Skocz do zawartości
KoPcIu

Darmowe serwery - zakończenie współpracy z ProGrajek.PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie użytkownicy!

Przez ostatni czas, wiele osób skarżyło się na brak reakcji administracji Pawno.PL na oferowane przez Nas darmowe serwery. Sponsorem całej akcji był ProGrajek, który otrzymywał Wasze adresy email, dzięki czemu konta były przydzielane do członków akcji. Oczywiście pierwszy plan rozpoczęcia akcji był inny, a rzeczywistość okazała się całkiem inna. Panel jaki mieliśmy otrzymać do zakładania serwerów, okazał się adresem email administracji serwisu współpracującego. Statystyki, które mieliśmy cyklicznie otrzymywać na temat korzystania członków z akcji, okazały się fikcją... Serwery wygasały, ponieważ nie były przedłużane po miesiącu.

Wysłaliśmy kilka maili, z prośba o statystyki, aktywacje serwerów, czy po prostu o przedłużenie usługi, niestety na żaden z nich nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Całkowity brak kontaktu z firmą. Niestety jednak jesteśmy zmuszeni zakończyć akcję Darmowych serwerów SA-Mp z dniem dzisiejszym(24.06.2014), ponieważ dalsza współpraca prowadzi tylko do psucia Naszej renomy, ale i również renomy ProGrajka, o której dyskutować nie będziemy.

Z całego serca chcemy przeprosić wszystkich użytkowników biorących udział w akcji, ponieważ jak się okazało Nasza oferta nie została spełniona w 100%.

Z poważaniem Ekipa Pawno.PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety ale było to do przewidzenia już wtedy gdy się użytkownicy skarżyli na brak reakcji ze strony biura obsługi klienta dot. serwerów aby je przedłużyć. Chociaż i tak fajnie że taka akcja powstała, zawsze jest jeszcze Darmowe bazy danych. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja u nich miałem sponsoring, serwer WWW (to jeszcze działa) + serwer MTA, którego do tej pory nie otrzymałem.

Przedstawiciel prograjka obiecywał, że utworzy mi specjalny panel (w pierwszych tygodniach maja :)) do serwera MTA i co? Dupa. Szczerze, to było pewne, że padną.

A wracając do tematu, szkoda, bo zapewne początkujące osoby mogłyby sprawdzić jak to jest mieć serwer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się że tutaj było istne wykorzystanie strony pawno.pl

Jak wiadomo na stronie pawno.pl jest dużo użytkowników co odwiedza stronę, sama fraza błędu czy pytania związanego z pawn jest przekierowywana właśnie tutaj.

Można to tak nazwać jak polski support języka programistycznego pawn.

Współpraca z nimi to było wyłącznie na ich korzyść, ponieważ jak wiadomo kopciu napisał ogłoszenia w dodatku dodał dział co jest tak jakby ich reklamą no i ludzi to interesowało.

Po jakimś czasie gdy ich firma została zareklamowana, widać kompletny brak zainteresowania dalszą współpracą coś typu "Reklamę na pawno mieliśmy postawiliśmy pare darmowych serwerków... no i chyba na tym koniec."

No cóż to jest tylko moje zdanie, jak się firma prograjek z tego wytłumaczy to zobaczymy.

Napisałem pare pytań na ich email 4 dni temu, do tej pory nie zaznałem żadnej odpowiedzi

Edytowane przez FullGaming.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak sprzedawali serwery za grosze. ( 10.2zł wynosiło na rok 100 slotowy serwer ) To wiecie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę, że to było tak jak napisał Fullgaming, że oni poprostu podjęli współpracę, żeby się zareklamować, gdy im się udało, po prostu wszystko mają w dupie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę, że to było tak jak napisał Fullgaming, że oni poprostu podjęli współpracę, żeby się zareklamować, gdy im się udało, po prostu wszystko mają w dupie.

No tak, ale dlaczego nie odpisują na maile użytkowników co piszą do BOK? Najwidoczniej upadają, a tak się przechwalali że że mają pieniądze na utrzymanie hostingu bo wiedzą że pierwszy rok będą i tak kompletnie do tyłu więc mają pieniądze. Widać własnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale pogorszyli sobie opinię. Gdyby kontynuowali współpracę z Pawno.pl to by dalej dobra opinie a tak to sobie tylko pogorszyli nie odpisujac na maile lub na pw. Wykorzystali to forum i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Niestety muszę odezwać się w tym temacie i walczyć o dobrą reputacje naszej firmy.

Sprawa wygląda następująco osoba, która zajmowała się tą współpracą zerwała kontakt i nie jest to wina właściciela, a wszytko poszło i tak na niego. Była próba nawiązania znów współpracy, ale forum PAWNO odrzuciło nic dziwnego, ale niestety jako nowy pracownik rozumiem wasze zdenerwowanie, ponieważ nie odpisywali na BOK czy PW. W tym momencie będę starał się codziennie co 2 godziny wchodzić na forum i przeglądać co się dzieje jestem wstanie również zaoferować reaktywacje współpracy, która polegała by nie tylko na pisaniu do BOKU czy na PW, ale udostępniłbym wam mój prywatny numer telefonu gdzie każde zgłoszenie przyjmowałbym osobiście i od razu realizował w miarę możliwości - Informuje również, że nie planuje wykorzystać waszego wizerunku, a chce bardzo PRZEPROSIĆ użytkowników i administrację forum jeżeli właścicieli forum zainteresuje wznowienie współpracy zapraszam do kontaktu na GG: 6922143 lub zgłoszenie się tu na PW w celu otrzymania mojego numeru telefonu.

Pozdrawiam Szymon.

Edytowane przez ProGrajek.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Niestety muszę odezwać się w tym temacie i walczyć o dobrą reputacje naszej firmy.

Sprawa wygląda następująco osoba, która zajmowała się tą współpracą zerwała kontakt i nie jest to wina właściciela, a wszytko poszło i tak na niego. Była próba nawiązania znów współpracy, ale forum PAWNO odrzuciło nic dziwnego, ale niestety jako nowy pracownik rozumiem wasze zdenerwowanie, ponieważ nie odpisywali na BOK czy PW. W tym momencie będę starał się codziennie co 2 godziny wchodzić na forum i przeglądać co się dzieje jestem wstanie również zaoferować reaktywacje współpracy, która polegała by nie tylko na pisaniu do BOKU czy na PW, ale udostępniłbym wam mój prywatny numer telefonu gdzie każde zgłoszenie przyjmowałbym osobiście i od razu realizował w miarę możliwości - Informuje również, że nie planuje wykorzystać waszego wizerunku, a chce bardzo PRZEPROSIĆ użytkowników i administrację forum jeżeli właścicieli forum zainteresuje wznowienie współpracy zapraszam do kontaktu na GG: 6922143 lub zgłoszenie się tu na PW w celu otrzymania mojego numeru telefonu.

Pozdrawiam Szymon.

To właściciel jest odpowiedzialny za swoich pracowników i on jest za wszystko odpowiedzialny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To właściciel jest odpowiedzialny za swoich pracowników i on jest za wszystko odpowiedzialny.

Oj njepo... już nie bądź taki ostry. To że szef nie dobrał kompetentnego pracownika to nie znaczy że to już jego wina, z jednej strony jeżeli to prawda to ich rozumiem i mogli by przywrócić współpracę. Więcej by się coś działo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można dużo nad tym debatować kogo to w końcu wina.

Oj njepo... już nie bądź taki ostry. To że szef nie dobrał kompetentnego pracownika to nie znaczy że to już jego wina, z jednej strony jeżeli to prawda to ich rozumiem i mogli by przywrócić współpracę. Więcej by się coś działo.

Dalej jesteśmy nastawieni do tego forum pozytywnie współpraca nie wyszła i administracja PAWNO się zdenerwowała, ponieważ mieli później sami problemy jeżeli chodzi o oburzenie użytkowników. Firma nasza w jakiś sposób zrobiła błąd, ale chcemy znów przeprosić i zaproponować wszystko na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście polecam serwis prograjek.pl oraz ich maszyny. Mam tam od ponad miesiąca serwer i jak na testach sprawuje się on świetnie. Zobaczymy jak wszystko się rozwinie po starcie serwera(czy będą lagi), który będzie 7 września. Za tydzień się odezwę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście polecam serwis prograjek.pl oraz ich maszyny. Mam tam od ponad miesiąca serwer i jak na testach sprawuje się on świetnie. Zobaczymy jak wszystko się rozwinie po starcie serwera(czy będą lagi), który będzie 7 września. Za tydzień się odezwę :)

Proszę pisać na mail.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HAHAHAHAHHHAAHAHAHAa..........

Śmieszny ten prograjek nie polecam ! Kilka miesięcy temu mieli jakieś problemy, że nie mogłem się logować przez tydzień wywaliło im wszystkie serwery jakimś cudem uratowali mi ten serwer sa-mp a miałem tam także stronke z najwyższym pakietem i mi nie oddali !! normalnie oszuści ! wszystkie dowody na moje posiadanie tego pakietu i ogólnie wysłałem im na ich BOK a oni

Nie.

Z poważaniem

Biuro Obsługi Klienta ProGrajek.pl

Oni są po prostu śmieszni co chwile jakieś problemy.. nie odpowiadają w ogóle na e-maile chyba wysyłałem im z 20 tematów z czego jeden codziennie dlatego, że w ogóle nie reagowali.

Pozdrawiam i nie polecam tego czegoś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HAHAHAHAHHHAAHAHAHAa..........

Śmieszny ten prograjek nie polecam ! Kilka miesięcy temu mieli jakieś problemy, że nie mogłem się logować przez tydzień wywaliło im wszystkie serwery jakimś cudem uratowali mi ten serwer sa-mp a miałem tam także stronke z najwyższym pakietem i mi nie oddali !! normalnie oszuści ! wszystkie dowody na moje posiadanie tego pakietu i ogólnie wysłałem im na ich BOK a oni

Oni są po prostu śmieszni co chwile jakieś problemy.. nie odpowiadają w ogóle na e-maile chyba wysyłałem im z 20 tematów z czego jeden codziennie dlatego, że w ogóle nie reagowali.

Pozdrawiam i nie polecam tego czegoś.

Ja tam z nimi nie mam problemów. Posiadam serwer 20-slotowy opłacony na 30 dni, a dodatkowo testuję pakiet www. :)

Do administracji: nie można zamknąć tego tematu? robi się tu lekki offtop - przecież mamy do tego działy. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dyskusje uważam za zakończoną. Każdy posiada swoje zdanie na temat tego hostingu, jednak temat do opinii znajduje się w innym dziale. Z swojej strony dopowiem tylko, to właściciel powinien przejąć obowiązki pracownika, jeśli on był "niedostępny", bo prawa i obowiązki pracownika powinny być zapisane. Wszystkie decyzje pracownika, powinny być konsultowane z właścicielem, jeśli jednak było inaczej to na prawdę polecam zastanowić się nad dalszym losem firmy. Akcja nie zostanie wznowiona, jeśli ProGrajek posiada chęć oferowania serwerów, zawsze może zaoferować to na swojej stronie internetowej, jednak My jako załoga Pawno.PL nie będziemy "brudzić" sobie tym "rąk".

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.