Skocz do zawartości
Wojtek020699

Scena SA-MP upada ? [dyskusja]

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma ETS2MP do Sa:MP?

GTA SA: dostępne wszędzie ,że tak powiem za "darmo" w sklepach torrent...

ETS2MP - by mp odpalić musisz mieć grę ETS2 koszt 60-80 złoty..

Więc już możesz sam sobie odpowiedzieć, że to nie przez ETS 2...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GTA SA: dostępne wszędzie ,że tak powiem za "darmo" w sklepach torrent...

Za wszelką cenę chciałem mieć legalne GTA - Vice City, San Andreas, III, IV. Opłacało się. Jestem wdzięczny Rockstarowi za te dzieło. Jeśli jest jakaś gra, którą nie znam lub nie lubię, nie kupuję jej. Po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SAMP raczej nie upadnie, bynajmniej nie tylko ja tak to widzę. SAMP ma swój klimat, po prostu jeżeli twój komputer nie uciągnie jakiejś gry, możesz ją znaleźć odwzorowaną w SAMP, według mnie to jest to, co przyciąga graczy. Co do Polskich RP... Tak, padają, lecz są takie ( n4g chociażby) które powinny się jeszcze utrzymać przez spory czas... Brakuje tutaj także Polskich Survivali RP.... Survivale RP to jest coś pięknego, sam pamiętam bardzo dobry serwer Survival RP , mianowicie Paradise Falls... Niestety, przez to, że graczom, których bym mógł policzyć na placach obu dłoni się coś nie spodobało, Kinto postanowił rzucić to wszystko, wydał b.dobrą mapkę do internetu... To ma swoje + i - , bo powstają kolejne pseudole , ale także jest inspiracja do tworzenia Survivali RP... Więc wydaję mi się, że Polska scena w SAMP jest daleko w tyle za ww. scenami niemieckimi, rosyjskimi dlatego, że do internetu wyciekają GM'y, porządne oczywiście i powstają pseudole, bo dzieciak widzi mapę i sobie myśli "Przecież to nic trudnego, obejrzę poradniki na YT i zrobię serwer!" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SAMP raczej nie upadnie, bynajmniej nie tylko ja tak to widzę. SAMP ma swój klimat, po prostu jeżeli twój komputer nie uciągnie jakiejś gry, możesz ją znaleźć odwzorowaną w SAMP, według mnie to jest to, co przyciąga graczy. Co do Polskich RP... Tak, padają, lecz są takie ( n4g chociażby) które powinny się jeszcze utrzymać przez spory czas... Brakuje tutaj także Polskich Survivali RP.... Survivale RP to jest coś pięknego, sam pamiętam bardzo dobry serwer Survival RP , mianowicie Paradise Falls... Niestety, przez to, że graczom, których bym mógł policzyć na placach obu dłoni się coś nie spodobało, Kinto postanowił rzucić to wszystko, wydał b.dobrą mapkę do internetu... To ma swoje + i - , bo powstają kolejne pseudole , ale także jest inspiracja do tworzenia Survivali RP... Więc wydaję mi się, że Polska scena w SAMP jest daleko w tyle za ww. scenami niemieckimi, rosyjskimi dlatego, że do internetu wyciekają GM'y, porządne oczywiście i powstają pseudole, bo dzieciak widzi mapę i sobie myśli "Przecież to nic trudnego, obejrzę poradniki na YT i zrobię serwer!" ;)

Skrypt Paradise Falls to parodia, a nie 'b. dobra mapka'.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jaki był kilka lat temu, na PF zacząłem grać w zeszłe wakacje, zafascynowałem się tym serwerem momentalnie, przyjemni ludzie, ciekawa rozgrywka IC liczyłą się najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gadasz głupoty ponieważ o bezpieczeństwo strony dba sam właściciel a nie serwery.

Oni oferują ci tylko serwer a nie bezpieczeństwo.

Jedyny minus xaa to ograniczenie transferu gdzie poleci atak ddos przez około minute i strona już pada to z tym się zgodzę.

Bullshit. Z założenia hosting współdzielony musi być wstępnie bezpieczny, zoptymalizowany do prostego uruchomienia witryny internetowej. Co innego, jeśli mówimy o niezarządzanym serwerze dedykowanym lub VPS-ie, lecz jest, jak jest, czyli każdy leci na gotowe poradniki i szczyci się tym, a co do czego przychodzi to nawet nie zajrzy do logów i nie przeanalizuje ich z głową; żeby chociaż ten ktoś potrafił skopiować linijkę błędu i wkleić do Google. :(

Ten hosting za esemesa jest w OVH, korzystając z polskiego IP failover, więc mają zapewne anty-DDoS (PRO). I nigdy nie oczekuj od hostingu dobrej reakcji w przypadku niechcianych syfiastych pakietów, jeśli nie ma tego jaśnie określonego w regulaminie. Sukcesem jest przetrwać współpracę z taką firmę hostingową.

Edytowane przez Sevos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodziło mi o to, że skrypt PF byłby dobry kilka lat temu, wtedy kiedy używano jeszcze GF'ów i nie martwiono się o optymalizację. Byłem na tym serwerze i jedyne co zapamiętałem to wszechobecny DM i niedziałające komendy. (związane z jakimś eventem czy coś)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, dokładnie, nie ma co prowadzić dalszej dyskusji na temat PF'ki. Został wyłączony tylko dlatego, że Kinto miał dość tzw. "płaczków", ale cóż.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat zrobił się taki ogólny, że przypomina on temat z Hydeparku. Wiele osób totalnie odeszło od idei tematu, aż dziwię się, że moderatorzy nic z tym nie robią. Wypisywanie własnych historii czy też sytuacji, które dotyczą danych serwerów jest tutaj zupełnie nie na miejscu i z pewnością takie działanie nie nadaje się do przykładu 'upadającego SA:MP'. Jeśli ktoś ocenia cały SA:MP na podstawie tylko serwerów polskich to nie ma co się dziwić, że ma takie wyrobione zdanie o multiplayerze. 

aaTpRDb.png

Jest to ilość graczy obecnie którą można zobaczyć na głównej stronie SA:MP. Wspomniane dane z pewnością nie wróżą szybkiego zamknięcia projektu San Andreas Multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze wypowiem się co możliwości SAMP'a i MTA. Fakt, w MTA jest wiele więcej możliwości i można stworzyć bardziej rozwinięty gamemod niż w SAMP'ie. Można to porównać do umiejętności graficznych. Jeżeli ktoś bardzo dobrze umie posługiwać się jakimś podstawowym programem graficznym typu Paint, a jakiś amator miałby stworzyć jakąś pracę graficzną w jakimś zaawansowanym programie graficznym jak PS to osoba, która ma duże umiejętności i gorszy program, z mniejszą ilością narzędzi graficznych, stworzy lepszą pracę graficzną niż amator w bardzo rozbudowanym programie graficznym. Podobnie jest w SAMP. Jeżeli ktoś jest kreatywny, bardzo dobrze, jak to się kolokwialnie mówi ''ogarnia'' PAWN, może zrobić naprawdę dobrze rozbudowanego gamemoda, przykładem jest serwer TRUCK, który już nie istnieje, rok temau jeszcze był, może ktoś tam grał: Modern Truck Role Play. Na tym serwerze był taki rozwinięty GM, bardzo dużo rzeczy było w klikalnych TD, ogólnie, wszystko było bardzo rozbudowane. Ja tam zostaje przy SAMP'ie jak na razie, liczba graczy praktycznie codziennie jest taka sama (około 50 000), jakby twórcy/twórca SAMP stworzył/stworzyli jakieś porządne zabezpieczenia przed cheatami to SA-MP to myślę, że SA-MP mógłby utrzymać się dosyć długo. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam że odbiegacie od tematu, temat jest o tym czy SAMP upadnie i jakie macie zdanie o nim a wy oceniacie inne serwery co już powoli prowadzi do ostrej dyskusji.

A tak na temat... Ktoś pisał że SAMP nie będzie miało języka PAWN juz, ktoś wie czy to oficjalna i informacja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.