Skocz do zawartości
takisobiekoles

Assassin's creed 4 black flag

Rekomendowane odpowiedzi

Hi!
Ktoś grał już? Planuje ktoś kupić? Osobiście zacząłem gre ok. tygodnia temu na x'ie lecz na razie bardzo mało przy tym posiedziałem. Jak na razie mogę powiedzieć, że gra jest na prawde ogromna(świat gry + zadania) w porównaniu do wcześniejszych części. Więcej powiem jak przejdę gre.

@Premiera już 19.11.13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba już musisz wybrać "chce mi się instalować" a "nie chce mi się" i wszystko jasne :) Oczywiście żartuję bo pewnie jak to zwykle bywa wersja PeCetowa będzie miała troche ładniejsze textury(lecz gdybym to ja wybierał na pewno wybrał bym gre na konsoli).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Seria AC. Ahh. Pamiętam jeszcze jak miałem za słabego kompa na AC i widziałem to u kumpla jak grał. To była miazga. Jak przyszło co do czego nie przeszedlem 1 ale fabułe znam dokładnie bo kumpel mi opowiedział co działo się na końcu. AC 2 i częsci z Ezio były genialne. Ta fabuła była genialna. Ale gdy zacząłem grać w 3 to myślałem że tam umre z nudów. Kolejna częśc i znowu to samo tylko osadzone w innych realiach. Od nowa się wszystkiego bohater musi uczyć i wgl. Po przegraniu kilku godzin w AC 3 odpadłem i zapytałem kumpla o fabułę bo byłem pewien, że nei zagram w tą grę. 

Co sądzę o AC4? Lipa z nędza. Ubisoft'owi udało się zrobić niezły system walki na morzu co chcieli wykorzystać w nowej grze. A co zrobić żeby nowa gra się dobrze sprzedała? Nadać jej starą nazwę i wpleść trochę starego wątku. 

Nie zagram. 

Co do wersji to wybrałbym PCtową. W sumie nie posiadam konsoli ale mimo wszystko jestem zwolennikiem pc. Mam pada od Xboxa do pc'ta i gram na nim w rózne gry bo jest genialny ale to tyle. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na PS3 zdecydowanie lepiej się gra w AC, miałem okazję pograć. Niestety szkoda mi pieniędzy na własną konsole dlatego też wszystkie części jakie do tej pory wyszły musiałem "przechodzić" na PC ;) Gierka jest bardzo dobra pod względem fabularnym i tylko dlatego w to gram :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UP POWYŻEJ 

Zgadzam się ponieważ gra assasin Creed's 4 Black Flag można powiedzieć, że jest przystosowana do ps3, ponieważ na klawiaturze PC okropnie się porusza statkami i postacią, więc polecam ps3. W AC 4 zrobili bardzo fajną fabułę piracką, która jak dla mnie jest bardzo dobra. Zamierzam ją kupić na PC. Polecam :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.