Skocz do zawartości
KoPcIu

Poszukiwani opiekunowie!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie użytkownicy!

Niebawem na naszym forum będzie można zobaczyć kilka nowych usprawnień, jednak każde z nich wymagało będzie opiekuna, który zajmie się kontrolą danych umieszczanych na tych stronach. Dlatego poszukujemy kilku opiekunów na nowe stanowiska.

Pierwszym z nich jest opiekun WIKI, którego zadaniem będzie moderacja, akceptacja jak i przenoszenie edycji dodanych przez użytkowników. Od kandydata oczekujemy podstawowej znajomości funkcji języka Pawn, podstaw angielskiego jak i trochę wolnego czasu każdego dnia.

Kolejny opiekun będzie sprawował władzę w zakładce Serwery. Do jego zadań będzie należało akceptacja serwerów jak i sprawdzanie zawartości komentarzy. Oczekujemy od kandydata, sprawiedliwości jak i dbania o dobry wizerunek forum.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt do administratora KoPcIu w tytule prosimy o informacje jakiej zakładki dotyczy podanie, a w treści wiadomości kilku słów o sobie i dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko.

Z poważaniem Administracja!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czegoś tu nie rozumiem... Dlaczego nie dacie dostępu do WIKI osobom, które mają rangę programista?

Zapewne każda osoba, która ma tą rangę - zna odrobinę j. angielskiego i ponadto zna PAWN lub inny język typu C++ - który ma bardzo podobną składnie do PAWN.

@Down proszono cie o jakiekolwiek zdanie?

Edytowane przez FJT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czegoś tu nie rozumiem... Dlaczego nie dacie dostępu do WIKI osobom, które mają rangę programista?

Zapewne każda osoba, która ma tą rangę - zna odrobinę j. angielskiego i ponadto zna PAWN lub inny język typu C++ - który ma bardzo podobną składnie do PAWN.

@Down proszono cie o jakiekolwiek zdanie?

Dostęp do edycji jak i dodawania ma każdy użytkownik, jednak zmiany muszą zostać zatwierdzone, dlatego poszukujemy osób, które zajmą się tylko zatwierdzaniem. Wiadomo każdy popełnia błędy i każdy może ten błąd poprawić nie musi to być osoba, która akceptuje dany wpis, dlatego nie wymagamy nie wiadomo jakiej znajomości, ponieważ jeśli ktoś ma większą wiedzę, może owy błąd poprawić.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy konieczna jest podstawowa znajomość działania forum IPB (tj. administracja, panel moderatora, tego typu rzeczy)?

Nie jest wymagana żadna znajomość, ponieważ i tak używać oryginalnych funkcji nikt nie będzie, a z paneli które zostały specjalnie przez Nas przygotowane do zarządzania treścią na tych podstronach.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do kiedy można spodziewać się wyników tej rekrutacji? Na pewno chętnych jest sporo, tzn. Ci którym zależy na zdobyciu stanowiska na pewno już napisali do Ciebie KoPcIu ; - P

Gdy tylko przyjdzie pora zamkniemy rekrutacje, a ostateczny głos będzie należał do użytkowników.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukasz opiekunów a nie raczysz nawet odpisać czy ktoś ma szansę czy też nie.
Czuję się upokorzony ignoracją naszego administratora.

Oraz zdezorientowany sytuacją jaka miała tutaj miejsce.

Edytowane przez STATIXR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukasz opiekunów a nie raczysz nawet odpisać czy ktoś ma szansę czy też nie.

Czuję się upokorzony ignoracją naszego administratora.

Oraz zdezorientowany sytuacją jaka miała tutaj miejsce.

To ja tutaj poświęcam swój czas aby napisać podanie żeby pomóc rozwijać się temu forum

A tu nic :(

Daj im trochę czasu. Bądź cierpliwym a nie wywierasz presję. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@3up No chyba sobie żarty robisz. Masz dziesięć postów i mówisz o pomocy? A no i jeszcze ten płacz, że Kopciu przeczytał podania, a nie odpisał. Zresztą musiało mu się podanie nie podobać skoro nic nie odpisał, a ty zaraz jakieś żale wydajesz. Niektórzy mają tutaj po 500+ postów, które treścią pomagają innym to nic nie otrzymali i jakoś wielkiego płaczu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@3up No chyba sobie żarty robisz. Masz dziesięć postów i mówisz o pomocy? A no i jeszcze ten płacz, że Kopciu przeczytał podania, a nie odpisał. Zresztą musiało mu się podanie nie podobać skoro nic nie odpisał, a ty zaraz jakieś żale wydajesz. Niektórzy mają tutaj po 500+ postów, które treścią pomagają innym to nic nie otrzymali i jakoś wielkiego płaczu nie ma.

Widzę że oceniasz użytkowników po ilości postów.

nie ładnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gorniczek, lista postów nic nie znaczy.
Zauważ, że ja już jestem prawie 3 lata zarejestrowany na tym serwisie, a nawet nie mam 200 postów.

Po prostu nie potrzebuję pisać bezsensu postów. A na przykład aktualnie pomagam jednemu przez GG zamiast żeby pisał w dziale Problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no nie przesadzajmy. To nie podanie do Mam Talent, tylko denerwuje mnie to gdy jestem ignorowany ;(

A skoro kopciowi się nie spodobało to mógł napisać.

Podanie beznadzieja wypad

Edytowane przez STATIXR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie oceniam ludzi po ilości postów, ale jak widzę, że ktoś mając 10 postów zacznie wyprawiać żale, że wielce chcę pomagać, ale musi mieć jakąś rangę no to jest jedno wyjaśnienie. Evinek, dlatego napisałem że posty, które swoją treścią pomagają, a nie jakieś gdzie pięć ludzi pisze jednej to samo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie oceniam ludzi po ilości postów, ale jak widzę, że ktoś mając 10 postów zacznie wyprawiać żale, że wielce chcę pomagać, ale musi mieć jakąś rangę no to jest jedno wyjaśnienie. Evinek, dlatego napisałem że posty, które swoją treścią pomagają, a nie jakieś gdzie pięć ludzi pisze jednej to samo...

To że ktoś ma mało postów nie świadczy o tym że nie chce pomóc forum w rozwijaniu się.

I zakończmy ten temat bo się robi zbędny offtop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Administracja gdy kogoś wybierze wtedy poinformuje o tym, brak odzewu nie znaczy, ani tak ani nie, po prostu z dnia na dzień nie da się podjąć decyzji, niekiedy na jej podjęcie trzeba czekać parę tygodni lub miesięcy.

PS Zamykam ten temat administrator jak będzie chciał to tutaj odpowie, albo temat otworzy. Widzę, że się znów robi niepotrzebny syf.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.