Skocz do zawartości
Arkadiusz.

Edytowany Honest [RolePlay]

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 22.12.2012
Poprawiony AntyCheat na Bronie
Poprawiono napis w chodzeniu do pojazdów
Zmieniono text logowania do definicji TEXT_LOG
Poprawiony Salon Aut
Dodany Alternatywny wygląd panelu gracza In Game by hawkend
Poprawiono napisy na nieco ładniejsze.

Dzień 03.01.2013
Przeniesiono 10% na Moduły
Poprawiono AntyCheat, Banowanie za Wchodzenie do pojazdów bez autoryzacji, oraz Naprawa pojazdów.
Panel Gracza został poprawiony.

Dzień 06.01.2013
Poprawiony /vopis
Poprawiony /opis
Poprawione zostały bugi AntyCheat'a
Poprawiono błędy z /v oraz /pojazd
Poprawiono /(p)rzedmioty już teraz jest GUI
Zmieniono TextDraw ( Doors )
Naprawiono zamykanie Drzwi
Dodano kolorowe opisy dla Premium
Dodano kolorowy opisy na auta dla Premium

Dzień 08.01.2013
Usuniętao /v opis
Poprawiono opisy kolorowe na pojazdach
Poprawiono opisy kolorwe na postaciach
Poprawiono zwykłe opisy na autach

Dzień 13.01.2013
Usunięto osiągnięcia
Poprawiono błąd ze spawnem
Poprawiono ban za bronie.

Dzień 15.01.2013
Usunięto w /służba dawanie broni PD gdyż to nie działa.
Zmieniono napisy Support Team na GameMaster
Dodany system AntyAirBreak FGaming

Dzień kontynuacji skryptu oraz jego naprawy to: 12.05.2013r

Dzień 13.05.2013
Dodany AntyBannyHopping
Blokada czatu /b (OOC) jeżeli nie przegrano 1 Godziny.
System pozarów, nie skończony. ########################<--- ZROBIĆ BO NIE MAM DZIŚ
Poprawione TextDrawy informacyjne

Dzień 22.05.2013
Poprawione BW całkiem inny system na timerach
Poprawione zamykanie auta, od teraz uzywanie komendy /v z usunięte a zastępione /kluczyk
Poprawiony Zapis Pozycji gracza
AntyAirBreak usunięty

Dzień 27.05.2013 i 28.05.2013
Dodany system plantacji oraz zbierania kokainy i marihuany
Dodano dynamiczne opisy a usunięto stare
Dodano Sesje sprawdzające co 1 sekundę oraz co 1 minute
Dodano komendę /zbierajplony, dzięki tej komendzie zbieramy zasadzone plony
Zmieniono komendę /dragi na /nasiona, dzięki tej komendzie będzie można zakupić nasiona marihuany tylko Gangi

Co zrobić potem:
Zmienić system materiałów na lepszy coś na zasadzie składania broni, przyda się funkcja śróbokrętu.
Poprawić /jazda
Zmienić system sprzedaży jedzenia i innych

-------------------------
02.06.2013r
Nowy Rekord graczy na skrypcie to 36!

Dzień 03.06.2013r
Poprawiony system Biznesu Warsztat od dziś kasa będzie przelewać się na konto biznesowe.
Naprawiona sprzedaż aut na /o auto

Dzień 05.06.2013r
Usunięta rejestracja ustalone jest pod panel gry.

Dzień kontynuacji skryptu oraz jego naprawy to: 18.10.2013r

Dzień 18.10.2013r
Usunięcie Systemu Pojazdów Dodanie systemu pod MySQL

01.09.2013r
Nowy Rekord graczy na skrypcie to 94!

Dzueń 2.09.2013r
Poprawiono komende /opis dzięki której każdy może sobie ustawić opis.

Pozostałe Poprawki

Dzień 1.11.2013
Naprawiono system roślin
Usunieto buga z pojazdami
Naprawiono fotoradary
Dodano prace sprzatacz ulic

Dzień 4.11.2013
Usunieto buga w pracy sprzatacza ulic. Dzieki temu wszystko dziala jak nalezy
Poprawiono rejestracje i panel gry

Dzień 7.11.2013
Usunieto komende /vopis oraz zaczeto prace nad budowa nowej wersji.
System pozarow zostal ukonczony w 90%

Dzień 8.11.2013
System boombox zostal ulepszony.
Do komendy /afrakcja zostalo dodane podczas tworzenia mozliwosc wybrania kategori gangu jako osobna frakcje.

Dzień 9.11.2013
Usunieto z mapy warningi pozostal tylko 1.
Dodano nowe pojazdy do salonu.
Poprawiono kilka bledow z systemem silowni.

Dzień 11.11.2013
Dodano do komendy /asklep kategorie stworzenia magazynu.
Zrobiono osobny magazyn dla pd z 4 darmowymi broniami i 4 platnymi

Dzień 12.11.2013
Usunieto kilka bugow z mapy.
Zaczeto naprawe nad usuwaniem z mapy jednego warninga.
Poprawiono antycheat.
Poprawiono komende skuj tak aby nie skowala osob po gmx
Dodano system tagowania za pomoca komendy /tag
Dodano do komend admina komendy z systemu budowania bram in game
Zaczeto prace nad nowym biznesem (Firma budowlana).

Download: http://www.sendspace.pl/file/2293e396e52e65d5a15fd12

Skan: https://www.virustotal.com/pl/url/1e58145e40995775119e3ffbe222337fc413f442c736b942f8298d83af8dae08/analysis/1390486064/

04048795216770009755.png

Edytowane przez Bodzio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

/wybacz doznalem dziwny blad na hostingu

//mam kilka pytań, odnośnie tego gamemod'e, ponieważ nie wiem czy coś źle robie, ale:

- /duty biz, nie dziala, na /g posiadam grupe ale na duty wbic nie moge,

- po wpisaniu komendy frakcyjnej lub wejscie w samo /frakcja automatycznie wyrzuca mnie z frakcji,

- po wbiciu na /szef wyrzuca mnie z grupy,

- /asklep, /afrakcja nie dzialaja komendy

- po wbiciu na /aduty ten pasek na dole ciagle jest, nie wiem czy to specjalnie czy takze jakis blad

i te bledy ja posiadam i nie wiem czy to dziwne bledy czy juz musze sam to naprawiac?

Edytowane przez KubaSkarski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

//edit..

To jakiś błąd albo ja mam wirusa na kompie bo nawet jak zeskanuje pusty folder to wykrywa wirusa.. Zapewniam ze w tym gm'ie nie ma wirusa, możecie zeskanować sobie antywirusem swoim.

Edytowane przez Bodzio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

/wybacz doznalem dziwny blad na hostingu

//mam kilka pytań, odnośnie tego gamemod'e, ponieważ nie wiem czy coś źle robie, ale:

- /duty biz, nie dziala, na /g posiadam grupe ale na duty wbic nie moge,

- po wpisaniu komendy frakcyjnej lub wejscie w samo /frakcja automatycznie wyrzuca mnie z frakcji,

- po wbiciu na /szef wyrzuca mnie z grupy,

- /asklep, /afrakcja nie dzialaja komendy

- po wbiciu na /aduty ten pasek na dole ciagle jest, nie wiem czy to specjalnie czy takze jakis blad

i te bledy ja posiadam i nie wiem czy to dziwne bledy czy juz musze sam to naprawiac?

Podbijam do pierwszego posta, umiesz coś na to zaradzić czy muszę kombinować sam?

Nie wiem o co chodzi ale warto zaktualizować pluginy, skomplikować na nowo i wrzucic jeszcze raz..

//Edit.. Sorry za duble post.

Edytowane przez Bodzio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem o co chodzi ale warto zaktualizować pluginy, skomplikować na nowo i wrzucic jeszcze raz..

Przecież to nic nie da, ewidentny błąd skryptowy.

//

Na przyszłość wrzucaj na pastebina, łatwiej przejrzeć kod tam niż pobierać i sprawdzać u siebie na komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będziesz dalej rozwijał tego gamemode? Mam pewne dziwne problemy, gdyż wczesniej nie działaly mi komendy /afrakcja, /apojazd, a gdy poprawnie skomplikowałem na nowo wcrp komendy typu warn ban aj unbw nie dzialaja poprawnie gdyz wpisuje na chacie test to pokazuje mi sie TIP a textdrawu juz ani warna nie ma + anty cheat juz nie dziala po tym

ogolnie dziwno te wszystko, przed komplikacja uzycie samego amx wygladalo inaczej, nie dzialanie komend ktore sa potrzebne do rozgrywki, a po komplikacje one dzialaja lecz nie dziala strona ktora pomaga w czyszczeniu z brudów na serwerze typu: /warn, band unbw anty cheat ciagle powracanie do tipu, nie wiem o co biega, help

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież to nic nie da, ewidentny błąd skryptowy.

//

Na przyszłość wrzucaj na pastebina, łatwiej przejrzeć kod tam niż pobierać i sprawdzać u siebie na komputerze.

Podaj ten blad.

Będziesz dalej rozwijał tego gamemode? Mam pewne dziwne problemy, gdyż wczesniej nie działaly mi komendy /afrakcja, /apojazd, a gdy poprawnie skomplikowałem na nowo wcrp komendy typu warn ban aj unbw nie dzialaja poprawnie gdyz wpisuje na chacie test to pokazuje mi sie TIP a textdrawu juz ani warna nie ma + anty cheat juz nie dziala po tym

ogolnie dziwno te wszystko, przed komplikacja uzycie samego amx wygladalo inaczej, nie dzialanie komend ktore sa potrzebne do rozgrywki, a po komplikacje one dzialaja lecz nie dziala strona ktora pomaga w czyszczeniu z brudów na serwerze typu: /warn, band unbw anty cheat ciagle powracanie do tipu, nie wiem o co biega, help

Komplikujesz tym pawno z paczki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak z paczki, na początku wyskakiwały błędy, gdzie źródłem tych problemów były niektóre include, które po poprawnym podmienieniu skomplikowało mi poprawnie, z jednym warringiem, po skomplikowaniu na dole zamiast 9rp piszę life-rp i już antycheat nie działą tak poprawnie i te podstawowe komendy, które wymieniłem wcześniej.

// C:\Users\tenprawdziwy\Desktop\gamemodes\Nowy folder\gamemodes\wcrp.pwn(149) : fatal error 100: cannot read from file: "wcrp/define.inc" z innego pawno taki błąd wyskakuje.

Komplikowałem wcześniej pawnem z paczki, który wykazał więcej errorów, ale wszystkie odchodziły do jednego pliku define, widocznie jego błąd jakbyś mógł ponownie wysłać ten plik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak z paczki, na początku wyskakiwały błędy, gdzie źródłem tych problemów były niektóre include, które po poprawnym podmienieniu skomplikowało mi poprawnie, z jednym warringiem, po skomplikowaniu na dole zamiast 9rp piszę life-rp i już antycheat nie działą tak poprawnie i te podstawowe komendy, które wymieniłem wcześniej.

// C:\Users\tenprawdziwy\Desktop\gamemodes\Nowy folder\gamemodes\wcrp.pwn(149) : fatal error 100: cannot read from file: "wcrp/define.inc" z innego pawno taki błąd wyskakuje.

Komplikowałem wcześniej pawnem z paczki, który wykazał więcej errorów, ale wszystkie odchodziły do jednego pliku define, widocznie jego błąd jakbyś mógł ponownie wysłać ten plik

Komendy nie działają z powodu pluginów. Te wrzuć.

http://www.sendspace.pl/file/959a855daf5b786cc4bb2e9

A te nazwy serwera edytujesz w folderze wcrp który jest w paczce nie w tym w pawno. Chodzi mi o ten który jest odrazu luzem w paczce.

Edytowane przez Bodzio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Komendy nie działają z powodu pluginów. Te wrzuć.

http://www.sendspace.pl/file/959a855daf5b786cc4bb2e9

A te nazwy serwera edytujesz w folderze wcrp który jest w paczce nie w tym w pawno. Chodzi mi o ten który jest odrazu luzem w paczce.

Rozumiem, ale zmiany nazw serwera nie są konieczne dla mnie, ponieważ chciałbym się udoskonalić wzorując na tej paczce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak usunac plugin ktory odpowiada za " Twoj nick jest nieprawidlowy / Prawidlowy to : Imie_nazwisko Zapraszamy na: bleblelbe"/ Mimo tego ze stosuje sie do wzoru ta informacja dalej wyskakuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak usunac plugin ktory odpowiada za " Twoj nick jest nieprawidlowy / Prawidlowy to : Imie_nazwisko Zapraszamy na: bleblelbe"/ Mimo tego ze stosuje sie do wzoru ta informacja dalej wyskakuje

Jak to usuniesz to beda mogli wchodzic na kazdym nicku.

Tak wpisujesz? Np. Colby_King

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ogarnąłem wszystko i jest kozackie, mam pytanie jak oskryptować urząd tzn. Stworzyć budynek w gamemodzie czy już IG można tym się zająć, ale IG ciezko interior wjebać, albo ja mam problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chodzi o oskryptowanie miejsca bo gdy stworzylem miejsce spawnu frakcji wbijam w nie i daje jakas komende to pisze nie jestes w urzedzie

Musisz ustawic kordy komend typu: /praca, /licencja, /teoria, /jazda itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej wszystko świetne mój stan wiedzy się poszerzył, ale mam zaś kolejny problem i korzystając z prostych sposobów nie potrafię go rozwiązać, tzn. Gdy skomplikuje .pwn, po to by zmienić ustawienia w define na swoje, wbijając na serwer wyskakuje mi Stay With The World Boundries.. No nie mogę się  zespawnować, nawet przy użyciu komendy /spawn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej wszystko świetne mój stan wiedzy się poszerzył, ale mam zaś kolejny problem i korzystając z prostych sposobów nie potrafię go rozwiązać, tzn. Gdy skomplikuje .pwn, po to by zmienić ustawienia w define na swoje, wbijając na serwer wyskakuje mi Stay With The World Boundries.. No nie mogę się  zespawnować, nawet przy użyciu komendy /spawn.

Albo coś zrypałeś w kodzie, albo gravitacja źle ustawiona (musi być 0.008) albo coś ze spawnem..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kodu nie spaprałem, jedynie komplikowałem, aby zmienić ustawienia define.inc, grawitacja poprawna a spawn jak mi sięwydaje jest na worldzie zero i w poprawnych miejscach dalej nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kodu nie spaprałem, jedynie komplikowałem, aby zmienić ustawienia define.inc, grawitacja poprawna a spawn jak mi sięwydaje jest na worldzie zero i w poprawnych miejscach dalej nie wiem.

Honest jest sam w sobie skomplikowany (chodzi o bugi), skrypty oraz gamemody kompilujemy, nie komplikujemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie umiem tego odpalić na domówce, jakie pluginy są potrzebne mapka kompiluje sie tylko z 1 warningiem ale to nic, chodzi mi o cala paczke do uruchomienia tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.