Skocz do zawartości
Myślę więc jestem

[Dyskusja] Pawno / Note Pad

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj społeczności Pawno.pl !

Pisząc ten temat chciałbym dowiedzieć Się co sądzicie o tych dwóch programach które umożliwiają wygodną pracę wielu programistom. Każdy z nich ma coś w sobie ale który wybrać ? A może macie jakieś swoje typy ? Prosiłbym o wyrażenie swojej opinii na ten temat. 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzystam z Sublime Text 2, może nie ma jakiegoś  zaawansowanego podpowiadania ale to nie jest dla mnie problem. Ładnie wygląda i oferuje fajne funkcje oraz moim zdaniem dużo łatwiej się go modyfikuje.

Edytowane przez silentus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzystam z Sublime Text 2, może nie ma jakiegoś  zaawansowanego podpowiadania ale to nie jest dla mnie problem. Ładnie wygląda i oferuje fajne funkcje oraz moim zdaniem dużo łatwiej się go modyfikuje.

Myślę czy nie przenieść się na Sublime Text 2, ale czy kodowanie polskich znaków działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie. Nie wspiera w ogóle ANSI, tylko i wyłącznie UTF-8. Też polecam sublime text, aktualnie korzystam z 3 i też fajnie mi się pracuję na niej. :)

Nie rozumiem. Jeśli mam polskie znaki to czy przy kompilowaniu skryptu / graniu na nim wystąpią jakieś błędy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem. Jeśli mam polskie znaki to czy przy kompilowaniu skryptu / graniu na nim wystąpią jakieś błędy?

Sublime konwertuje metodę porównywania znaków na UTF-8 (przy zapisie), to znaczy, że po "skompilowaniu" czy też po "odczytaniu" przez serwer tego pliku nie będzie polskich znaków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.