Skocz do zawartości
Shiny

Mintshost.pl - Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie: piszcie co chcecie, jak chcecie - mnie to nie interesuje, bo nie jestem z hostingiem związany w żadnym stopniu, a osobiście go lubię (chociaż... tak bardziej jest to firma oferująca serwery WWW, VPS oraz domeny, niż typowy chłosting SA:MP, MTA, ale dla chcącego postawić najtaniej jak to możliwe serwer i się nie ograniczać, to jednak jest jakiś gatunek hostingu). W dodatku BOK działa praktycznie przez 24 godziny na dobę. Mogę jeszcze dodać, że od prawie roku mam tam swój własny serwer VPS i działa naprawdę okej.

I jeszcze jedno - temat to jednak opinie dotyczące danego hostingu, niemile widziane będą długie opowieści o konkurencyjnych hostingach/alternatywach i tym podobne rzeczy.

Edytowane przez Shiny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej polecam hosting, od ponad roku posiadam tam 2 serwery VPS. Działanie ich oraz pomoc techniczna bardzo dobra, odpowiadają 24h, nawet w święta. Ostatnio zamówiłem tam 2 serwery dedykowane i kolejny VPS - także działa bez zarzutów. Ponadto czasem można otrzymać od nich prezenty, w święta przysłali smyczki i kody promocyjne. W pełni polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwery mają okej, ale z obsługą już tak nie jest - rozpoczynają, co chwila konkursy, a ich nie kończą. Następną rzeczą jest to, że ludzie skarżą się na BOK, które reaguje bardzo powolnie. Dlatego też zrezygnowałem z ich usług.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę polecić. Od października tamtego roku, do czerwca tego korzystałem z ich VPS'a i działał jak głupi. BOK reagował dosyć dobrze.(zdarzało mi się o 3 w nocy napisać. XD) Tanio, solidnie. 10/9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obsługa MS działa naprawdę szybko i sprawnie http://i.imgur.com/ex3I8vb.png

Jedyną wadą jest łącze a tak to same plusy.

Przykładowa dzisiejsza promocja, napisali na FB żeby to właściciele serverów dedykowanych napisali do nich bo mają niespodziankę - 14 dni gratis :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troszkę odkopię temat, ale co tam.

Na Mintshost zakupiłem VPSa za 69 zł i.... jestem zadowolony. Początkowo łącze skakało, ale po jakimś czasie, wszystko się ustabilizowało.

Posiadam także serwer WWW, tu sprawa wyglądała inaczej. Mimo, że wybrałem opcje za 13 zł, to występowały zacięcia strony, ale jej "zanikanie".

Napisałem do supportu i sytuacja się poprawiła :) Do tego kody zniżkowe 25% są świetne! ( polecam użyć kodu z mojej sygnatury ).

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również polecam pod względem vpsa jestem zadowolony wszystko działa jak należy

ale ze stroną www mam troche problemy po mimo kontaktowania się z supportem

ale hosting jak najbardziej +

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś rok temu miałem tam dedyka z postawionym FreeBSD. Co prawda to nie zależy od systemu, ale chyba w dalszym ciągu nie mają żadnego panelu, za pomocą którego można byłoby zarządzać serwerem, więc pozostaje pisanie do BOK. Być może jednak mają już coś, ale wątpię.

Edytowane przez Shiny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ATMAN chyba jako jedyny w Polsce jest w stanie coś z DDoSami zrobić sensownego. Mintshost nawet nie patrz na nic poważnego, to Biznes-Host i zresztą tak jak każdy inny w Polsce jedyne co może zrobić w sprawie DDoS to wyciąć Ci całą zagranicę i najlepiej jeszcze UPC, Multimedie i parę innych bo korzystają z zagranicznych punktów wymiany (tak, taniej jest transmitować dane z Polski do Polski przez Niemcy i Francję, a różnica 2ms klientowi nie robi różnicy zazwyczaj). Mocno polecam przyjrzeć się ofercie Cloud w OVH - https://www.ovh.pl/vps/vps-cloud.xml. Niczym szczególnym nie odbiera od serwerów dedykowany, masz większą gwarancję bezpieczeństwa danych i ochronę DDoS gratis, a jakby ktoś był mocno uparty to AntyDDoS Pro zawsze można wykupić i samemu regułki robić. Kwestia panelu - OFF/ON/RESTART, dalej nie polecam się zagłębiać bo jest skopany i niektóre funkcje są w jednym a w drugim nie ma itp itd, więc nie polecam jeżeli MUSISZ codziennie z ich paneli korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sim00n, naprawdę polecę Ci kolegów (i koleżanki, nie zapominajmy o Marcie :P) z Mints. Ja mam tam usługi jeszcze za czasów, kiedy to nie stało na Biznes-Host.pl (no to doświadczenie z nimi chyba mam?), tylko właścicielem był Michał (teraz jeden z pracowników), a właściwie to Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

Była niezła wtopa w styczniu 2013, ale to padły macierze, zrekompensowali. Oprócz tej awarii sporej, praktycznie żadnych awarii, a ciągle nowości. Przy okazji, jest ochrona przeciw DDoS.

Kody do użytku jednorazowego (na pierwszą płatność):

- MINTS (-25%)

- PIO (powinien jeszcze działać, -20%)

Edytowane przez snickersowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mintshost nawet nie patrz na nic poważnego, to Biznes-Host

Koleś, co ty *********? Akurat Biznes-Host to jedna z lepszych polskich serwerowni...

Edytowane przez Sim00n

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedna z lepszych polskich serwerowni to OVH i Atman ale na to mnie akurat nie stać ;)

Dzięki za opinię ale naczytałem się sporo złych opinii o mintshostcie i dużo znajomych, którzy programują i mieli z nimi styczność mówi mi, że coś ciągle nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z kiedy te opinie?

Naprawdę, dla dobra eleski Ci szczerze mogę mintshost.pl polecić - a jak nawet sam nie możesz czegoś zainstalować, nie radzisz sobie, to technik dobrowolnie Ci pomoże. Jak nie Michał/Krzysiek/Marcin, to nawet Marek z BH na Skype zawsze po nocach urzęduje.

Nie ma chwili, aby admin nie nadzorował serwerów. Dostają SMS-a, jak tylko na chwileczkę coś padnie. :)

Jak uważasz, w każdym razie moim zdaniem tak dobrze jak w mintsie nie trafisz, Szymon :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe, nie ;).

Widzisz, jakby mi zależało na tym, abyś na siłę z mojego polecenia tam się umieścił razem z LS-RP.net, to bym Ci podał reflink.

Ale mi nie chodzi o zebranie jakichś tam 20% (czy ileś tam) z Twoich wpłat, tylko jestem w stanie na bazie długiego korzystania z ich usług powiedzieć coś o nich. Była niezła wpadka, ale poszła już w zapomniane.

Możesz też skorzystać z Biznes-Host.pl, równie super działanie usług, ale to jest jedna firma, w mintshost.pl - marka BH - masz po prostu taniej :). Zrobisz, jak uważasz, ale naprawdę w 100% polecam mintshost.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

snickersowy, tak support jest bardzo dobry, często odpisują w pięć minut, można do nich zadzwonić aczkolwiek z tą konfiguracją nie zawsze jest tak święcie można usłyszeć coś typu "To Pańska maszyna i sam Pan musi się nią zajmować". Do tej pory byłbym na Mintshoście gdyby nie słabe łącze i wysokie packlossy. Miałem tam dedyka (6gb ram, procek 4x3.2 chyba) i nigdy żadnej awarii tak żeby się zcrashował i musiałbym do nich pisać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z łączem też nie jest tragicznie :).

No czasami odpiszą, że jest maszyna Pańska czy coś, no ale jak się pierdoły chce, do których jest 1000+ poradników w Google, no to...

Kolega nie umiał wgrać Wildcards DNS, wgrali mu, choć powinien to zrobić sam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.