nie zagram sobie na PC chyba że zakupię konsolę.

Ale zapowiada się dosyć ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem ciekaw, jak będzie z multiplayerem w nowym GTA. Zależy mi, żeby był otwarty na różnego rodzaju skrypty i modyfikacje, a nie, żeby stworzyli sztywny multik z sztamplowymi zasadami rozrywki. Z tego co widziałem w trailerze, to programowalny multiplayer miałby ogromny potencjał... Wyobraźcie to sobie, gdyby można było z taką samą swobodą, jak w San Andreas, móc edytować prawie każdy element otoczenia (od dodania możliwości usuwania standardowych obiektów i wyłączania standardowych interiorów). Albo gdyby w multiplayerze pojawiły się boty poddające się kontroli. No to by było coś pięknego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up multi pewnie będzie nastawiony na kilka trybów rozgrywki i opcje modyfikacji będą mocno ograniczone, nie ma się co łudzić, że dostaniemy coś na wzór SAMP czy MTA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Bantu & drzymalsw

Pamiętajcie, że GTA V opiera się na tym samym silniku co GTA IV a do niego jest powoli tworzony STABILNY multi (iv-mp)

Edytowane przez Pamdex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdopodobnie ten podstawowy GTA Online - nie. Skoro Rockstar w GTA IV nie zrobiło programowalnego multika, to czemu miałoby zrobić w piątce? Nie liczyłbym jednak na to. Ale można liczyć na jakąś fanmade'ową ekipę, która wykombinuje coś takiego, na przykład na Squirrelu albo Cpp, albo innym Lua.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej z tej gry interesuje mnie multiplayer, marzy mi się coś typu GTA SA. 
Dobrze by było jak by MTA się tym zajeło bo z tego co widzę to już zaczyna myśleć "5-mp" nad tym ale coś ciężko im to idzie skoro tylko mają strone na FB: https://www.facebook.com/5multiplayer?fref=ts

ps. proszę usunąć post niżej ponieważ enter mi się wcisną i dwa razy to samo wysłało się, z góry przepraszam :)

Edytowane przez Bloodson212

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.