Skocz do zawartości
Shiz3r

Grand Theft Auto V - Kilka informacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym tutaj napisać kilka informacji oraz także kilka moich stwierdzeń.

Jak wiemy w GTA V nie spotkamy już miast takich jak Las Venturas czy San Fierro rockstar games ponownie nas zawiodło ponieważ jest tylko 1 miasto a dalsza część znika za chmurkami.Całość jest niby większa ale to i tak minus jak na GTA.

Dużo osób pyta co z wersją na PC jak wiemy kilka wersji gta na pc niestety nie wyszło a są to: Liberty City Stories, Vice City Stories, Chinatown Wars, GTA Advance.

Podejrzewam że Gta V nie wyjdzie na PC nigdy dlatego iż Rockstar nie życzy sobie aby ich gry były piratowane.

Wszyscy piszą że najpierw muszą zarobić na konsolach a później wyjdzie wersja na PC, otóż tutaj jest błąd rockstar szukało zaawansowanego programisty który pomógł by zrobić wersje na PC a z tym jest do cholery roboty i oficjalnie Rockstar wycofał się z takiego pomysłu.

Więc szans że gta v wyjdzie na PC jest 20%.

Według mnie na konsolach gra się dobrze i warto sobie zakupić PS czy Xbox'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rockstar zawsze wydaje GTA około pół roku po premierze kosolowej tak był w przypadku GTA SA i GTA IV przy czym za każdym razem mówili, że na pewno się nie pojawi, ale nie zapominajmy, że rynek PC jest dość spory, a piractwo jest wszędzie i na PC i na konsolach, więc wymówki nt piracenia są co najmniej zabawne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I te wersje gier gta co podałeś zostały wydane na konsole przenośne i te zwykle, ale są to inne wersję tych gier z pc i r* z góry zapowiadało, że to tylko na konsole ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widzę, Rockstar wydaje prawie wszystkie nowo stworzone przez siebie gry i na konsolach i na PC. Tylko że na PC opóźnienie tłumaczy konwersją z konsol. Natomiast fanatycy konsol twierdzą, że to wina piractwa. Tylko że xbox jakoś też umożliwia granie na piratach, więc ich argumenty są inwalidami. A prawda jest taka, że Rockstar po prostu wolał wydać GTA V najpierw na PS3 oraz XBOXA. I pewnie dodatkowe DLC, czyli zapewne odświeżone San Fierro w pierwszym dodatku i Las Venturas w drugim, również najpierw wyjdą na konsole, aby pozwolić zarobić firmom Sony i Microsoft na pozbyciu się zapasów "starej generacji konsol". A potem, gdy już wyrównają "straty" związane z produkcją, przeniosą obydwa dodatki na PC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okazało się że strona http://www.gry-online.pl opublikowała fałszywą date premiery GTA V na PC.Wczoraj odbyło się spotkanie producentów grand theft auto i niestety nikt im za darmo nie pomoże zrobić wersji PCtowej a to troszkę kosztuje.Więc spodziewajcie się gta v na pc za rok albo w ogóle :P

Edytowane przez Shiz3r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem ciekawy czy np. o 22 w poniedziałek, jeżeli będą wstawiać filmiki z GTA V to Rockstar będzie starał usunąć się je ;)

Raczej nie. Ponieważ premiera odbędzie się o północy naszego czasu, zaś u nich to będzie południe. :P Edytowane przez l0nger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak tam :D Jak czujecie się przed premierą?

Ja jutro już jadę kupić, ale nie wiem czy czasami mi wszystko wykupią, ponieważ lekcję kończę o 15:55, potem do 16:20 obiad i na autobus. Chyba 1000 egzemplarzy nie wykupią zwłaszcza, że Empik jest w centrum, a MediaMarkt poza nim ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak tam :D Jak czujecie się przed premierą?

Ja jutro już jadę kupić, ale nie wiem czy czasami mi wszystko wykupią, ponieważ lekcję kończę o 15:55, potem do 16:20 obiad i na autobus. Chyba 1000 egzemplarzy nie wykupią zwłaszcza, że Empik jest w centrum, a MediaMarkt poza nim ;)

Dobrze. Moje GTA V już czeka na kuriera. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgłaszam się. :D Tylko teraz pytanie. Czy da się podłączyć słuchawki i mikrofon od PC do PS3?

Oczywiscie. Ja wczoraj sobie gralem w fife na klawiaturze na ps3. :P Edytowane przez l0nger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm... Prawie wszystkie sklepy w Polsce, oczywiście takie jak Empik czy MediaMarkt są zaopatrzone w ponad 1500 egzemplarzy :)

@Edit

Chyba z Dubaju :D

Edytowane przez NiceShot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm... Prawie wszystkie sklepy w Polsce, oczywiście takie jak Empik czy MediaMarkt są zaopatrzone w ponad 1500 egzemplarzy :)

@Edit

Chyba z Dubaju :D

Czy to wystarczy w takiej Warszawie :P ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Warszawie jest dość dużo sklepów. Myślę, że na 5000 osób starczy XD

Ciekawe po ile kupił taki Media Markt skoro sprzedaję po 199 zł ;)

Edytowane przez Bogaty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja PC ukaze się na 100% , pierwsze Rockstar musi zarobić na wersji konsolowych .

Jeżeli wyjdzie PC to pieniądze z tych operacji programwania się wzrócą " kilkanaściekrotnie "

Nie wiem czy wiesz... Ale Rockstarowi zwrocila wydana kasa, juz przed premiera... Edytowane przez l0nger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.