Skocz do zawartości
Lagowy

Ćwiczenia na nogi

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakieś dobre ćwiczenia na spalanie tłuszczu z ud? Rowerek wiem że wyrzezbi tylko poczegolne miejsca a uda ani rusz. Robił ktoś przysiady aby nabrać więcej mięśni w tych okolicach? może przysiady ze sztanga ;d ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przysiady spoko są tylko z ta sztanga boję się trochę bo naczytalem się że może dojść do obciazenia kręgosłupa przez co zahamuje wzrost. bieganie odpada - za zimno. co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przysiady spoko są tylko z ta sztanga boję się trochę bo naczytalem się że może dojść do obciazenia kręgosłupa przez co zahamuje wzrost. bieganie odpada - za zimno. co polecacie?

Za zimno? Co to za głupia wymówka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od 2 tygodni leze w łóżku bo jestem chory xd nie mogę biegać .

To zacznij. ; -) Człowiek żeby coś zrobić musi po prostu tego chcieć. Ja za czasów gimby wstawałem w soboty o 4 rano i biegałem krótkie dystansy - 5-10km.

Człek po bieganiu inaczej się czuje, bo miesnie sie rozruszają i w ogóle jest inne samopoczucie. ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bieganie jak najbardziej OK! Efektów prędko nie zobaczysz, ale do tego potrzebna też jest odpowiednia dieta, co z tego, że będziesz biegał jak głupi, jak będziesz żarł (przepraszam za to słowo :3) czipsy i popijał je colą.

Czy jest zimno? No do połowy stycznia ma być temperatura na + w dzień, tak więc marna to wymówka, że zimno (ja codziennie zakładam dresik i gram w piłkę, czasem z kimś - czasem ze ścianą).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja biegam 3-4 razy w tygodniu po 5-7 km wraz z pulsometrem itp. Polecam każdemu bieganie i rower to najlepsze ćwiczenia na "oponki" :D oczywiście jak ktoś po biegu siada przed PC i wpierd**a frytki to może sobie bieg odpuścić bo to nic nie da :D Chcesz schudnąć ? Mniej żryj więcej ćwicz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.