Skocz do zawartości
Howilion

Anty Reklamowanie IP/Strony

Rekomendowane odpowiedzi

#include <a_samp>

#define COLOR_RED 0xFF0000AA

public OnPlayerText(playerid, cmdtext[]) {if(anty(text) && !IsPlayerAdm(playerid))
{
format(krk,256,"{B0E0E6}%s został wyrzucony z servera. Powód: {9C9C9C}Reklamowanie Strony/IP!",PlayerName(playerid));
SendClientMessageToAll(COLOR_RED, krk);
SetTimerEx("KickGracz",1000,0,"i",playerid);
return 0;
}
return 0;
}

forward KickGracz(playerid);
public KickGracz(playerid)
{
Kick(playerid);
}

stock anty(stringip[])
{
if(strfind(stringip,"www.",true)!=-1 || strfind(stringip,"http://",true)!=-1 || strfind(stringip,"https://",true)!=-1 || strfind(stringip,"178.",true)!=-1 || strfind(stringip,".com",true)!=-1 || strfind(stringip,".net",true)!=-1 || strfind(stringip,"91.",true)!=-1 || strfind(stringip,"195.",true)!=-1 || strfind(stringip,".pl",true)!=-1|| strfind(stringip,".org",true)!=-1)
return true;
return false;
}

Nie muszę chyba nic więcej wyjaśniać :) Jak coś pisać jeśli problem jest. Includy podałem bo nie pamiętam który był potrzebny chhyba sscanf, lecz nie dawno nie siedziałem w pawn.

Edytowane przez Howilion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#include <a_samp>

#include <a_http>

#include <streamer>

#include <sscanf2>

#include <sscanf>

#include <DOF2>

#include <foreach>

#include <core>

#include <float>

#define COLOR_RED 0xFF0000AA

Nie muszę chyba nic więcej wyjaśniać :) Jak coś pisać jeśli problem jest. Includy podałem bo nie pamiętam który był potrzebny chhyba sscanf, lecz nie dawno nie siedziałem w pawn.

Pan sobie z nas żartuje? Proszę o uzupełnienie należycie treści, w przeciwnym wypadku wątek trafi do kosza.

Pozdrawiam.

@edit

stock anty(stringip[])
{
return true;
return false;
}
Jaki ten kod ma sens? Edytowane przez l0nger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pan sobie z nas żartuje? Proszę o uzupełnienie należycie treści, w przeciwnym wypadku wątek trafi do kosza.

Pozdrawiam.

Nie wiem jak to się stało, lecz dając cytat, później wklejając kod z GM, skróciło się. Poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież tego nawet skomplikować się nie da, jak ktoś ma tego użyć? i na uhu masz tyle tych include wpisanych skoro są nie potrzebne, oczywiście zapomniałeś dopisać #include <a_samp> co bez tego ani rusz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli wstawiasz już jakiś kod to rób to porządnie. Jak powiedziała koleżanka wyżej, są problemy z kompilacją skryptu, dopisałeś bóg wie ile niepotrzebnych bibliotek, wystarczyłby tylko i wyłącznie a_samp. Dodatkowo brakuje Ci tablicy do której zapisujesz tekst przy formatowaniu, w callbacku OnPlayerText zwracasz 2x wartość false, po co i dlaczego tak? No właśnie, tak to jest jak chcesz zrobić coś na siłę i kopiujesz kod żywcem nie poprawiając go. Ten skrypt nie uchroni Cię całkowicie przed reklamami, lepszym sposobem jest użycie pluginu regex i wykorzystanie odpowiedniego wyrażenia. Skasuj pierwszy post abo popraw ten kod. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.