Skocz do zawartości
639

sixthreenine - define _photoshop

Rekomendowane odpowiedzi

sixthreenine

Czołem wszystkim. Jestem grafikiem-amatorem, który trochę sobie dorabia tworząc logotypy i strony internetowe. Ostatnio zacząłem myśleć o rozwinięciu tego na szerszą skalę, stąd nowe typy moich prac. Poniżej przedstawiam kilka z nich, w różnych stylach [jakość spowodowana hostingiem]. Obecnie oferuję wykonanie logo i/lub strony internetowej w zamian za drobne kwoty lub reklamę. Jestem młodym freelancerem, który chce się odrobinę rozwinąć. Aktualnie moimi celami są: kupno tabletu graficznego, założenie strony internetowej, rozwój i autopromocja. Ponadto doradzam w kwestiach estetycznych, pomagam w pisaniu tekstów (regulaminów forum, historii, fabuły, przeróżnych aplikacji). Na życzenie oczywiście tworzę także inne formy graficzne, bannery reklamowe, wizytówki, szablony allegro, et caetera. Kontakt podany w profilu, pozdrawiam i zapraszam do oceny. Oczywiście [specjalnie dla użytkowników tego forum] jestem w stanie wykonać sygnaturki, avatary, loga biznesów Roleplay itp. całkowicie za darmo!* Wystarczy napisać post pod tym tematem wraz ze szczegółami. :)
* - w zamian za reklamę w credits'ach, z odnośnikiem do pawno.pl

https://drive.google.com/folderview?id=0B6YRWAC8RJWub3RPZG02V3dLb00&usp=sharing - zamiast spoilerów, dysk google Edytowane przez 639

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, chciał bym zamówiću ciebie logo Black Bar oraz napis Lokalizacja i Zdjęcie baru na Ganton tego Then Grren Bottles\

dasz radE?

Edytowane przez Mafia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, chciał bym zamówiću ciebie logo Black Bar oraz napisz Lokalizacja i Zdjęcie baru na Ganton tego Then Grren Bottles\

dasz radE?

Będziesz miał na prywatnej wiadomości do godziny 1 w nocy. Aktualnie jadę do pracy, będę ok. 22 - proszę tylko podać na PW szczegóły, w tym serwer na który to idzie, zalajkować post jeśli można i po prostu czekać. Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Potrzebuje ładnego  na forum (fpserv.xaa.pl)

Oczywiście najlepiej żeby zakryło całą góre (od lewej do prawej) bo próbowałem sam to tylko środek mi zrobiło a lewa i prawa strona było widać niebieskie tło. (Na forum jest to pokazane)

wymiary najlepiej na to forum.

Napis Polish FullParty + jakiś fajny napis z dodatkiem typu Death Match lub coś podobnego, wymyśl sam :)

Edytowane przez Chocolatte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Potrzebuje ładnego  na forum (fpserv.xaa.pl)

Oczywiście najlepiej żeby zakryło całą góre (od lewej do prawej) bo próbowałem sam to tylko środek mi zrobiło a lewa i prawa strona było widać niebieskie tło. (Na forum jest to pokazane)

wymiary najlepiej na to forum.

Napis Polish FullParty + jakiś fajny napis z dodatkiem typu Death Match lub coś podobnego, wymyśl sam :)

Ładnego czego? O.o

Zabieram się za logo dla Mafia i layout dla CeKa, powinno być do 24h. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam ale muszę to napisać, wykonujesz zajebiste prace!

Dzięki serdecznie, staram się. To dopiero trzeci dzień, może za miesiąc będzie jeszcze lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro jesteś taki dobry jak mówią to w ramach nudy możesz dla mnie zrobić avatar, jak jesteś taki dobry jak mówią to pewnie przypadnie mi do gustu, a jak nie to... No cóż trudno konkurować z moim obecnym hefalumpem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro jesteś taki dobry jak mówią to w ramach nudy możesz dla mnie zrobić avatar, jak jesteś taki dobry jak mówią to pewnie przypadnie mi do gustu, a jak nie to... No cóż trudno konkurować z moim obecnym hefalumpem :D

A co byś tam chciał widzieć? No przyznam, że obecny avatar jest na wysokim poziomie i może stanowić dla mnie nielada wyzwanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdaje się na Twoją inwencję twórczą, bo widać, że coś tam ogarniasz, a nie robisz tylko durne grafiki z czymś tam z GTA, czy z panienkami, więc wymyśl coś, a jak nie wymyślisz to trudno :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdaje się na Twoją inwencję twórczą, bo widać, że coś tam ogarniasz, a nie robisz tylko durne grafiki z czymś tam z GTA, czy z panienkami, więc wymyśl coś, a jak nie wymyślisz to trudno :P

Nie będziesz już taki rozpoznawalny tutaj, jak dotychczas. :c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będziesz już taki rozpoznawalny tutaj, jak dotychczas. :c

Mogę mu zrobić ulepszoną wersję tego stworka, chociaż wątpię, że nawet najlepsze avatary mogą się z tym równać :[

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłbyś wykonać dla mnie tło pod forum związane z GTA oraz słabo widocznym napisem FullParty ?

Jak wspomniałem, za reklamę [darmowo] lub gotówkę [odpłatnie], owszem.

# aktualizacja

99gz3hyf0b7v.jpeg

A ja jestem sobie ninja <3

http://www.mpcforum.pl/topic/1246826-ninja-run-8-bit/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z cyklu "nieudane":

h81wq23pf0to.jpg

Nie ruszam z żadnym kolejnym zamówieniem dopóki nie wymyślę i nie wykonam logo / imagine dla siebie i chuj! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.