Skocz do zawartości
NexuS.xd

ExGame.pl edycja by NexuS

Rekomendowane odpowiedzi

Quattro2007, nie masz żadnej racji.

Po 1. Od kiedy komuś jak źle skonfiguruje połączenie z bazą to w ogóle nie ładuje GM?

Po 2. Jak by nie zgadzała się nazwa GM to serwera w ogóle by nie uruchomił.

ReveresPL

Stwierdzam, że posiadasz złe pluginy.

ExGame ma prawie pełne połączenie pod MySQL, więc złe skonfigurowanie połączenie z bazą danych uniemożliwi uruchomienie gm.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O Boże...na

Jak źle podłączy gm pod mysql to wywalą mu błędy z odczytaniem tabel z bazy, ale mapa się odpali.

A mu wywala taki błąd

Script[gamemodes/p4f.amx]: Run time error 19: "File or function is not found" 

Co oznacza, że ma złe pluginy. Jak się ktoś nie zna to proszę się nie wypowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co oznacza, że ma złe pluginy. Jak się ktoś nie zna to proszę się nie wypowiadać.

Hahha za kogo ty się uważasz? z tego ci mi wiadomo to ty się NIE znasz więc się nie wypowiadaj

Edytowane przez Pamdex
Polecam zrezygnować z używania tego słowa na G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli masz błędy z tabelą weapons - w mysql to je napraw ? Jeśli serwer Ci się nie włącza, albo nie jest połączony z MySQL, albo nie zmieniłes konfiguracji serwera. A zresztą po co mamy Ci pomagać przy tej mappie jak na priv piszesz do mnie z errorem w którym brakuje includa -,- To temu co pomagamy to nic nie umie - więc się za to nie bierz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hahha za kogo ty się uważasz? z tego ci mi wiadomo to ty się też gów** znasz więc się nie wypowiadaj

Taki znawca [TRACH] jesteś? To powiedz co innego niż złe pluginy może to oznaczać?

Script[gamemodes/p4f.amx]: Run time error 19: "File or function is not found" 

Edytowane przez Pamdex
Kultura wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie panuj nad sobą, widze że nie czytasz ze zrozumieniem. Czy ja napisałem że coś źle napisałeś? Nie, uważasz się za wielkiego programiste, a jesteś po prostu zwykłym gościem który nad sobą nie panuje i sie gów** znasz a się spinasz "Jak się ktoś nie zna to proszę się nie wypowiadać." hahahha a ty to się znasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zachowujecie się jak pięcio letnie dzieci ;) Po co się wyśmiewacie na wzajem, wyzywać ? Co Wam to da ? Ulge ? Zwała. To forum jest do pomocy użytkownikom tak jak ten, a nie robić z siebie jak naj lepszego programistę. Bo najlepszym programista jakiego kojarzę to jest Y_less. Więc nie spinac dupy. Jak nie umiecie pomóc, nie komentujcie. A wyzywać się to na gg lub wszkole. Pozdro. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hahha za kogo ty się uważasz? z tego ci mi wiadomo to ty się NIE znasz więc się nie wypowiadaj

Wyluzuj troche stary... ty tu najlepszy nie jesteś więc się nie mądruj tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ile się nie mylę to problem tkwi w

public OnPlayerExitVehicle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przenieś kod do OnPlayerStateChange, w OnPlayerExitVehicle nie zawsze się uruchamia. Nexus, nie wiem po co przenosiłeś to w edycji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś podać Download do tej mapki ze scriptfiles?

Tylko taki bez premium najlepiej tu lub mi na PW z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam twórcę mapy!

Edytowane przez NieMożeByć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.