Skocz do zawartości
dellis

SA-MP: Map Construction

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zajmuje się "nałogowo" tworzeniem obiektów do SA:MP'a. Mianowicie uzywam programu "SA-MP: Map Construction, problem ukazał się gdy zmieniłam kartę graficzna. Mianowicie, w starej karcie graficznej o nazwie NIVIDIA GeForce 210 PNY miałam w tym programie zero "lagów" ilośc FPS'ow była nie wiem jaka, ale wystarczająco dobra by robić bez problemowo obiekty, teraz zmieniłam kartę na NIVIDA GeForce GTS450 i mam średnio 3/4 FPS'y, porażka, stwierdziłam, że jest to wina modów, które dodałam typu, pojazdy skiny, ENB itp. Postanowiłam przeinstalować GTA San Andreas by było czyste od modów. Problem nie ustał. Macie może jakiś pomysł jak zwiększyć ilość FPS'ow? 

W SAMP'ie mam już ilość taką, że gram spokojnie, bez problemowo. Tylko czemu w tym edytorze map jest tak mało.

"Lubie To!" za sensowne wypowiedzi.

pozdrawiam, Dellis ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem ci że Map Construction to totalna porażka! :) Wprost mówiąc: Laguje na prawie każdej karcie, bo to jest wina programu a nie nVidii więc się nie przejmuj ;). Radzę ci przenieść się na MTA Editor bo jest lepsze i wygodniejsze. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szczeże mówiąc "gówno sie znasz" nie chce nikogo obrażac, ale MTA wdlg mnie jest dla amatorów, robię w Map Construction juz bardzo długo i nigdy nie miałam problemów, dopiero przy zmianie grafiki laguje, wiec kolego nie mow, mi, ze to wina programu, a ja sie nie pytałam, o to by mi ktospodal program ktory nie laguje, pytałam czemu laguje, tak? Offtop robisz i wciskasz mi jakis szit zwany MTA Editor.. jezeli ktos robi w MTA wdlg mnie jest amatorem. Prosta sprawa. Piss. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Powiem ci że Map Construction to totalna porażka!  :) Wprost mówiąc: Laguje na prawie każdej karcie, bo to jest wina programu a nie nVidii więc się nie przejmuj  ;). Radzę ci przenieść się na MTA Editor bo jest lepsze i wygodniejsze. Pozdrawiam.

Może i masz racje, że Map Construction zacina się na każdej karcie graficznej ale jest najlepszym programem do tworzenia obiektów. Zgadza się MTA jest pod paroma względami lepszy od  Map Construction ale bez przesady.

szczeże mówiąc "gówno sie znasz" nie chce nikogo obrażac, ale MTA wdlg mnie jest dla amatorów, robię w Map Construction juz bardzo długo i nigdy nie miałam problemów, dopiero przy zmianie grafiki laguje, wiec kolego nie mow, mi, ze to wina programu, a ja sie nie pytałam, o to by mi ktospodal program ktory nie laguje, pytałam czemu laguje, tak? Offtop robisz i wciskasz mi jakis szit zwany MTA Editor.. jezeli ktos robi w MTA wdlg mnie jest amatorem. Prosta sprawa. Piss. 

Dla amatorów ? Oświecę Cię, że MTA jest bardzo dobrym programem do robienia i tworzenia obiektów. Podam przykład dobrze wykorzystanego MTA ourFarm ich mappera tworzył obiekty po przez MTA i są dla mnie bardzo dobre, więc nie oceniaj książki po okładce.

PS. Nazwa serwera jest tylko przykładem nie reklamowaniem projektu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla amatorów ? Oświecę Cię, że MTA jest bardzo dobrym programem do robienia i tworzenia obiektów. Podam przykład dobrze wykorzystanego MTA ourFarm ich mappera tworzył obiekty po przez MTA i są dla mnie bardzo dobre, więc nie oceniaj książki po okładce.

Otóż to ! Mapper tego serwera rzeczywiście korzysta z MTA Editor, dodatkowo Map Construction do obiektów z SA:MP, więc proszę nie oceniajcie książki po okładce :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gusta i guściki, jednemu przypadnie do gustu Audi a3, a drugiemu Audi TT, a przecież służą do tego samego.

Pobieram Razer Game Booster - dam znać jak odpalę. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem ci że Map Construction to totalna porażka! :) Wprost mówiąc: Laguje na prawie każdej karcie, bo to jest wina programu a nie nVidii więc się nie przejmuj ;). Radzę ci przenieść się na MTA Editor bo jest lepsze i wygodniejsze. Pozdrawiam.

Mi Sa-mp Map Construction działa bez zarzutu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Soplica, mi też tak działał, lecz po zmianie grafiki już nie ;/

co do tego razer game bostera, musze zrobic konto, zrobilam, i nawet email nie pszyszedl z aktwywacja, a zalgowac sienie moge.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edytor otwierasz na fullscreen ? Moze w opcjach edytoracos z grafika ustaw.. Albo ustaw zgodnosc z Server Pack 2 xp.. No nwm

Edytowane przez Bodzio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Program nie posiada zbyt wiele funkcji do zmieniania :D

2v943te.png

----------------------------------------------------------------------------------

Może coś zależy od OpelGL, ponieważ przy ładowaniu się programu jest coś takiego: 

jpbltv.png

----------------------------------------------------------------------------------

Zgodnośc aplikacji z systemem:

2pqtiqh.png

Ekran główny edytora

dqn9xs.png

Właściwości komputera

i2w0eg.png

Karta Graficzna jak widac jedna z lepszych

1o5ahc.png

Problem pojawił się własnie po zmianie karty graficznej.. więc w czym problem skoro GTA SA jak i SAMP działają bardzo dorze, bez żadnych lagów itp.

Mój aktualny system to Windows 7 32-bit (sevenity edycja) coś takiego ;d ale wcześniej był tej sam, czyżby zmiania karty na lepsza była taka uciążliwa? xd

Edytowane przez dellis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
B00yak Popieram delisa - "gówno się znasz" mam tak samo map construction i działa bez zarzutów wcześniej mi cieło jak cholera wie co, ale potem jak zainstalowałem od nowa zero latów 66 fps'ów w mieście czyli chodzi gładko. A jak ci już tak to ziomuś przeszkadza że ci laguje zmień "Draw Distance" czyli dystans renderowania tekstur czy tam coś na mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2up: Brak sterownika OpelGL, lecz nie mogę znaleśćpod Win 7 32 Bit, google mi znajduje jakieś ruskei strony z dziwnymi downloadami, chce pewny download ^^ macie cos?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OpenGL jest wraz ze sterownikiem do grafiki instalowany, a z tego co wiem to ta grafika obsługuje chyba najwyższy OGL, więc po prostu sprawdź czy masz najnowsze sterowniki, wiem że to już stary temat, ale cóż, nie napisałeś, że problem ustał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie napisałaś* 

Nwm co jest, chyba karta wadliwa, ponieważ zmieniłam naa starą grafikę i wszystko działa bez problemu, karta nowa na gwarancji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.