Skocz do zawartości
AllanDe1

[prosba]Mały edit gm

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli zły temat to proszę przenieść

Witam mam taki mały problem, mam mod honesta ale troszke modyfikowanego ((Nie mój))

i jeden drobiazg sprawia mi problem.

Otóż jak wchodzę do pojazdu po czym kliknę "s" to pojawia się okienko

03070670772117277330.png

i wtedy nie mogę nic robić muszę kliknąć w drzwi po lewej stronie i dopiero jadę ale znowu klikam "s" żeby wycofać i auto się zatrzyma i znowu muszę kliknąć "Drzwi"

Bardzo proszę o usunięcie tego bugu lub zmienienie go na cmd "/dr"

I nie wiem czemu jak komplikuje w pawn moda to wyskakuje 5 błędów ale dla was to nie problem, z góry dziękuję.

Oto GM

http://www.sendspace.pl/file/a7cbccca298a9e4aeabdca0

Będę naprawdę wdzięczny.

Oto errory

C:\Documents and Settings\Kamil\Pulpit\pawno\include\foreach.inc(382) : warning 209: function "SSCANF_OnGameModeInit" should return a value
C:\Documents and Settings\Kamil\Pulpit\h-rp2.pwn(1076) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OneInit")
C:\Documents and Settings\Kamil\Pulpit\h-rp2.pwn(1246) : error 017: undefined symbol "GameModeNazwy"
C:\Documents and Settings\Kamil\Pulpit\h-rp2.pwn(1246) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Kamil\Pulpit\h-rp2.pwn(1432) : error 017: undefined symbol "GameMode"
C:\Documents and Settings\Kamil\Pulpit\h-rp2.pwn(1432) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Kamil\Pulpit\h-rp2.pwn(1432) : error 001: expected token: ";", but found "]"
C:\Documents and Settings\Kamil\Pulpit\h-rp2.pwn(1432) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\Kamil\Pulpit\h-rp2.pwn(1432) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664              Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

5 Errors.

Edytowane przez AllanDe1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@topic:

Posłuchaj - ucz się na błędach, ale nie piszesz na forum z każdym errorem...

To Ty (chyba) tworzysz servera, a nie wszyscy z pawno.pl ...

Poczytaj troche poradników, wygooguj sobie swoje błędy i się ich ucz, bo nikt nie będzie Ci pomagał przy tych samych błędach.

Już któryś raz z rzędu widzę temat Twojego autorstwa z tymi samymi errorami...

Polecam ten temat - poczytaj:

http://pawno.pl/index.php?/topic/3279-spis-najczestszych-bledow-i-ich-rozwiazania/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.