Skocz do zawartości
Shiz3r

Grand Theft Auto V - Kilka informacji

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja PC ukaze się na 100% , pierwsze Rockstar musi zarobić na wersji konsolowych .

Jeżeli wyjdzie PC to pieniądze z tych operacji programwania się wzrócą " kilkanaściekrotnie "

Wątpię czy aż tak bardzo. Piractwo komputerowe jest o wiele bardziej powszechne niż konsolowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:D Ja tam wole Lamara z pobocznych postaci. Fajnie nuci Nigga ;) A tak to mi tam pasuje Michael, bogaty, nerwowy i ma zarąbistą rodzinę. :D Teraz wiem dlaczego organizują napady na banki.

Edytowane przez NiceShot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:D No teraz skończyłem biegać XD Nie wiedziałem, że im dłużej biegasz to traci się HP, ale okey. Jak na razie muszę pojechać spotkać się z Trevorem, ale to już jutro bo dzisiaj skończyłem na słupie Franklinem, kiedy ścigało mnie całe LSPD :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej z tego co wyczytałem ze stronek. Rockstar nie zamierza robić GTA V na PCty, nie znam powodu (prawdopodobnie nie potrafią przeportować gry z konsoli na PCty (xd)). Ale od momentu usłyszenia spekulanci postanowili złożyć petycje do Rockstar o wydanie GTA V na komputery. Jednakże liczba osób, które podpisały się pod petycją jest bardzo mała - bodajże 350 tyś. A to nie wróży dobrze.

Edytowane przez l0nger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej z tego co wyczytałem ze stronek. Rockstar nie zamierza robić GTA V na PCty, nie znam powodu. Ale od momentu usłyszenia spekulanci postanowili złożyć petycje do Rockstar o wydanie GTA V na komputery. Jednakże liczba osób, które podpisały się pod petycją jest bardzo mała - bodajże 350 tyś. A to nie wróży dobrze. 

Mógłbyś dać link do tej strony rockstar'a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra robi swoje, na prawdę - to co tam można robić zaskakuje, miałem okazję pograć u kumpla :)

Co do wersji PC to musi wyjść, chociaż .. Gta VCS również nie było na PC, więc może tego też nie, zobaczymy za kilka(naście miesięcy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Główne wersje GTA zawsze wychodziły na PC, ale po około pół roku - przykładem może być nawet San Andreas. Na konsolach wydane 27 października 2004 roku, na PC - 10 czerwca 2005 roku. Więc nie spekulujcie, nie bierzcie przykładów znikąd, że niby nie wydadzą, bo na piecykach główną część serii wydać muszą. A co do VCS jak i LCS - były początkowo stworzone dla PSP i nawet "konsolowcy" dostali zaledwie konwersję. A że piractwo na PC było, jest i będzie, to inna sprawa, chociaż i tak to jest zależne od mentalności ludzi, bo na Xboxie też można instalować piraty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nvidia również nie chce się zgodzić na pomoc przy GTA V PC, podobno był kod w plikach gdzie jest napisane o platformach PS4 oraz PC ale to niestety fake :] postanowilem sam pogrzebac w plikach i zadnej informacji o pc czy ps4 nie znalazłem, więc to chyba oczywiste że ktoś chciał zrobić małą afere w okół GTA V na pc z tego co mówili producenci gta na wersje Pctową się nie zanosi.Nie wiem co ludzie widza zlego w konsolach takie ps jest zaje*iste :P

eurogamer-5y8s6n.jpg

_1379290374.jpg

Za publikacje tego o to screena autorowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności, mysle ze jutro po 16 dam wam kod i zobaczycie ze o wersji pctowej nic nie ma.

Edytowane przez Shiz3r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.