Skocz do zawartości
ToxiC.

[DM]~'Polski Serwer Rozrywki'~

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, z racji że poprzedni temat usunięty z powodu wirusa, a został poprawiony to dodaję nowego, w pełni przeskanowany, bez wirusów.

Jest to gamemod dość 'lubianego' (jak tak można określić ten serwer). Gra na nim średnio 50+/- graczy. Jak widać GM chociaż lekko przerobiony przypadł do gustu, nie wiem jak to jest no ale ok.

Dowód na to, że nie ma wirusa:
FujiBGS.png

Co w paczce?
- Gamemod PWN, AMX
- Scriptfiles
- Pluginy 0.3z
- Struktura bazy danych + wszystkie konta, statystyki graczy
- Include (bez pawno, bo wykrywa ciągle w nim wirusy) pobrać można z sa-mp.com/download > Windows Server.

Opis
- System eventów
- System prywatnych pojazdów
- System leveli
- System HeadAdmina, Admina, Moderatora i VIP'a
- Możliwość kupna przez SMS (automatyczna aktywacja) TYLKO API trzeba sobie zmienić bo jak ktoś kupi VIP'a to im doładuje kasy  lol
- System prywatnych domów
- System tworzenia reklam INGAME
- System tworzenie teleportów INGAME
- System tworzenia pickupów INGAME
- System tworzenia pojazdów INGAME
- Dużo zabaw (Chowany, Wojna gangów, Uważaj spadasz, Race, Derby, Sumo, DeathMatch, Capture the flag,  Wojna czołgów, Labirynt, Tower, Strzelnica, Paintball) chyba tyle.
- Areny (Onede, minigun, rpg)
- System banku
- Wszystkie ich aktualne obiekty, tory itd.
- System więzienia i anty omijanie więzienia.
- Statystyki TOP10 itp.
- System stacji (tworzenie INGAME) - do prywatnych pojazdów.
- Walizka, Prezent, Paczka

Więcej nie będę wymieniał bo nie pamiętam tego wszystkiego ale jest dużo jeszcze różnych rzeczy.

Tutaj filmik ostatnio pojawiał się na forum, ale go blokowali - beka. :D
*Możliwość włączenia HD.

Download:

Joł. Tego tematu "Cała prawda o Nutellce" co Igrekolonko dodał nie podaję, ale jak on chce to może udostępnić pod postem. Niektóre zdania się nie zgadzają, ponieważ temat pisany był pod konkurencyjne forum. ;)

08.08.2014:
Nowy link, usunąłem audioplugina bo nie był tam do niczego potrzebny oraz poprawiłem error (przez pomyłkę zapomniałem usunąć jednej nieużywanej funkcji)

18.01.2015:
Poprawiona mapka, już da się ja odpalić, serwer się nie zawiesza. Dodatkowo dodaje obiekty, których nie było w poprzedniej paczuszce, aktualne include, pluginy pod serwer na windowsie oraz na linuxa (hosting).
Edytowane przez ToxiC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam errory

[17:21:47] *** Streamer Plugin: Warning: Include file version (0x27002) does not match plugin version (0x27201) (script might need to be recompiled with the latest include file)

[17:21:47] *** Streamer Plugin: Include file version (0x27002) does not match plugin version (0x26002) (script needs to be recompiled with the latest include file)
[17:21:47] Script[gamemodes/PCS2.amx]: Run time error 19: "File or function is not found"
[17:21:47] Number of vehicle models: 110

z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam errory

[17:21:47] *** Streamer Plugin: Warning: Include file version (0x27002) does not match plugin version (0x27201) (script might need to be recompiled with the latest include file)

[17:21:47] *** Streamer Plugin: Include file version (0x27002) does not match plugin version (0x26002) (script needs to be recompiled with the latest include file)

[17:21:47] Script[gamemodes/PCS2.amx]: Run time error 19: "File or function is not found"

[17:21:47] Number of vehicle models: 110

z góry dzięki ;)

Witam, naucz się myśleć i zaktualizuj streamer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Avast to gówno więc ci nie sprawdzi czy to nie ma syfu.

Nie prawda mapke sprawdziłem na testowym i powiem szczerze że jest dobra i nie ma żadnych wirusów ani żadnych "gówien" jak to ujołeś :) Napewno jest lepsza niż zwyczajny POP :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Błąd

Zapytanie SQL:

-- -- Baza danych: `db_6265` -- -- -------------------------------------------------------- -- -- Struktura tabeli dla tabeli `Oddaj_Staty` -- CREATE TABLE IF NOT EXISTS `Oddaj_Staty` ( `pId` int(11) NOT NULL AUTO_INCREMENT, `pName` varchar(25) CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_polish_ci NOT NULL, `pPass` varchar(33) CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_polish_ci DEFAULT NULL, `pScore` int(11) NOT NULL DEFAULT '0', `pBank` int(11) NOT NULL DEFAULT '0', `pBounty` int(11) NOT NULL DEFAULT '0', `pKills` int(5) NOT NULL DEFAULT '0', `pDeaths` int(5) NOT NULL DEFAULT '0', `pSuicides` int(5) NOT NULL DEFAULT '0', `pUsedScore` int(11) NOT NULL DEFAULT '0', `pSkin` int(3) NOT NULL DEFAULT '0', `pSkill` int(5) NOT NULL DEFAULT '0', `pSolo` int(11) NOT NULL DEFAULT '0', `pDrag` int(11) NOT NULL DEFAULT '100000', `pTime` int(11) NOT NULL DEFAULT '0', `pVip` date NOT NULL DEFAULT '0000-00-00', `pAdmin` enum('0','1','2') NOT NULL DEFAULT '0', `pAdminTime` int(15) N[...]

MySQL zwrócił komunikat: Dokumentacja
#1046 - No database selected 

Coś mi nie wychodzi wgranie tej bazy danych... też tak macie?

Edytowane przez KoloPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z tą mapką a mianowicie:

Podczas odpalania serwera jest pełno "błędów" np. *** CreateDynamicObject: Expecting 11 parameter(s), but found 12. Po chwili pojawia się informacja że wszystko załadowana a za sekundę: *** Audio_SetPack: Error opening audio.ini i serwer się wyłącza ma ktoś propozycję jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj stworzyć takowy plik w scriptfiles, lub poprostu odpal edytor pawn i poszukaj czegoś na ten temat, zapewne tam będzie ścieżka do tego pliku, i w podanej owej ścieżce będziesz go musiał stworzyć, będzie dobrze jak nic nie będziesz musiał w nim pisać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ziomuś pomógłbyś z tym:

[09:31:02] *** Audio_SetPack: Error opening audio.ini
[09:31:02] Number of vehicle models: 30
[09:31:02]  
[09:31:02]  ========================================== 
[09:31:02]  |                                        | 
[09:31:02]  |  A new version (v<html>
  ) of YSI is  | 
[09:31:02]  |            available from:             | 
[09:31:02]  |     www.y-less.com/YSI/YSI_1.0.zip     | 
[09:31:02]  ========================================== 
[09:31:02]  
[09:31:02] HTTP[0:version.ysi.tl/index.php?c=2&v=3.09.0684:0] normal termination.
[09:31:08] Incoming connection: 83.25.120.177:51667

?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[11:33:05] *** Audio_SetPack: Audio pack "CoolServer" not found in audio.ini
[11:33:05] Number of vehicle models: 30
[11:33:05]  
[11:33:05]  ==========================================
[11:33:05]  |                                        |
[11:33:05]  |  A new version (v<html>
  ) of YSI is  |
[11:33:05]  |            available from:             |
[11:33:05]  |     www.y-less.com/YSI/YSI_1.0.zip     |
[11:33:05]  ==========================================
[11:33:05]  
[11:33:05] HTTP[0:version.ysi.tl/index.php?c=2&v=3.09.0684:0] normal termination.

Jak na to poradzić?

Edytowane przez KoloPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiła się nowa wersja includa HTML od ysi, masz tam link. Pobierz i podmień te include które będą w tym pobranym pliku.

Z errorem audio nic nie powinno się dziać, mapa powinna działać ;P Jest to błąd o złej ścieżce do dzwieku, chyba. ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.