Skocz do zawartości
batgang_vsace

Ogólna sytuacja na forum. Stosunki między rangami.

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja była od pierwszego dnia i pamiętam tą Twoją czapkę mikołaja, bo twierdziłeś, że u Ciebie nie ma informacji jak wszyscy ją widzieli... Rygor? To są zasady byłyby inne gdyby je użytkownicy respektowali... Statusy i Shoutbox nie są centrum pomocy PAWN. Czy to na prawdę jest takie trudne?

Pozdrawiam!

Czyli wg twojej opinii lepiej używać shotuboxu i statusów do pisania swoich bólów i przeżyć życiowych? Tak właśnie teraz działają te "dobrodziejstwa" forum, zwróć uwagę na statusy (naśmiewanie się z czyjeś reklamy serwera, linki do piosenek na youtube) - tak właśnie teraz one działają. O shoutboxie już nie wspomnę tam to są prawdziwe "trudne sprawy".  Wg mnie jest hierarchia ważnych i ważniejszych tematów więc nie rozumiem jak możecie nowej osobie utrudniać życie i nakazywać aby dostosował się do tych przestarzałych zasad.

Jest to faktycznie forum o programowaniu ale jak w każdej dziedzinie są starzy wyjadacze, które siedzą w tym od dłuższego czasu oraz są również Ci którzy szukają pomocy bądź próbują się uczyć. Uważam, że regulamin powinien zostać zmieniony. To, że pawno.pl jest teraz chyba najbardziej popularnym forum o programowaniu nie oznacza, że to będzie trwało wiecznie - być może ktoś się pokusi o stworzenie profesjonalnej konkurencji? Dlatego administracja powinna również czerpać z tego dobrodziejstwa i starać się usprawniać swoje forum nie tylko w "gadżety" ale proste rozwiązania jak np. edycja regulaminu. 

Edytowane przez TheOtherSide.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To, że pawno.pl jest teraz chyba najbardziej popularnym forum o programowaniu nie oznacza, że to będzie trwało wiecznie - być może ktoś się pokusi o stworzenie profesjonalnej konkurencji? Dlatego administracja powinna również czerpać z tego dobrodziejstwa i starać się usprawniać swoje forum nie tylko w "gadżety" ale proste rozwiązania jak np. edycja regulaminu. 

Co ma piernik do wiatraka? Zmiana przestarzałego - Twoim zdaniem - regulaminu ma przedłużyć życie tego forum? Bezsens. 

Żeście się uparli na te śmiechu warte niedogodności.

Co z tego, że nie możesz na SB/w statusie dać linka do tematu na forum? Są odpowiednie działy i jeżeli ktoś się danym tematem interesuje to na pewno ten kącik forum przegląda.

Co z tego, że nie możesz mieć sygnatury rozwalonej na połowę wysokości monitora w widoku wątku? 400x200 to przecież spora powierzchnia, gdzie możesz się wykazać umiejętnościami graficznymi. 4 linijki to mało? A co, zamierzasz pisać wiersze i umieszczać je w podpisie?

Ruchome awatary.. Serio? Na grzyba takie pierdoły.

Permanentne bany na forum. Trzeba być wybitnie mało inteligentnym imbecylem żeby się tak z blokadą konta załatwić.

Ja od 2,5 roku pobytu na tym forum otrzymałem tylko jedno ostrzeżenie bo się jednemu gościowi odciąłem. Może i słusznie bo od tego czasu zachowuję się w miarę normalnie. Zachowuj się tak, jakbyś chciał aby inni Użytkownicy zachowywali się na Twoim forum i żadnych ekscesów nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aaa... zapomniałem nadmienić bardzo dawno temu, że zawsze możemy po prostu wyłączyć SB i statusy, kiedyś tego nie było, a przepraszam było SB w formie jednego dużego tematu w offtopie, gdzie każdy pisał z reguły głupoty, nikt nie wstawiał linków do pomoc, bo i po co skoro to był tylko mało znaczący temat. W tamtych czasach wszystko było dobrze i taki temat nie miał prawa bytu, bo jak można mieć o coś pretensje skoro tego nie ma ;) Mam niekiedy wrażenie, że im mniej możliwości na forum to ono lepiej prosperuje, bo skoro nie ma czegoś takiego jak statusy na głównej czy SB to nie ma też powodu się użalać. Jak ktoś dostanie ostrzeżenie to tylko za złamanie jasnego i dość przejrzystego regulaminu, więc wtedy nie ma o co mieć pretensje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i ktoś pamięta czasy gdy pawno.pl jeszcze raczkowało i istniało gtamscripting. Tam też był rygor ostry i jak się skończyło? Forum upadło a to nadal stoi i ma się dobrze.

Edytowane przez 3MMC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dyskusja myślę zakończona. Bantu zabił system. Są dwie opcje, albo zostaje tak jak jest, albo po prostu uważacie, że te funkcję są zbędne.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.