Skocz do zawartości
KoPcIu

Konto oficjalne - co to takiego?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie użytkownicy!

Od niedawna na forum można spotkać nową rangę, a dokładniej mówiąc Konto oficjalne. Oznacza one, że dane konto przynależy do właściciela przykładowo serwera czy serwisu oferującego np hostingi stron WWW. Przykładowo, po weryfikacji konta MaxRate.pl, mogę śmiało stwierdzić, że mam do czynienia z osobą, która posiada już pewną władzę w tym serwisie, dlatego owa ranga została już temu kontu nadana.

Jak otrzymać rangę?

W sytuacji gdy posiadamy już konto Naszego serwera/hostingu na forum, prosimy o napisanie do administratora Soczysty prywatnej wiadomości, w której poprosimy o nadanie rangi. Weryfikacja konta polega na sprawdzeniu jako pierwsze adresu email z dnia rejestracji, jeśli jest on "firmowy"(kontakt@... biuro@... bok@... itd), weryfikacja przebiegnie wtedy pomyślnie. Jeśli jednak adres email nie będzie "firmowy", poprosimy o wysłanie wiadomości właśnie z adresu email, potwierdzając, że owe konto w serwisie Pawno.PL należy do Nas.

Kontakt do administracji: Administracja@Pawno.PL

Z poważaniem załoga Pawno.PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super sprawa, ale teraz kto będzie zakładał serwer zarejestruje się tu pod nazwą specjalnie by być zaraz wyróżnionym, według mnie to jest trochę bezsensu z tą rangą mimo plusów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednym z warunków nadania kolorku dla właścicieli serwerów powinien być autorski, niepowtarzalny gamemode.

Lekka przesada. Ale serwery po których widać profesjonalizm, chęć wybicia, płatne forum,... tym można nadać rangę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lekka przesada. Ale serwery po których widać profesjonalizm, chęć wybicia, płatne forum,... tym można nadać rangę.

Ja bym to dał na serwery które mają minimum 20 graczy dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak przyznam, że jakieś wymagania powinny być, sam mam w planach serwer, ale nie napiszę emaila, dokąd nie będę pewien, że coś z tego projektu wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ale droga administtacjo, co to za rozdawanie tego konta oficjalnego dopiero powstalym serverom? teraz kazdy sobie zrobi server i bedzie miec te konto oficjalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co to za różnica? To konto nic nie daje oprócz jakiegoś kolorka i tyle, nie daje większych możliwości.

Eee to nawet nie jest kolorek, a tylko obrazek z napisem konto oficjalne. Wszystkie uprawnienia bazują na koncie użytkownika, więc nie ma żadnej różnicy.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli wg Was ta grupa jest niepotrzebna i nie ważne kto ją ma to po co została ona utworzona  :D? Jeśli sama administracja nie widzi sensu to szczerze mówiąc wątpię w cel tego pomysłu/projektu.  

Edytowane przez TheOtherSide.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie ciekawe, a co najważniejsze - PRZYDATNE.

Dzięki temu wiemy, czy pisząc z kimś na forum mamy serio do czynienia z przedstawicielem jakiegoś serwera czy hostingu, czy z jakimś innym...

Tylko takie pytanie: czy można dzielić takie konto oficjalne z innymi użytkownikami - tzn. czy na jednym koncie może udzielać się kilka osób?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie ciekawe, a co najważniejsze - PRZYDATNE.

Dzięki temu wiemy, czy pisząc z kimś na forum mamy serio do czynienia z przedstawicielem jakiegoś serwera czy hostingu, czy z jakimś innym...

Tylko takie pytanie: czy można dzielić takie konto oficjalne z innymi użytkownikami - tzn. czy na jednym koncie może udzielać się kilka osób?

Wg. mnie jeśli prowadzisz server z ekipą i masz takie konto oicjalne to bez problemów może nim zarządzać każdy z ekipy.

Ale to jest tylko moje zdanie -nie wiem jak jest naprawdę. ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to jest tylko moje zdanie -nie wiem jak jest naprawdę. ;D 

Tak, podaje się tylko Administratorowi które osoby będą korzystały z konta. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To w ogóle jest poroniony pomysł, a szczególnie sposób w jaki jest on realizowany.

Na dodatek nie ma żadnego sensu na tym forum, nie ma tu żadnych działów z opiniami serwerów, są one zrobione osobno i prawie nikt tam nic nie pisze, a akceptacja zmiany trwa kilka tygodni (ale to inna sprawa), więc jaka jest potrzeba tworzenia kont oficjalnych dla pseudo serwerów po 10 graczy online? Żeby czuli się "PRO"? "Mam własny serwer, konto na pawno.pl o nazwie serwera i plakietkę konto oficjalnie, więc mam +200 do respektu na dzielni bo koledzy umieją tylko grać w CS". A może po to, żeby "konto oficjalne" pisało o swoich przeżyciach emocjonalnych? Chyba najlepszym przykładem jest "FullGaming.pl". A może po to, żeby prosiło o rozwiązanie problemu?

Te konta powinny być rozdawane tylko właścicielom hostingów dla których zrobiony jest dział i są tematy w których rzeczywiście jest dyskusja w której trzeba odróżniać oficjalne wypowiedzi. Tak jak pisałem wyżej, w przypadku serwerów brak jest takiej dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konto FullGaming.pl jest właśnie najgorszym przykładem ponieważ nie znasz historii. Konto Virelox zostało zbanowane, miał zostać odbanowany ale jak widać do dziś nie ma tego odbanowania, tak więc ze nie ma drugiego konta bo czeka na ub, umowa byla taka ze wszystko z konta FG będzie pisał.

Tyle mi wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.