Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o tryb gry typowo deathmatch, wiecie, zero zakazów(no oprócz czitowania). Nawalasz się wszystkim, minigunem, hunterem, rhino, hydrą, no dosłownie wszystkim. Zabaw byłoby mało(np wg, ctf, chowany, zz), byłyby stałe gangi, privcary, dużo fajnych przydatnych systemów, zaawansowany AC. Taki serwer miałby przyszłość? Dałoby radę się z nim wybić? Miałby jakiekolwiek szanse na wybicie się z utartego schematu DM/FR? Mapka prawie jest(no jeszcze max 2 tygodnie roboty, obiekty autorskie, forum z domeną .pl)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że raczej by wypaliło (tylko bez tego miniguna), teraz na tych wszystkich serwerach DM jest zakaz DT, zakaz nawalania z Hydry itd. a tego właśnie mi najbardziej brakuje (4 lata temu nie było takich zakazów ;/). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@3MMC , super odpowiedź.

Z mojego doświadczenia powiem Ci tyle. Dzisiejsze serwery z mapą serwery wybijają się o wiele szybciej i lepiej niż te z autorską mapą więc moim zdaniem również nie masz co liczyć na jakiś super wypał. Oczywiście próbuj, czym Ci życie miłe. Ogólnie ja bym spróbował zrobić jakiś UNIKALNY skrypt a nie jakieś Trucki/RP czy inne dzisiejsze skrypty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sorry gosciu ze spytam ale czy ty masz cos z bania? ile razy mozna zakladac ten sam temat, ile razy mozna pytac o to samo! mta vs samp x99999 czy to wypali? x99999 co chcielibyacie zobaczyc na serwie dm/rp/truck/drift x9999999 mysql vs dini x9999 no ludzie ile mozna pytac o to samo? jak chcecie robic serwer, to robcie - wedlug waszego uznania.

jesli nie chcesz byc tyrany ze mapa z neta - rob swoj. jesli chcesz miec pseudo opinie to mapa z neta.

Kolejny raz pokazujesz jakies zryte pomysly gdzie zobacze je na kazdym serwerze, wymysl cos wlasnego, rusz mozgiem o ile go masz i zacznij tworzyc cos unikalnego a nie to co ktos ma, nara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sorry gosciu ze spytam ale czy ty masz cos z bania? ile razy mozna zakladac ten sam temat, ile razy mozna pytac o to samo! mta vs samp x99999 czy to wypali? x99999 co chcielibyacie zobaczyc na serwie dm/rp/truck/drift x9999999 mysql vs dini x9999 no ludzie ile mozna pytac o to samo? jak chcecie robic serwer, to robcie - wedlug waszego uznania.

jesli nie chcesz byc tyrany ze mapa z neta - rob swoj. jesli chcesz miec pseudo opinie to mapa z neta.

Kolejny raz pokazujesz jakies zryte pomysly gdzie zobacze je na kazdym serwerze, wymysl cos wlasnego, rusz mozgiem o ile go masz i zacznij tworzyc cos unikalnego a nie to co ktos ma, nara

Propsy ;)

btw. 

Nawalasz się wszystkim, minigunem, hunterem, rhino, hydrą, no dosłownie wszystkim.

ja pier :frustgrey:  :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja jeszcze tak dopowiem od siebie.

Nawalasz się wszystkim, minigunem, hunterem, rhino, hydrą, no dosłownie wszystkim.

I kto miałby się nawalać? Co jak co, ale teraz więcej graczy siedzi na RPkach niż na dm'ach.

Ogólnie, to co teraz piszesz było prane przez N razy i tylko niektóre serwery zyskały graczy, bo miały coś co ich tam przyciągało.

Zabaw byłoby mało(np wg, ctf, chowany, zz), byłyby stałe gangi, privcary, dużo fajnych przydatnych systemów

Ja powiem tak. Jeżeli chcesz zrobić coś unikalnego zrób to w stylu coś powiedzmy lobby. Ja jak niegdyś pisałem eggplant'a miałem na myśl zrobić lobby, w którym to można byłoby wybierać sobie na co chcesz przejść i każda atrakcja czy tam zabawa odbywała by się we własnym "pokoju".

Taki pomysł był bardzo dobry, nigdy czegoś takiego nie widziałem na sa-mpie, ale jednak brakło czasu na jego zaprogramowanie i chęci.

Chodzi mi o tryb gry typowo deathmatch, wiecie, zero zakazów(no oprócz czitowania). Zaawansowany AC. Taki serwer miałby przyszłość?

Hm, w sa-mpie obecnie nie ma czegoś takiego jak zaawansowany ac, bo nawet jeżeli zrobisz to i tak albo nic ci to nie da albo zlagujesz serwer sporymi obliczeniami.

Zawsze znajdzie sie jakas menda, co zniszczy ten amerykanski sen.

Nie żebym życzył Ci źle, ale mimo wszystko powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez nowych rzeczy których nie znajdziemy na innych serwerach nie wypali. Potrzebne  jest dużo nowości aby przyciąnąć uwagę kumatych graczy .Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dokładnie, jego nick chyba nie wybrał przez przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zostaniesz zdyskwalifikowany za samo pisanie mapy przez 2tyg. Takim wlasnie sposobem exGame byl niewypalem, bo zakladalem ze mape mozna rozwijac po starcie, a tu ma byc odwrotnie jak na moim dawnym PLS ktory to siegal 90 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zostaniesz zdyskwalifikowany za samo pisanie mapy przez 2tyg. Takim wlasnie sposobem exGame byl niewypalem, bo zakladalem ze mape mozna rozwijac po starcie, a tu ma byc odwrotnie jak na moim dawnym PLS ktory to siegal 90 graczy.

No tak, ale co mi po tym, że wrzuce mapę na serwer, zrobię reklamę i będe czekał aż ludzie przyjdą i powiedzą co dodać, skoro mapa będzie nie dopracowana i będzie mało rozwinięta?

Tak apropo, przecież eXgame była bardzo rozwiniętą mapą. Wszystko pod mysql. Co zawiodło? ;x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że takie coś by wypaliło. Nawet sam gram na takim serwerze, ale zagranicznym, ponieważ tu w Polsce nie ma tego typu serwerów. Nawalasz się czym chcesz... :D

Przykładem takiego serwera będzie UIF non stop mają +500 graczy, a za dnia nawet 700. ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że takie coś by wypaliło. Nawet sam gram na takim serwerze, ale zagranicznym, ponieważ tu w Polsce nie ma tego typu serwerów. Nawalasz się czym chcesz... :D

Przykładem takiego serwera będzie UIF non stop mają +500 graczy, a za dnia nawet 700. ;p

No tak, tylko wiesz, że polskie realia są troche inne; wolą grać na mapie z neta(najczęściej pop) a na serwerach ze swoją mapą....~20 osób(nie wszędzie, ale najczęściej)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To walnąć na początek serwa jakiegoś POPa, jak gracze przezwyczają się do serwa przenieść im staty na nowego gm'a i po sprawie. A komu będzie sie chcialo zmieniac serwa i odbijac od nowa staty ;d Ja to jednak myślę ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

exGame, ten ktory byl na starcie byl bardzo okrojony. Ta wersja, ktora jest w necie mimo kilku systemow jest "pusta".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, ale co mi po tym, że wrzuce mapę na serwer, zrobię reklamę i będe czekał aż ludzie przyjdą i powiedzą co dodać, skoro mapa będzie nie dopracowana i będzie mało rozwinięta?

Tak apropo, przecież eXgame była bardzo rozwiniętą mapą. Wszystko pod mysql. Co zawiodło? ;x

Sorry bro, ale to czy mapa jest napisana w mysql nie jest jakimś najważniejszym wyznacznikiem jej jakości z poziomu widzenia gracza. Wyobraź sobie, że zrobię gamemod z brzydkami komunikatami, bez textdrawów i z różnym syfem a będzie idealnie zsynchronizowany z mysql, grałbyś?

Eh te populistyczne stereotypy.

Edytowane przez _l0stfake7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny temat z cyklu "Co zrobić aby mój serwer był fajny i popularny". Wybacz ale to się już staje nudne. Nikt ci nie poda idealnego rozwiązania i pomysłu który pozwoli ci osiągnąć sukces. Nawet gdyby ktoś opisał tutaj co zrobił żeby samemu się wybić to i tak nie oznacza, że nawet robiąc to co on jesteś w stanie osiągnąć to co ta osoba. Gdyby to było tak proste zapewne mielibyśmy mnóstwo serwerów z potężną ilością graczy. Poza tym pamiętaj, tutaj są osoby które najczęściej reprezentują już jakiś serwer, a więc nie są potencjalnymi graczami. Im również zależy aby znaleźć ten złoty środek więc ich komentarze również mogą być niedokładne. Bądź unikalny i polegaj na swoich pomysłach, a wtedy masz dużo większe szanse na sukces. Natomiast zakładając taki temat sprawiasz wrażenie, że jesteś niezdecydowany, a to samo już przekreśla fakt o zrobieniu dobrego serwera. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.