Skocz do zawartości
skyvoo

Minecraft

Rekomendowane odpowiedzi

dla oryginalnych wersji

mycraft.pl ostatnio nawet zbytnio lagów nie ma

mc-polska.pl choć mapa wygląda jak by ją admini opuścili więc nie polecam

z pirackich znam tylko mojego kumpla, ale tam jest whitelist, 5 slotów i dość duże lagi czasami, gdybyś chciał pograć napisz na gg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

voxelworld.pl - jeden serwer podzielony na dwa światy, RP i FreeBuild. Na Freebuildzie można wybrać jeden z czterech stron świata do budowania. Jak ostatnio grałem było miasto tylko na południu chyba. Obecnie już jakiś czas nie gram, więc nie wiem jak teraz jest.

EDIT:

Serwer dla premium z tego co wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://mc-info.xaa.pl/ - nowe forum o minecrafcie, prowadzone przez mnie, jeszcze nie rozbudowane, ale początki (wczoraj wykupione), styl jest właśnie w procesie tworzenia, do zdobycia rangi.

Udostępniamy dodatkowe działy dla graczy którzy posiadają wykupione konto premium na minecraft.net.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie musicie chwalić się, że gracie w Minecrafta... Przecież w Minecrafta grają wszyscy.

Poza tym twórca tematu słabo zachęca do zagrania. Jakoś mnie to nie zachęciło...

Tworzenie kolejnych for na temat Minecrafta jest dziecinadą... Każde z nich postawione

na beznadziejnych silnikach i na dodatek admini, stanowiący 100% zarejestrowanych

użytkowników... Tworzenie serwerów na hamachi jest dobre do pogrania z kolegami, nie

mówię nie - sam mam taki serwerek dla znajomych, ale, żeby robić z niego jakiś większy

projekt, to mogę zapomnieć. Do takich rzeczy trzeba mieć VPS i ludzi na start, a nie

kolegów z klasy.

Na koniec chciałbym napisać jeszcze jedną rzecz. Serdecznie, przez duże S, proszę Was

o to, żebyście nie kręcili już więcej serii "Let's Playerskich" o Minecraft. Na YouTube od

powstania Minecrafta pojawiło się kilka tysięcy kont "Let's Playerskich", które tyczą

się tylko i wyłącznie Minecrafta. Każdą z nich prowadzi przynajmniej 10-letnie dziecko,

które dobrze się nie umie wysławiać i plączą mu się słowa, kiedy pomyśli, że później filmik

zostanie wrzucony do internetu. Blee...

Pozdrawiam!

PS Jeżeli jeszcze nie uzależnił Cię Minecraft, to nie daj się i rzuć to! ~ Uzależniony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, rzućmy wszystko i niech zostaną strony o minecraft'ie amatorów i g*wniane let's play'e na YT

od tego jest konkurencja, by był konkurent dla takich pseudo projektów by ludzie mogli wybrać jakieś naprawdę dobre prace, właśnie dlatego na YT powstała akcja Play Next by wyławiać dobrych let's play'erów

podam ci przykład, zobacz ile jest polskich serwerów pseudo RP, dlaczego jest ich coraz więcej? bo nie ma dużej konkurencji poważnych projektów RP

Jak już można zwracać się do młodszych by nie nagrywali w młodym wieku serii let's play bo jak ludzie zareagują na taki głos z przed mutacji np.

albo by nie zaczynali od Minecraft'a bo konkurencja jest duża

co do stron by nie robili ich jak sie na tym nie znają

Ale bez przesady,  jeśli ludzie lubią grać w Minecrafta to czemu nie maja się tym cieszyć z innymi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzucę swoje 2 diamenty do rozmowy, temat stoi od grudnia zeszłego roku, piszę szczerze Minecraft to pierwsza gra jaką od 5 lat kupiłem oryginalną i w 100% tego nie żałuję, mimo że zakup ten nie urozmaicił w żaden sposób rozgrywki (pirat działał tak samo).

Co do kanałów na YT, pseudoporadników i let's playerów - podam 3 linki do mało popularnych osób, które mam w subskrypcjach bo są tego warte:

http://www.youtube.com/user/LetsPlay94PL - tutoriale redstone/pistony

http://www.youtube.com/user/SEBEK1202 - tutoriale jak wyżej

http://www.youtube.com/user/MrIwarov - tutoriale ogólnie oraz 2 części serii Let's Play

Tyle ode mnie na temat dzieci, się przesiewa i nie wszystko ogląda.

Co do for, polecam wpisać w google adresy typu "*-rp", "*-roleplay", "* rpg". Dostajesz jakieś 7000 serwerów samp: nieukończonych, pseudo rp i tych które już padły, a strona jeszcze nie bo kupili (o ile nie .ugu.pl / cba.pl) na miesiąc.

To samo z Minecraft -> Popularność = Spam.

PS Minecraft mnie uzależnił? Może, ale nie widzę w tym nic złego jak po szkole/plaży/innych fajnych rzeczach trochę pokopię.

PS @UP Akcja Play Next ma dość duże i dziwne znaczenie, polecam obejrzeć kilka vLog'ów Rock'a wtedy zrozumiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście nie interesują mnie żadne akcje Play Next bo dla mnie jest to głupota oglądać film w którym ktoś gra i gada jakieś głupoty. Wolę sobie samemu popykać w takową grę. Rock'a też nie oglądam bo nie lubię drętwych filmików. Wolę oglądnąć już recenzję jakiejś gry od Wonzia (SuchyKanal) bo zawsze robi to z humorem i można się przy tym nieźle pośmiać. Osobiście jakbym miał kręcić filmiki z gier to byłyby to jakieś poradniki/porady dotycząće danej gry.

NoGravity jeżeli nie umiesz grać z umiarem w gry to tak jest. Według mnie to nie uzależnia. Na samym początku też grałem dużo, ale tylko dlatego że chciałem poznać grę. Teraz o niej wiem prawie wszystko i już nawet nie chce mi się jej włączać. Wczoraj pograłem z godzinkę bo mi się nudziło, a jak bocian powiedział nie ma nic w tym złego że troszkę pokopie. Osobiście to dużo gram w gry i to różnego typu. Najczęściej gram w MW2 bo mnie wciąga. Ale nie uzależnia... Według mnie to do tego trzeba mieć silną wolę. Tak jak z piciem i paleniem. Nie palę i nie piję alkoholu.

PS. W ogóle nie wiem co chciałeś osiągnąć pisząc tamten post ale wiedz, że pisząc tutaj o Lets Play'ach to nie zbyt dobrze zrobiłeś. Policzyć mogę na palcach jednej ręki osoby z forum, kręcące let's play'e.

PS. Jeszcze do tych ludzi do gry. Żeby rozkręcić serwer potrzebujesz właśnie graczy bo nikt ci na pusty serwer nie wejdzie. Samemu są nudy, równie dobrze mógłbym pograć na singlu. Koledzy z klasy są dobrym początkiem do rozkręcenia serwera.

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znacie piosenkę TNT parodię Taio Cruz's Dynamite?

otóż wczoraj pojawił się nowy filmik tej grupy z przeróbką kolejnej muzyki, jak dla mnie jest świetny

http://www.youtube.com/watch?v=cPJUBQd-PNM

tak powinien wyglądać Minecraft :P

p.s pierwszy napisał to Sim00n w spam box'ie ale tam post szybko został przygnieciony innym spamem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NoGravity jeżeli nie umiesz grać z umiarem w gry to tak jest. Według mnie to nie uzależnia. Na samym początku też grałem dużo, ale tylko dlatego że chciałem poznać grę. Teraz o niej wiem prawie wszystko i już nawet nie chce mi się jej włączać. Wczoraj pograłem z godzinkę bo mi się nudziło, a jak bocian powiedział nie ma nic w tym złego że troszkę pokopie. Osobiście to dużo gram w gry i to różnego typu. Najczęściej gram w MW2 bo mnie wciąga. Ale nie uzależnia... Według mnie to do tego trzeba mieć silną wolę. Tak jak z piciem i paleniem. Nie palę i nie piję alkoholu.

PS. W ogóle nie wiem co chciałeś osiągnąć pisząc tamten post ale wiedz, że pisząc tutaj o Lets Play'ach to nie zbyt dobrze zrobiłeś. Policzyć mogę na palcach jednej ręki osoby z forum, kręcące let's play'e.

Może i rzeczywiście w nie najlepszym miejscu o tym napisałem, ale nerwy mi puściły po poście ErroRa, który zachęcał do jakiegoś kolejnego, lipnego forum o Minecrafcie.

Jeżeli chodzi o to, że napisałem, że jestem uzależniony od Minecrafta - prawda, z początku, gdy zacząłem grać, bardzo dużo grałem, jednak z czasem ograniczałem się do paru godzinek dziennie. Jednak skoro co dzień lub gdy możesz - wchodzisz sobie na Minecrafta, chociażby na godzinkę, to można powiedzieć, że jesteś uzależniony. No, chyba, że tak powiedzieć nie można, to w takim razie źle opisałem moją postawę i za to przepraszam.

Ostatnio coraz mniej gram w Minecrafta, prawdopodobnie dlatego, że granie z samym sobą mnie nudzi, a nie znam żadnego dobrego serwa, zwłaszcza po powrocie do programowania opuściłem Minecrafta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak ja! :D Arnie chyba też za to się zabierasz? :P

tylko brak mi pomysłów co mam zrobić bo Sim00n nieco mnie zniechęcił do pomysłu usunięcia diamentów i przerobienia materiałów na bardziej rzeczywiste

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Shad mycraft.pl choć dużo ludzi tam gra i przez to są częste lagi

jeśli napiszesz do Sim00n'a dostaniesz się na jego prywatny serwer, niestety często świeci on pustkami ale nieraz można mnie lub bociana spotkać :P

ogólnie dużo jest, wystarczy poszukać, nawet możesz wejść na to mycraft na forum i tam jest dział serwery minecraft

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.