Skocz do zawartości
Chroot

Android Gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakie gierki polecanie na Andorida?

Jakieś co dużo nie zajmują a są ciekawe i łatwe, że nie trzeba uczyć się dniami sterowania itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam trzymam Pou jedynie na telefonie. Gram z reguły w jedną gierke w tym (jakbyś nei wiedział jest tam sporo takich minigierek) zazwyczaj jak się nudze albo siedzę na "tronie". :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również ostatnio często gram we wspomnianą grę Plaque Inc - bardzo ciekawa rozgrywka  I nieco apokaliptyczny klimat. Sam przepadam za grami w taki deseń tak więc pykam sobie od ponad tygodnia. Jeszcze oczywiście całej jej nie rozpracowałem ale to w zasadzie jedynie kwestia czasu ;)

Z ciekawych innych gierek jakie mogę Wam polecić to warto jest sobie pograć w:

Angry Birds - praktycznie każdy ją zna. Trochę mi się w ostatnim czasie znudziła ale czasami sobie do niej wracam

GTA -  rewelacja

Jurrasic Park Builder - gra momentami denerwująca, zajmuje dużo czasu ale mi się podoba ;) Zawsze lubiłem dinozaury tak więc jest w moim guście.

Pilot's Path - gra zręcznościowa. Jest się pilotem śmigłowca w tropikalnych warunkach. Bardzo dobra grafika. 

Dun Rider - wyścigi samochodami terenowymi po pustyni.

Tutaj zresztą jest ciekawe żródło: yourapps.info/gry-na-androida informacji na temat gier. Sam lubię sobie zajrzeć na stronę i poczytać recenzję. Zwłaszcza jeśli chcę daną grę sobie kupić.

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.