Skocz do zawartości
naimad424

GTA V - Już w sieci.

Rekomendowane odpowiedzi

Żadna nowość... Można było się tego spodziewać, ale gratki dla Rockstar, że próbują usuwać wszelkie materiały z GTA V.

W necie można było wczoraj pooglądać live - jakiś rusek robił. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieźle :D R* się postarało. Nie sądziłem, że pierwsza misja zacznie się w czasie zimowym. ;)

O cholera, jakbym miał przerobioną konsolę  :wub:

Nie radzę. Nawet jeżeli chciałbyś mieć przerobioną to dostałbyś bana :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieźle :D R* się postarało. Nie sądziłem, że pierwsza misja zacznie się w czasie zimowym. ;)

Co z tego, że dostanie bana? Bana dostanie tylko na konto sieciowe nie na gre...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AXV, to co powiesz o GTA na konsole - Liberty City Stories i Vice City Stories? Jakoś też się dobrze sprzedało, mimo starego terenu (LCS - Liberty City z GTA III, VCS - Vice City).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to mało wiesz troche, przerobioną konsole mam już ponad rok, gram we wszystkie gry plus używam xbox live i nie mam problemów. Co więcej jeśli umiesz używać przerobionej konsoli NIE dostaniesz bana :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to mało wiesz troche, przerobioną konsole mam już ponad rok, gram we wszystkie gry plus używam xbox live i nie mam problemów. Co więcej jeśli umiesz używać przerobionej konsoli NIE dostaniesz bana :)

Jak mówiłem dopiero zaczynam i wolę nie bawić się w przerabianie konsoli bo jeszcze cuś zjebie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W poniedziałek kupuje X'a ;) Będzie ostro, ale musze wykupić jeszcze transfer chomikuj na allegro, chyba że ma ktoś linki to mógłby podesłać na PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.