Skocz do zawartości
KoPcIu

Urodzinowa aktualizacja!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie użytkownicy!
Wiele czasu minęło od powstania Naszego forum, dlatego postanowiliśmy podziękować Wam za cały wkład w Nasze forum, więc stąd ta wiadomość dla Was.
 
Historia

Forum powstało dokładnie 9 września 2008 o godzinie 21:04, wtedy to właśnie pierwsi użytkownicy mogli oglądać Pawno.PL, w wersji niezmodyfikowanej. Plan na powstanie forum był spontaniczny. Na konkurencyjnym forum KoPcIu napisał wiadomość dotyczącą sponsoringu strony WWW i właśnie wtedy NeMoO odezwał się z innowacyjnym pomysłem utworzenia forum tylko i wyłącznie o tematyce Pawn. Jednak przez problemy z bazą danych forum zostało przeinstalowane następnego dnia, dlatego kiedyś data utworzenia forum nie zgadzała się z informacjami na forum.
 
Dwa lata później dokładnie 30 kwietnia 2010 forum zostało przeinstalowane na nowy silnik(SMF), wtedy to Administracja podjęła decyzję o usunięciu całej zawartości forum, jednak już po niedługim czasie Nasze forum było pełne informacji dla użytkowników, którzy rozpoczynali swoją przygodę z językiem Pawn.
 

Kilka lat później nastąpił kolejny przełom, jeśli chodzi o silnik forum. Po raz kolejny postanowiliśmy zmienić silnik naszego forum na IPB. Od tego czasu możecie oglądać Naszą stronę, która z dnia na dzień jest coraz bardziej rozbudowywana.
 
Nowości
Przez ostatni czas staraliśmy się wprowadzić w życie wiele nowości dla Was, o które prosiliście jak i o te, które uważamy, że powinny już dawno zostać wprowadzone.

 • Wiki - Wiele czasu pracowaliśmy nad wprowadzeniem tego systemu do Naszego forum, jest to już 3 edycja wiki języka Pawn i mamy nadzieję, że innowacyjna. Cała strona została zintegrowana z Naszym silnikiem forum, co oznacza że wszystkie treści znajdują się w jednym miejscu i nie macie obowiązku rejestrować się na oddzielnej podstronie, aby wprowadzić w niej zmiany. Każdy użytkownik ma możliwość dodania jak i edytowania dowolnego artykułu na Naszej podstronie, jednak owa aktualizacja musi zostać zaakceptowana przez opiekuna.
   
 • Serwery - zakładka, która została wprowadzona, już jakiś czas temmu doczekała się kolejnej aktualizacji. Tym razem wzbogaciliśmy znaczącą komentarze. Każdy użytkownik ma możliwość usunięcia swojego komentarza jak i zgłoszenia komentarza, który jest niezgodny z regulaminem. Dodatkowo właściciel serwera, ma większą możliwość zarządzania komentarzami, ponieważ może ograniczyć akceptowanie komentarzy, co oznacza, że każdy komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez opiekuna.
   
 • Zmiana nazwy wyświetlanej - każdy użytkownik, tak dokładnie, KAŻDY UŻYTKOWNIK, otrzymał możliwość zmiany nazwy wyświetlanej raz na 6 miesięcy, po więcej informacji zapraszamy do swojego panelu użytkownika.
   
 • System ostrzeżeń - Sprawa, która od dłuższego czasu bulwersowała naszych moderatorów, którzy karali użytkowników, a oni nadal czuli się bezkarni, od teraz cały system został przebudowany, a dokładny jego opis znajduje się na końcu wiadomości
   
 • Historia reklam - skargi dotyczące krótkiego czasu wyświetlania reklamy mamy nadzieję ze znikną, ponieważ dodaliśmy historie reklam, dzięki której mamy możliwość obejrzenia nawet do 12 ostatnio dodanych reklam.
   
 • Szybki download - link, dzięki któremu mamy możliwość szybkiego pobrania najpotrzebniejszych elementów każdego programisty. Owy link znajdziemy w prawym górnym rogu obok dodania reklamy.
   
 • Bany na shoutbox - sprawa ostatnie czasy budząca wiele kontrowersji, o niesłuszne kary, brak możliwości zniesienia kary itd. Sprawa podstawowa WSZYSTKIE KARY ZOSTAŁY ZNIESIONE, każdy użytkownik otrzymał swoją drugą szanse, a następna możliwość odbanowania może się zdarzyć dopiero po 30 dniach od nadania kary.
   
 • Odświeżenie ekipy - postanowiliśmy dokładnie się przyjrzeć wszystkim osobą, które posiadają rangę na forum inną niż ranga użytkownik i sprawdzić ich aktywność. Kilka użytkowników straciło swoją posadę, jednak na tym nie kończymy. Przyjrzeliśmy się także użytkownikom bez rangi i postanowiliśmy nagrodzić wiele osób za aktywność na forum. Do owych osób trafi informacja wiadomością prywatną, czy chcą pomóc w rozwoju forum.
   
 • Regulamin forum - zmiana istotna, zapraszamy do zapoznania się z nowym regulaminem naszego forum, który został dostosowany do nowej wersji naszego forum jak i zostało wprowadzonych wiele poprawek, które już dawno powinny się w nim znaleźć.
   
 • Inne – dodatkowo na forum przez ostatni czas można było zaobserwować wiele zmian, takich jak czyszczenie kosza, tematy z kosza nie pojawiają się już w panelach po prawej stronie jak i wiele innych drobnych zmian i poprawek.

Ostrzeżenia

Przebudowa systemu ostrzeżeń przedstawia się następująco:

 • Pierwsze ostrzeżenie - System nie podejmuje żadnej akcji.
 • Drugie ostrzeżenie System nie podejmuje żadnej akcji.
 • Trzecie ostrzeżenie - Użytkownik otrzymuję kolejkę moderacyjną na 15 dni.
 • Czwarte ostrzeżenie - Użytkownik otrzymuję kolejkę moderacyjną na 30 dni.
 • Piąte ostrzeżenie - Konto użytkownika zostaje zablowane na okres 15 dni.
 • Szóste ostrzeżenie - Konto użytkownika zostaje całkowicie zablokowane zbanowane(BAN).

 

Podziękowania
Chcieliśmy serdecznie podziękować WAM użytkownicy, który wkładacie swój wielki wkład w rozwój naszego forum. Przez okres 5 lat mieliśmy wzloty i upadki, problemy i powody do radości, jednak przetrwaliśmy to dzięki Wam Użytkownicy!

 
Zakończenie
Słowem zakończenia, dziękujemy jeszcze raz za wszystko, za wkład każdego użytkownika w rozwój Naszego forum. Pamiętajcie, istniejemy dla WAS i dzięki WAM. Mamy nadzieje, że aktualizacja urodzinowa Wam się spodobała jak i wiele nowości, o których już dawno mówiliście zostało wprowadzonych w życie.
 
Pozdrawiamy Was serdecznie, dziękujemy za wsparcie i mamy dzieję, że to nie ostatnie urodziny w Waszym gronie.

 

Z poważaniem Administracja Pawno.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×