Skocz do zawartości
Mecca33

Truck Map by Zmyślak

Rekomendowane odpowiedzi

NACISKAM F5 i wyskakuje napis error w programie pawno

C:\Documents and Settings\ADIAX\Moje dokumenty\Downloads\ptm_BACKUP (1).pwn(3) : fatal error 100: cannot read from file: "dudb"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

1 Error.

i jak drugi raz to zrobilem to error dotyczył pozycji 17 a mianowicie zcmd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam problem a mianowicie chodzi o to ze chce z conpilowac do amx i wyskakuje mi error na dole mam podany fragment kodu i na czerwono zaznaczyłem czego dotyczy problem

C:\Documents and Settings\ADIAX\Pulpit\it_by_mlody.pwn(17) : fatal error 100: cannot read from file: "zcmd"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

1 Error.

#include <a_samp>

#include <zcmd>

#include <sscanf2>

#include <djson>

#include <streamer>

#include <audio>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP: :facepalm:

Wpisz w google "zcmd include" i pobierz, to nie waży więcej jak 0.05 MB. To co pobierzesz wklej do folderu Include i tyle. Następnie zrób to samo z resztą bo też Ci to wyskoczy, tylko : "sscanf2", później djson itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP: :facepalm:

Wpisz w google "zcmd include" i pobierz, to nie waży więcej jak 0.05 MB. To co pobierzesz wklej do folderu Include i tyle. Następnie zrób to samo z resztą bo też Ci to wyskoczy, tylko : "sscanf2", później djson itd

Ok działa dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurna pobrałem wszystko i mi na pawno tak wyskoczyło:

C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(1427) : error 017: undefined symbol "strtok"
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(1427) : error 033: array must be indexed (variable "cmd")
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(1506) : error 017: undefined symbol "strtok"
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(1506) : error 033: array must be indexed (variable "dir")
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(1515) : error 017: undefined symbol "strtok"
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(1515) : error 033: array must be indexed (variable "dir")
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(1531) : error 017: undefined symbol "strtok"
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(1531) : error 033: array must be indexed (variable "dir")
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(1540) : error 017: undefined symbol "strtok"
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(1540) : error 033: array must be indexed (variable "dir")
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(1794) : error 017: undefined symbol "strtok"
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(1794) : error 033: array must be indexed (variable "dir")
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(1801) : error 017: undefined symbol "strtok"
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(1801) : error 033: array must be indexed (variable "dir")
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(1823) : error 017: undefined symbol "strtok"
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(1823) : error 033: array must be indexed (variable "dir1")
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(1830) : error 017: undefined symbol "strtok"
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(1830) : error 033: array must be indexed (variable "dir1")
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(2102) : error 017: undefined symbol "strtok"
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(2102) : error 033: array must be indexed (variable "ulecz")
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(2141) : error 017: undefined symbol "strtok"
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(2141) : error 033: array must be indexed (variable "zakazik")
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(2163) : error 017: undefined symbol "strtok"
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(2163) : error 033: array must be indexed (variable "zakazik")
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(2412) : error 017: undefined symbol "strtok"
C:\Users\Kamcio\Desktop\server sa-mp\gamemodes\ptm_BACKUP.pwn(2412) : error 033: array must be indexed (variable "mpt")

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664              Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

26 Errors.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sory za odkop, Ci którzy mają z mapą problem zapraszam na PW  chętnie pomoge :P

Forum jest od pomagania :). Wszelkie problemy proszę pisać w tym temacie. Pomogę w miarę swoich możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.