Skocz do zawartości
Adam Jabłoński

[STEAM] Darmowe klucze/gifty || FREE STEAM KEY/GIFTS

Rekomendowane odpowiedzi

Enter and Win

Cześć, chciałbym przedstawić Wam pewnego fan page'a o nazwie 'Enter and win' w przetłumaczeniu,

chyba każdy wie za co to odpowiada. Zajmujemy się organizowaniem kluczy (rozdawaniem ich)

bądź też organizacją konkursów, tak zwanych 'Giveway'ów'

Teraz, czytelniku chciałbym przedstawić Ci jak to działa...

Co to Giveway?

* Giveway to inaczej konkurs, jakaś osoba go organizuje, wprowadza swoje zasady po czym losuje/wybiera zwycieżce,

kontaktując się z nim w późniejszym czasie bezpośrednio drogą PW/Mail.

Dlaczego fan page facebook, a nie strona www?

* Między innymi, z tego powodu iż póki co nie widzimy potrzeby inwestowania w serwer www z

taką małą liczebnością uczęstników.

Na czym polega rozdawanie kluczy?

* Polega to na tak zwanym 'Kto pierwszy ten lepszy' wstawiamy linki po czym w jednym z nich znajduje

się klucz, którego aktywujemy bezpośrednio na steam. 

Dlaczego linki w formie adf.ly?

* Nic nie jest za darmo, skoro chcemy zoorganizować fajne konkursy,

potrzebujemy również środków na nie. 

Gdzie jest haczyk?

* Nigdzie tutaj nie ma haczyka, wszystko robione jest legalnie, każdego zwyciężce prosimy o wysłanie SS

pod postem, w celu potwierdzenia uczciwości strony.

Zapraszamy do polubienia naszego fan page'a i wyczekiwania kluczy/konkursów!

https://www.facebook.com/pages/Enter-and-Win-Klucze-do-steamorigin/1484209001793098?ref=hl

Edytowane przez Brother300

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lipny biznes, nikt raczej na to nie pójdzie.

Podpatrzyłeś to pewnie z innych fanepage'ów, ale to firmy typu Valve się do Nich odzywają. Ewentualnie fanpage czy może prosić o sponsoring Valve.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lipny biznes, nikt raczej na to nie pójdzie.

Podpatrzyłeś to pewnie z innych fanepage'ów, ale to firmy typu Valve się do Nich odzywają. Ewentualnie fanpage czy może prosić o sponsoring Valve.

Takich fan page'ów (polskich), jest z 20 max na polskim rynku. Nie słyszałem aby mieli sponsoring od Valve, oni sami udostępniają niektóre gry na 24h.

Nikt raczej na to nie pójdzie? zliczając w ciągu miesiąca? (tak chyba miesiąca) wygrało już u nas ponad 20 osób ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takich fan page'ów (polskich), jest z 20 max na polskim rynku. Nie słyszałem aby mieli sponsoring od Valve, oni sami udostępniają niektóre gry na 24h.

Nikt raczej na to nie pójdzie? zliczając w ciągu miesiąca? (tak chyba miesiąca) wygrało już u nas ponad 20 osób ;)

Jak nie słyszysz to nie mój problem. Szukasz kogoś co za frajer zacznie kupować kluczę i te inne.

20 osób miesięcznie? Nie dziwie się że pieniążków zbrakło. Ja to bym zrobił coś na zasadzie raz w niedzieli wygrana. I od razu byś był do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powodzenia. :D Ziomuś wiesz ile jest takich FanPaegów / Stron?

Mówię tu o polskich Fan Page'ach. O tych których polubienia przekraczają 100+

Jak nie słyszysz to nie mój problem. Szukasz kogoś co za frajer zacznie kupować kluczę i te inne.

20 osób miesięcznie? Nie dziwie się że pieniążków zbrakło. Ja to bym zrobił coś na zasadzie raz w niedzieli wygrana. I od razu byś był do przodu.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, 20+ osób otrzymało klucz, resumując rozdaliśmy już ich ponad 40, i 40+ otrzymało je na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szykujcie się na wystrzał Enter and Win! W tym tygodniu będziemy mieli do rozdania kilka i to bardzo dobrych gier typu Spintires! Nie będzie to zwykłe, wejście w link i chwycenie za klucza.. Niee to nie na takie gry.

Więcej informacji na fan pageu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.