Skocz do zawartości
(◕‿◕)

Gry które zapadły w waszych sercach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakie gry zapadły w waszych sercach? Moje ulubione gry, w które bym zagrał w każdej chwili

Skyrim - Świetny świat, dużo rozbudowanych misji, realistyka, piękna grafika i co najciekawsze mimo dużych wymagań działa bez zarzutów na komputerze który ich nie spełnia. Grałem w to b. długo, na początku miałem taką "fazę", że raz pomyliłem prawdziwy świat z grą!

Far Cry - Kolejna boska gra, niestety podoba mi się tylko pierwsza część, mutanty, rozwałka, świetna gra.

Gothic - Z tej serii świetnych gier RPG najbardziej podoba mi się dwójka, noc kruka. Oficjalna modyfikacja do dwójki, dodatkowy wątek fabularny, besteller. Oczywiście część pierwsza jest równie dobra. Niestety tylko te części są ciekawe, Gothic 3 to syf który tnie się na komputerach NASA co 5 minut. W Gothic'a 4 nawet nie chcę grać, zabijać "bezia"?!

Mobile Forces - To jest boska gra, ze starych lat. Choć grafika to syf, to ta gra FPS wciąga na wiele, wiele godzin.

Batffield 2 Bad Company - Cudna gra z serii BF, z wszystkich, nie powtarzalnych serii ta podbiła moje serce.

GTA - Tę serie wszyscy znają ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BF 3 - zajebiaszcza grafika, szybka akcja i rozwalanie budynków to co najbardziej mnie się podoba (w MP: kampiący snajperzy - po prostu poezja ich zabijać);

Assasin's Creed III - to co wyżej, niepowtarzalne zwroty akcji, ciekawa fabuła;

Seria Crysis - grafika, fabuła (przeciętna), efekty specjalne;

Saints Row 4 - trójeczka i poniżej były nędzne. 4 - zaś oferuje kilka ciekawych MOCY specjalnych, komiczna akcja i niektóre misje (szkoda, że jest cenzura nagości :();

Far Cry - zdecydowanie 1 i 3. Dwójka byla cholernie nudna;

Splinter Cell Blacklist - grafika i akcja w tym misje cholernie trudne (szczególnie na poziomie perfeksjonista) i ciekawe;

Gothic - nuda;

Max Payne - jedynie trójeczka mnie urzekła swoją grafiką, fabuła i dobrą optymalizacją!

Tyle. :D

Edytowane przez FJT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GTA - wiadomo

Heroes of Might and Magic 1-3 - wciągało, szło grać godzinami

Manhunt - lekko świernięta, ale grywalna gierka

Lionheart - RPG czy tam cRPG, bardzo wciągające

seria Divinity - j/w

Tzar - strategia, również wciągająca

Delta Force - wszystkie części - moja pierwsza strzelanka, mam ogromny sentyment do tej gry.

Edytowane przez Pytelek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GTA - III, VC i SA - Te gry ceniłem przede wszystkim za fabułę, a nie za grafikę. Do dziś pamiętam wiele misji z tej serii ;)

Max Payne I i II - Boska fabuła zarówno w I i II części. Podobał mi się też soundtrack w tej grze.

Mafia I - Zajebista fabuła, postacie i w dodatku świetny dobór muzyki.

Heroes Might and Magic 3 i 4 - Jedna z moich ulubionych gier strategicznych. Długo czasu poświęciłem na tą grę.

Starcraft I - zajebista strategia czasu rzeczywistego. Spoko godzin z kolegami online ^^

Twierdza I i Krzyżowiec - Kolejna świetna strategia czasu rzeczywistego. Gry z tej serii posiadają ciekawe tryby gry.

Wolfenstein Enemy Teritorry - fajna strzelanka sieciowa w realiach II wojny światowej. Moim zdaniem biję na głowę ten cały Counter Strike.

Gothic I,II,III - świetny RPG. Przechodziłem wiele razy wszystkie części, a ostatnio nawet próbowałem swoich sił na serwerze role play.

Worms II, Armageddon - Gra mojego dzieciństwa. Co tu dożo mówić, nawet nie dawno sobie pograłem.

Harry Potter wszystkie części - Jako, że jestem fanem Harry'ego Pottera to nie mogły ominąć mnie te gry.

Football Manager 2007 i kolejne części - Kocham piłke nożna, lubię zarządzać drużynami a więc miałem okazję zagrać w tą zacną grę.

Fifa 2007 i kolejne części - wiadomo ;)

Pes 2005, 2008, 2010, 2011 - także wiadomo.

Tibia - fajna gierka, dużo akcji z kolegami.

Metin2 - Też się kiedyś grało w ulewne dni.

Hitman Kontrakty - Zajebista gra, gdzie trzeba mieć taktykę na przejście danej misji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

The Walking Dead - genialna fabuła. Nie ma na co czekać tylko zagrać.
Mass Effect 2 (3 też niezła) - Ponownie fabuła.
Assassin's Creed II i Brotherhood - sama seria AC jest ciekawa choć 3 już słabsza, no a o 4 to nie będę się jeszcze wypowiadał.

Mu Online (prywatne serwery) - stara ale pierwszy mmo w którego grałem i w którego nadal gram. Super. ;P

Guitar Hero 3 - jedna z najczęściej granych gier przeze mnie. Godzinami grałem w to, lecz na klawie to nie to samo -.-

Oraz: Battlefield 3, Stalker Cień Czarnobyla, Black & White 2, Crysis, Skyrim, Need for Speed'y.

Polecam zagrać w The Walking Dead!

Te gry najlepiej wspominam.

Edytowane przez Slash

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GTA III - Zajebista fabuła. 

GTA SA - Dużo terenu do eksploatacji. Ciekawa fabuła i bohaterowie.

Far Cry - Zdecydowanie najlepszy FPS w jakiego grałem. Fabuła przekozacka. Ciekawi przeciwnicy (posrałem sie jak miałem 7 lat i wyskoczył mi mutant XD)[sentyment do tej gry bo to moja pierwsza gra]

Call Of Duty4: Modern Warfare 1 - Niezapomniany moment : Misja w Czarnobylu i ten urywnik filmowy gdy wybuch atomowy zmiata wszystko w promieniu xx kilometrów

BattleField2: Bad Company 2 - Heh. Napsułem sobie krwi przy tej grze. Fajny model destrukcji i zajebisty dubbing.

Postal2- Łooooooooooooo. Tu trzeba mieć albo na wszystko wyje*ane albo mieć twardą psyche. Ostro siada na czache. Posrany bohater, ale gra zalicza się bardziej do takich z działu "Pogram sobie bo nie mam co robić"

Far Cry 2 - Gra nudna. Końcówka fajna, gdy weźmiemy akumulator i wysadzimy siebie i kanion. 

Hitman Kontrakty - Grałem w nią jak miałem z 10 lat. Przestraszyła mnie wtedy misja z tym zakładem rzeźnickim.

Wolfenstein2(bodajże) - Ogólnie fajna gra

Edytowane przez Hunter.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grand Theft Auto: Vice City i San Andreas: tak jak ktoś wspomniał wyżej; nie za grafikę, lecz za samą fabułę oraz ciekawą mapę świata.

Grand Theft Auto: IV: misje mi się spodobały, lecz zbyt szarawe miasto. ;f

FarCry: jedynie trójka, aktualnie przechodzę sobie od początku (:D), w jedynkę nie grałem, w dwójkę u kolegi, lecz wiadomo, że z tą częścią Ubisoftowi trochę nie wyszło.

Hitman Kontrakty: grałem w to przez chwilę, ciekawa grafika i misje.

MaxPayne: wciągnęła mnie fabuła dwójki, w trójkę nie miałem okazji jeszcze grać. 

Sniper: Ghost Warrior: trochę nieciekawe misje, ale sam mechanizm strzelania mi się spodobał. Grafika cud. :D

Shellshock 2 - ścieżka krwi: grafika mnie zaskoczyła, tylko trochę było opóźnione sterowanie (czym spowodowane - nie wiem :D).

Chyba tylko tyle. xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gothic - Kocham tą serię za nasz słowiański i mroczny klimat! Jedna z najbardziej klimatycznych gier. Fabuła może nie jest jakaś wyszukana, ale nie jest też standardowa i nudna, trochę mnie rozczarowała trzecia część serii, ale tylko troszeczkę.

Mafia - Mafia jak dla mnie jest dziełem sztuki, a nie grą. Tak ukazanej akcji nigdy nie widziałem. Mafia przedstawia prawdziwe życie prawdziwego mafioza, a nie jakiegoś pseudo elo gangstera jak to widzimy w serii GTA.

TES III Morrowind - Lepszego TESa po prostu nie ma. Żaden z jego następców nie jest tak rozbudowany, ani klimatyczny.

Deus Ex Human Revolution - Ta gra ostatnio urzekła mnie świetną fabułą, a także tym, że wszystko da się rozwiązać na kilka sposobów.

Wiedźmin - Dla mnie sama saga Wiedźmina jest czymś wielkim. Ten klimat, ten język, ta walka. Książka jest świetna i polecam ją każdemu! Gra jest tak samo świetna, ale zyskuje dopiero po przeczytaniu sagi. Ten kto nie czytał książki nie dostrzeże masy smaczków, które zostały dodane do gry. Już nie mogę doczekać się premiery trzeciej części cyklu. Jeżeli będzie choć trochę tak jak w zapowiedziach to zapowiada się kilkanaście dobrych godzin oderwania od rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super Mario Bros 1985 na "pegazusa", no i oczywiście Battle City na tą samą konsolę xD

GTA - Wszystkie części lubię, ale dla mnie najlepsze to SA i IV

Mafia - Pierwsza część, jak na czasy, w których powstała, miała świetną fabułę, dobrą grafikę i system kolizji podobny do GTA IV (ale o wiele mniej dokładny). Druga część nie była aż tak "super", krótka fabuła, dziwne uszkodzenia samochodów. Gram tylko dla tego, bo dostałem za darmo dodatek na PS3 warty 35 PLN :D

Need For Speed - Wersje underground były najlepsze. Pełna modyfikacja pojazdów, czego nie ma np. w NFS Most Wanted 2012 (tam nawet nie da się auta przerobić).

Gran Turismo - Może coś później dopiszę :D

Edytowane przez GtaGamer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heroes of Might & Magic III - mam tą grę cały czas na komputerze, pomimo tego ile lat w nią grałem, dalej potrafię usiąść i grać godzinami.

GTA 3 i VC - tutaj grafika się nie liczy, lecz fabuła, mam obie gry na komputerze jak i na telefonie.

Gothic I, II z dodatkiem, III - pamiętam, po raz pierwszy grałem w Gothic I u kuzyna (miałem max 7 lat :D) ile godzin się w to przegrało. Gothica I przechodziłem ostatnio w czerwcu tego roku, mimo jej wieku chętnie w nią grałem.

FIFA - jestem fanem piłki nożnej od zawsze, tak więc FIFA to dla mnie pozycja obowiązkowa.

Wormsy - te niezapomniane walki robaczków :)

Hugo - udało mi się grać kilka razy w polsacie , chciałoby się powrócić do tych czasów :D

NFS Underground 2 i Most Wanted - chyba nie trzeba opisywać.

Wszystkie wyżej wymienione gry (oprócz hugo oczywiście) cały czas posiadam na komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up Co do TES'a...a Skyrim?

Trochę tego nie rozumiem. Skąd takie zdziwienie? Napisałem, że Morrowind to najlepszy TES moim zdaniem i tyle, Skyrim według mnie jest gorszym TESem niż Morrowind.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Seria Gothic - uwielbiam jej klimat, z lekka mroczny, średniowieczny, fabuła też jest ciekawa

Hearts of Iron II - chyba najlepsza strategia, najwięcej możliwości z wszystkich gier tego typu

Europa Uniwersalis III - też jedna z lepszych strategii

Arcanum - super RPG, prawdziwy klasyk, który daje nam na prawdę sporo możliwości

seria GTA - wiadomo :D

S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla - super klimat i na prawdę fajnie się w nią grało

Ojciec Chrzestny - może, dlatego że lubię film, chociaż gra też jest dobra :)

TeS III - jak pierwszy raz włączyłem Morrowinda, to chyba po 4-5 godzinach dopiero odszedłem od komputera :P

Fable - bardzo fajna fabuła, poza tym wyróżnia się wśród innych gier tego typu :)

Chyba wszystkie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście wolę grać sobie na telefonie - jest wiele fajnych gier, które szczególnie zapadły mi w umysł.

Są to między innymi:

Cut the rope

Plague inc - niesamowity nastrój jak z walking dead ( pewnie znacie ten serial)

No i w zasadzie wszystkie wersje angry birds.

Tutaj jest dobra stronka: http://yourapps.info/gry-darmowe-na-telefon na której można sobie poczytać poszczególne recenzje gierek na telefon i wybrać to co może sie akurat spodobac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc nie jestem fanem innych gier, moja ulubiona do GTA, a szczególnie modyfikacja SAMP zapadła mi w sercu.

Na telefonie nie gram szczególnie. 

Miłego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli ktoś to uzna za odkop to bardzo przepraszam, ale przypomniały mi się świetne czasy złotego dzieciństwa i związane z nim gry.

- Gta II.

- Gta III.

- Gta I.

- Teken.

- Mortal Kombat.

- WWE.

- Call of Duty I.

- Call of Duty II.

- Saints Row.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.