Skocz do zawartości
KoPcIu

Urodzinowa aktualizacja!

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana nicku, jak słyszę to słowo to mnie krew zalewa. Nick to jak imię, czy je też zmieniacie raz na 6 miesięcy dwa razy? Gdy zakładałem pierwsze konto w sieci wybrałem nick Kopecki, było to w 2001 roku, nick od tej pory zmieniłem tylko raz na KoPcIu. Planowana jedynie była zmiana na nick w formacie imię nazwisko, gdy na forum był Imagine. Gdy teraz wchodzę na forum i widzę same nowe nicki to nie wiem z kim mam przyjemność, ponieważ teraz nikt nie jest rozpoznawalny. Sprawa nicków zostanie jeszcze przedyskutowana z NeMoO i możliwe ze zmiana będzie możliwa jednokrotnie w każdym koncie.

Pozdrawiam!

to zmieniac nicku puki mozna xd

p.s aktualizacja rządzi!

pozdro

@down.. bo nie uzywam ą ę ć ż ź itd to znaczy ze po polsku pisac nie umiem ? ogarnij sie ziom .. daj sb siana ..

Edytowane przez ZaRo_iNo_SzYbKo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serdeczne gratulację dla tych co awansowali i tych którzy doszli. Mam nadzieje że utrzymacie poziom. ;-)

A jak już ktoś wspomniał o podaniach to składałem podanie w lipcu na opiekuna serwerów, ale jakoś cisza.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Wojtek020699

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przebudowa systemu ostrzeżeń przedstawia się następująco:

• Pierwsze ostrzeżenie - System nie podejmuje żadnej akcji.
  • Drugie ostrzeżenie System nie podejmuje żadnej akcji.
  • Trzecie ostrzeżenie - Użytkownik otrzymuję kolejkę moderacyjną na 15 dni.
  • Czwarte ostrzeżenie - Użytkownik otrzymuję kolejkę moderacyjną na 30 dni.
  • Piąte ostrzeżenie - Konto użytkownika zostaje zablowane na okres 15 dni.
  • Szóste ostrzeżenie - Konto użytkownika zostaje całkowicie zablokowane zbanowane(BAN).

Da się jakoś apelować? Bo ja właśnie mam 6 ostrzeżeń, ale sprzed kilku miesięcy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"3. Ostrzeżenie może zostać zlikwidowane, jeśli użytkownik spełnia poniższe warunki:

a) Użytkownik nie dostał żadnego ostrzeżenia przez ostatnie 30 dni.
b ) Ostrzeżenie, które chce zlikwidować użytkownik jest starsze niż 3 miesiące.
c) Jednorazowo użytkownik może ubiegać się o zniesienie maksymalnie 1 ostrzeżenia.
d) Odstęp między kolejnymi prośbami zniesienia ostrzeżenia nie może być krótszy niż 2 tygodnie.
e) Administracja ma prawo odmówić zniesienia ostrzeżenia."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"3. Ostrzeżenie może zostać zlikwidowane, jeśli użytkownik spełnia poniższe warunki:

a) Użytkownik nie dostał żadnego ostrzeżenia przez ostatnie 30 dni.

b ) Ostrzeżenie, które chce zlikwidować użytkownik jest starsze niż 3 miesiące.

c) Jednorazowo użytkownik może ubiegać się o zniesienie maksymalnie 1 ostrzeżenia.

d) Odstęp między kolejnymi prośbami zniesienia ostrzeżenia nie może być krótszy niż 2 tygodnie.

e) Administracja ma prawo odmówić zniesienia ostrzeżenia."

No to ja bym prosił o zniesienie jednego z moich ostrzeżeń, nie dostałem żadnego przez ponad miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poruszę kilka spraw związanych z tą aktualizacją...

No to ja bym prosił o zniesienie jednego z moich ostrzeżeń, nie dostałem żadnego przez ponad miesiąc.

Moim zdaniem nie warto. W twoim przypadku po otrzymaniu -1 punkta będziesz miał blokadę konta na 15 dni (zgodnie z nowymi zasadami). Dużo osób została ukarana za "dobre słowo w tym temacie". Mieli otrzymać -1 czy tam nawet -2 punkty (jako nagroda w akcji zdejmowania warnów), ale po zmianie systemu warnowania część z nich ma moderowanie zawartości lub inne kary.

Ta cała akcja z usuwaniem warnów była jednym wielkim niewypałem (przykładem jest mrdrifter, który miał 4 warny, a po otrzymaniu nagrody w postaci -1 punkta ma 15 dni moderacji - jaki jest w tym sens??).

Skoro już mowa o urodzinowej aktualizacji chciałbym się dowiedzieć (tak samo jak większość użytkowników) kto został tym opiekunem zakładki wiki? Większość z opisanych tam funkcji i callbacków zawiera masę błędów - brakuje tam nawiasów lub mają dosyć słaby opis. Także brakuje wyszukiwarki funkcji / callbacków.

Kolejną sprawą jest Regulamin dodatkowy działu problemy - jest on nieaktualny.

Dlaczego nadal nie ma działającej zakładki serwery?

Edytowane przez Pamdex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem nie warto. W twoim przypadku po otrzymaniu -1 punkta będziesz miał blokadę konta na 15 dni (zgodnie z nowymi zasadami). Dużo osób została ukarana za "dobre słowo w tym temacie". Mieli otrzymać -1 czy tam nawet -2 punkty (jako nagroda w akcji zdejmowania warnów), ale po zmianie systemu warnowania część z nich ma moderowanie zawartości lub inne kary.

Ta cała akcja z usuwaniem warnów była jednym wielkim niewypałem (przykładem jest mrdrifter, który miał 4 warny, a po otrzymaniu nagrody w postaci -1 punkta ma 15 dni moderacji - jaki jest w tym sens??).

Skoro już mowa o urodzinowej aktualizacji chciałbym się dowiedzieć (tak samo jak większość użytkowników) kto został tym opiekunem zakładki wiki? Większość z opisanych tam funkcji i callbacków zawiera masę błędów - brakuje tam nawiasów lub mają dosyć słaby opis. Także brakuje wyszukiwarki funkcji / callbacków.

Kolejną sprawą jest Regulamin dodatkowy działu problemy - jest on nieaktualny.

Dlaczego nadal nie ma działającej zakładki serwery?

Niestety nie jesteśmy twórcami IPB i nadal poszukujemy rozwiązania tego problemu. System IPB został tak zbudowany, że aktualizacja ostrzeżeń następuje dopiero po wykonanej zmianie. Czyli, dlatego niektóre osoby otrzymały kary dopiero po aktualizacji ich ostrzeżeń.

Jeśli chodzi o zakładkę Serwery, jesteśmy na etapie wykonywania tam prac, część funkcji nie działa poprawnie, dlatego jedyną opcją dostania się do zakładki jest właśnie użycie linku z działu.

Sprawa opiekunów zostanie rozstrzygnięta dopiero, gdy uporamy się z problemami dotyczącymi aktualizacji.

Wiki jaką aktualnie widzimy jest pierwszą wersja, w planach mamy jej ciągły rozwój, jednak aktualnie skupiamy się na innej zakładce, ponieważ kody tam nie pozwalają na jej poprawne używanie. Dodatkowo jeśli chodzi o opiekunów zakładki, dlatego owa zakładka jest niedostępna, ponieważ dostosowujemy panel do wglądu przez opiekuna. Pierwsza wersja panelu była tak skromna, że większość operacji była wykonywana przez PHPMyAdmin.

Regulamin dział problemy. Oczekiwaliśmy od Was propozycji co wymaga aktualizacji na forum, prawdopodobnie taka informacja nie pojawiła się na tej liście, a my jako administratorzy niestety nie jesteśmy w stanie wyłapać wszystkich niedociągnięć. Sprawa została zapisana na Naszą listę.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W początkowym zamyśle każdy użytkownik w momencie aktualizacji miał dostać karę w zależności od ilości posiadanych ostrzeżeń.

Tak się nie stało i postanowiliśmy zmienić trochę ten pomysł.

Obecnie kary z nowego systemu będą przydzielane dla nowo nadanych ostrzeżeń. Przy zdejmowaniu ostrzeżeń będzie usuwać karę, żeby nie było takich sytuacji jak miała miejsce np. z użytkownikiem mrdrifter. Był on jedyną osobą, która dostała karę przy zdjęciu ostrzeżenia i kara za to została mu zdjęta. Nie zwalania go to jednak z drugiej kary Zakazu pisania, obecnie zostało mu 7 dni tej kary za edycję swoich postów i niepotrzebne dyskusję na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
z użytkownikiem mrdrifter. Był on jedyną osobą, która dostała karę przy zdjęciu ostrzeżenia i kara za to została mu zdjęta. Nie zwalania go to jednak z drugiej kary Zakazu pisania

Dobra była 'beka' zdjęliście mi Moderację a daliście Zakaz Pisania, w sumie kara była słuszna czepiałem się. 

No ale ja tutaj w innym temacie 

Mianowicie aby zmodyfikować wiki aby był dostępy w linku też parametr name

Czyli do GetPlayerColor można było by się dostać za pomocą 

http://pawno.pl/index.php?app=wiki&module=wiki&section=view&id=204

oraz

http://pawno.pl/index.php?app=wiki&module=wiki&section=view&name=GetPlayerColor

Ułatwiło by to pracę wielu osobą które szukają informacji o danej funkcji.

Można by też odpowiednio skonfigurować htaccess i link dawać

http://pawno.pl/wiki/GetPlayerColor

Co administracja na to?

Edytowane przez mrdrifter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.