Skocz do zawartości
kxnrvd

A.S.G - Air Soft Gun

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie na temat tego "Sportu"(nie wiem jak to nazwać - latasz po lesie z atrapą i strzelasz do kolegów XD). Te zabawki kosztują tyle co dobry telefon. Mniejsza o cene. Jest sens latać z atrapą w łapie po lesie, zamaskowanym, straszyć grzybiarzy, strzelać do znajomych, kłócić się kto ma lepszą lufę(bez skojarzeń). Jak byłem młodszy to sam sie w to bawiłem, ale moje zabawki nie kosztowały po ~300zł tylko ~50(odpust XD).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś się tym interesuje... Ja na ten przykład się zawsze tym interesowałem i chciałem zawsze kupić takową replikę ale zawsze na chęciach się kończyło, bo szkoda było mi kasy. Ogólnie to się znam na tym, bo się trochę tym interesowałem.

Co myślicie na temat tego "Sportu"(nie wiem jak to nazwać - latasz po lesie z atrapą i strzelasz do kolegów XD). Te zabawki kosztują tyle co dobry telefon. Mniejsza o cene. Jest sens latać z atrapą w łapie po lesie, zamaskowanym, straszyć grzybiarzy, strzelać do znajomych, kłócić się kto ma lepszą lufę(bez skojarzeń). Jak byłem młodszy to sam sie w to bawiłem, ale moje zabawki nie kosztowały po ~300zł tylko ~50(odpust XD).

Zgodnie z prawem teren zabawy musi być oznakowany specjalną taśmą oraz musi być miejsce "wyłączone z gry" takie gdzie można bezpiecznie zdjąć maski/okulary.

Nie zawsze kosztuje 300 zł. Wejdź sobie na stronę np. gunfire.pl i poczytaj o replikach. Niektóre od tak jak napisałeś 300 zł do nawet kilkunastu/kilkudziesięciu tysięcy.

http://gunfire.pl/product-pol-1152199566-Echo1-CAW-M134-Minigun-wersja-dluga.html

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.