Skocz do zawartości
KlapeK

Lets Play Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

No jak kolega mówi na początku ma wtyki i załatwił sobie wcześniej

Ma wtyki = pobrał wyciek z neta.

Co do letspleja - widziałem, nie mogę się doczekać do wtorku <3

Edytowane przez Pytelek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:D Polak wszystko zrobi.

A po za tym to od razu po szkole 17 września, lecę do Media Marktu kupić GTA V i mam nadzieję, że dzieciaki z rodzicami tego wszystkiego nie wykupią :P

No kolego to chyba przed szkołą a nie po :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No kolego to chyba przed szkołą a nie po :)

Nie sądzę, że przed szkołą dam radę, ponieważ mam na 8:20, a galerie otwierają o 12 xD

@Edit

Chyba nie wykupią ponad 1000 egzemplarzy w parę godzin ;)

Edytowane przez NiceShot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sądzę, że przed szkołą dam radę, ponieważ mam na 8:20, a galerie otwierają o 12 xD

@Edit

Chyba nie wykupią ponad 1000 egzemplarzy w parę godzin ;)

No nie wiem, zależy gdzie mieszkasz ;D

Według mnie to szkoda, że wyciekło premiera 17 września to 17 nie wcześniej no, ale cóż zrobić chyba tylko nie oglądać tego.

Edytowane przez Shaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie obejżałem ten odcinek i jestem w szoku.

Gra wygląda lepiej niż jej zapowiedzi.

Wielkie propsy dla Rockstar'a.

Tylko teraz nurtuje mnie pytanie - skoro GTA V "wyszło" im bardzo dobrze to ciekawe kiedy ujżymy kolejną edycję GTA?

Ponieważ zrobić coś jeszcze lepszego niż GTA V to już chyba się nie da :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie obejżałem ten odcinek i jestem w szoku.

Gra wygląda lepiej niż jej zapowiedzi.

Wielkie propsy dla Rockstar'a.

Tylko teraz nurtuje mnie pytanie - skoro GTA V "wyszło" im bardzo dobrze to ciekawe kiedy ujżymy kolejną edycję GTA?

Ponieważ zrobić coś jeszcze lepszego niż GTA V to już chyba się nie da :)

W GTA VI będzie można latać w kosmos, chodzić po marsie, zostać naukowcem XD Budować swój własny dom, jak w simsach XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W GTA VI będzie można latać w kosmos, chodzić po marsie, zostać naukowcem XD Budować swój własny dom, jak w simsach XD

Hehe - zapewne tak, bo już nie będą miali co wymyślać nowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ludzie, nie spekulujcie co będzie w kolejnych seriach jak jeszcze nie ma oficjalnej premiery piątki.

Ale już sobie marzymy w głowach jak będzie wyglądać GTA VI na podstawie V :)

...

Zauważyłem, a bardziej usłyszałem, że klaksony i niektóre strzały broni są takie same jak w GTA IV :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro już o premierze mowa, to mogę powiedzieć, że byłem w media expert zapytać się ile będzie kosztować GTA V w dniu premiery, widziałem jego monitor. Wpisał Grand Theft Auto V w wyszukiwarce i miał kilka wyników, m. in. GTA V PC 149zł, po czym zapytał  się mnie "Na komputer, czy konsole?"  odpowiedziałem, że na xboxa, powiedział 229zł, a ja zapytałem, "Skoro pytał mnie pan jeszcze na jaką platformę, to pewnie na komputer można się też spodziewać, tak?" A on na to: "Tak, ale nie jest jeszcze ustalona data wydania PCtowego GTA V" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro już o premierze mowa, to mogę powiedzieć, że byłem w media expert zapytać się ile będzie kosztować GTA V w dniu premiery, widziałem jego monitor. Wpisał Grand Theft Auto V w wyszukiwarce i miał kilka wyników, m. in. GTA V PC 149zł, po czym zapytał  się mnie "Na komputer, czy konsole?"  odpowiedziałem, że na xboxa, powiedział 229zł, a ja zapytałem, "Skoro pytał mnie pan jeszcze na jaką platformę, to pewnie na komputer można się też spodziewać, tak?" A on na to: "Tak, ale nie jest jeszcze ustalona data wydania PCtowego GTA V" 

229zł??? Ponoć w dniu premier gra będzie kosztowała 199zł. Mniej więcej jest u mnie tak w Gameshop, MediaMarkt oraz Empiku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.