Skocz do zawartości
CeKa

[Gallery] CeKa

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby to napisać... mistrzem grafiki nie jestem i nie używam Photoshopa, stąd pytanie: do czego był ci on potrzebny, bo jakichś zaawansowanych efektów tu nie widać?

Ogółem - nawet ładne to jest, ale wszystko to mógłbyś w Paint.NET zrobić, PhotoFiltre lub gimpie. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby to napisać... mistrzem grafiki nie jestem i nie używam Photoshopa, stąd pytanie: do czego był ci on potrzebny, bo jakichś zaawansowanych efektów tu nie widać?

Ogółem - nawet ładne to jest, ale wszystko to mógłbyś w Paint.NET zrobić, PhotoFiltre lub gimpie. :P

Moje pierwsze spotkanie z fotoszopem.

Proszę o wyrozumiałość.

Może on chce sobie powoli obczajać funkcje? :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pokazałeś zbyt wiele... Praktycznie pokazałeś pare głupich napisów.. Nic szczególnego, takie coś to można zrobić w gimpie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak widać, każdy od amatora chcę czegoś, czego on nie zdoła - perfekcji. Ludzie! Nie rozumiecie, że on się uczy? :O

Zaraz musi być krytyka na cechy negatywne, co jak co, mi się ta pierwsza podoba, czysta i bezpośrednio podaje treść. Jak na początek - dobrze! Oby tak dalej! Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słabo. W ogóle mi się nie podoba, te prace są bardzo proste do wykonania.

Jak widać, każdy od amatora chcę czegoś, czego on nie zdoła - perfekcji. Ludzie! Nie rozumiecie, że on się uczy? :o

Zaraz musi być krytyka na cechy negatywne, co jak co, mi się ta pierwsza podoba, czysta i bezpośrednio podaje treść. Jak na początek - dobrze! Oby tak dalej! Powodzenia!

Ależ ja go nie krytykuję, tylko mówię że praca mi się nie podoba i jest bardzo prosta - to jest coś innego niż krytyka. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Photoshopem bawię się od kilku dni. Magią dla mnie było kiedyś nałożenie gradientu na warstwę.

Słabo. W ogóle mi się nie podoba, te prace są bardzo proste do wykonania.

Powiem szczerze, że proste i przejrzyste logotypy mi się bardziej podobają, niż takie w których jest nawalone po 20 efektów na warstwe + 20 efektów na koniec.

Na razie staram się wymyślać nazwy, oraz cechy szczególne poszczególnych logotypów.. Z czasem postaram, by były bardziej "zaawansowane". :)

Nowe:

nEd7D4J.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam się na grafice, ale wg. mnie zostawiasz zbyt dużo przestrzeni/miejsca/tła wokół napisu/loga dzięki czemu na dużym obrazku to co stworzyłeś "znika". Logo powinno stać na pierwszym planie, a tło powinno być tylko wypełnieniem wolnego miejsca.

Tak czy inaczej mi się podoba, ponieważ sam nie stworzyłbym takiego czegoś nawet w 10% ;D

Edytowane przez Drakon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czas na konstruktywną krytykę i ocenę.

Nowa praca

uee0lUE.png

Koncept ciekawy, aczkolwiek wyróżniłbym jakoś fakt programowania. Dla mnie to tylko przypadkowe kształty. Mógłbyś w tym odwróconym "K" wyróżnić ">". Poza tym niepotrzebnie łączyłeś właśnie K. Mógłbyś to przedstawić jako C>|, a nie C[K]. Napis pod spodem kiepski, zbyt duży, pogrubiony, nie na miejscu. 

Nowe

x3LkJQh.png

Sygnet zbyt prosty. Poza tym lepiej wyglądałby na lewo od typografii. Postaraj się pokombinować coś z sygnetem. Jak nie masz pomysłu wklep w google np. "m letter logo inspiration" i szukaj dowoli.

Photoshopem bawię się od kilku dni. Magią dla mnie było kiedyś nałożenie gradientu na warstwę.

Powiem szczerze, że proste i przejrzyste logotypy mi się bardziej podobają, niż takie w których jest nawalone po 20 efektów na warstwe + 20 efektów na koniec.

Na razie staram się wymyślać nazwy, oraz cechy szczególne poszczególnych logotypów.. Z czasem postaram, by były bardziej "zaawansowane". :)

Nowe:

nEd7D4J.png

Sam pomysł miałeś dobry, wykonanie nie najlepsze. Sygnet o wiele za duży, widziałbym go w wielkości pozostałych czcionek i wkomponowany w napis. "Map system" mógłbyś dać inną, mniejszą czcionką i po prostu zwiększyć odstępy pomiędzy literami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam się na grafice, ale wg. mnie zostawiasz zbyt dużo przestrzeni/miejsca/tła wokół napisu/loga dzięki czemu na dużym obrazku to co stworzyłeś "znika". Logo powinno stać na pierwszym planie, a tło powinno być tylko wypełnieniem wolnego miejsca.

Tak czy inaczej mi się podoba, ponieważ sam nie stworzyłbym takiego czegoś nawet w 10% ;D

Tak właśnie prezentuje się swoje dzieła :) Co do twoich prac, to czcionki nie są płynne, widać szarpnięci krawędzi i o wiele wiele za duże są ikony/sygnety. Tak przy okazji to sam je robiłeś? (np. ta przy mapie). Szkoda, że trzymasz się jednej stylistyki, pobaw się trochę. Do przedstawienie siebie grafiką użyj czegoś co mocno Cię prezentuje, w tym wypadku pewnie programowanie, więc dodaj jakiś znak z tym związany.

@offtop tak wiem, trochę odkopałem, ale każda rada jest cenna, a może dalej robisz coś w grafice :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.