Skocz do zawartości
batman96

Nauka Role Play, tylko fakty.

Rekomendowane odpowiedzi

logo_zwyk%C5%82e.png
Nauka RP - polski portal o Role Play, który głównie skupia się na platformie SA:MP. Na stronie można znaleźć masę poradników, które mają za zadanie pomagać nowym graczom na scenie Role Play. Odświeżone forum, nowoczesny design, całkiem nowy silnik to tylko kilka zalet, które się pojawiły na odsłonie drugiej tejże strony.
 
Plany na przyszłość?
Jak wszyscy dobrze wiemy, portal się rozwija w każdym tego słowa znaczeniu. W niedalekiej przyszłości mamy zamiar wprowadzić serwer głosowy Team Speak bądź mumble, na którym to będziecie mogli się komunikować całkiem za darmo między sobą, ale również i z ekipą portalu. Jednak zanim to nastąpi odbędzie się kilka drobnych konkursów, oraz jeden większy. Na sam początek mogę zdradzić, że nie będą to akcje typu reklamuj forum za jakieś bzdurne konto premium, o nie! Nasze konkursy będą wyjątkowe, tak jak nagrody, które będzie można w nich wygrać. Póki co nie możemy Wam zdradzić naszych pomysłów na wyjątkowe konkursy, będzie to coś w stylu niespodzianki smile.png
Kolejną ciekawą atrakcją, która dotknie nasze forum w przyszłości będzie własny serwer SA:MP z autorskim gamemode, na którym to będziecie mogli sobie grać śmiało, również będą się tam odbywały lekcje nauki RP, które poprowadzą nasi forumowi nauczyciele. Jak sami możecie zauważyć, planów na rozwój forum jest na prawdę wiele, mamy mega zajawkę więc postaramy się je małymi kroczkami wprowadzać.
 
Jak będą wyglądać recenzje oraz wywiady?
Artykuły pełnią główną rolę na naszym portalu, będą one pisane przez forumowych redaktorów, którzy będą starannie wybierani przez nas. Na forum zostały stworzone dwa poddziały w artykułach, które pomogą nam uniknąć zaśmiecenia, braku przejrzystości forum, są to: Recenzje oraz Wywiady.
Recenzje będą pisane z myślą o graczach, aby uprzedzić ich bądź zachęcić do serwera, o którym owa recenzja będzie. Postaramy się Wam opisać wszystkie zalety oraz wady jakie ten projekt posiada, przy czym na końcu w podsumowaniu odradzimy go bądź polecimy. Głównymi kryteriami oceniania będzie poziom panujący na serwerze, jego gospodarka, ilość graczy, strona projektu oraz poziom administracji. Możliwe, że będzie również pod artykułem mały filmik streszczający naszą przygodę z projektem.
Wywiady będą się odbywać głównie drogą pisemną z administratorem, zarządem projektu lub 'szychą' na polskiej scenie Role Play. Do każdego osobnego wywiadu podchodzimy indywidualnie z innymi pytaniami, które pomogą uniknąć nam ciągle jednego i tego samego materiału na stronie głównej. W przyszłości postaramy się dodawać również nagrane wywiady, które potem wylądują na YouTube a link dostaniecie w temacie, dzięki temu unikniemy typowej pisemnej ściemy, z którą nieraz się spotkaliśmy w pierwszej edycji forum Nauka RP.
 
A współpraca?
Jesteśmy otwarci na współpracę z rozwijającymi się projektami Role Play, nasze wymagania nie są jakieś ogromne, dlatego też myślę, że współpraca z nami będzie bardzo przyjemna. Mamy do zaoferowania miejsce w panelu bocznym, gdzie może się znaleźć banner strony bądź projektu współpracującej z nami. Podczas programu partnerstwa mamy również cel pomagać w rozwinięciu tego projektu, jeżeli oczywiście ma przyszłość. Pomoc w rozwinięciu polegała by na wsparciu w pisaniu reklamy projektu, robieniu screenów i tak dalej, oczywiście nie zrobimy wszystkiego za Was, możemy jedynie wesprzeć. Wsparcia finansowego nie udzielamy, nie jesteśmy organizacją z szybkimi chwilówkami. Aby się z nami skontaktować, należy użyć Panelu zgłoszeń.
 
Ekipa, jak to wygląda?
Do grona ekipy zostały przyjęte osoby z doświadczeniem, w żadnym wypadku pierwsze lepsze osoby z jakiegoś projektu RP. Każdy z nas ma doświadczenie w tym, czym się zajmuje na forum, tak więc jego grupa jest adekwatna do umiejętności. Staramy się poszerzać naszą ekipę o jak najbardziej odpowiednie osoby na stanowiska.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kolejną ciekawą atrakcją, która dotknie nasze forum w przyszłości będzie własny serwer SA:MP z autorskim gamemode, na którym to będziecie mogli sobie grać śmiało, również będą się tam odbywały lekcje nauki RP, które poprowadzą nasi forumowi nauczyciele

 

 

Czyli chcecie zrobić kolejny serwer RP. Bosko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało obiektywny portal, a przy tym nie estetyczny. Artykuły pisane typowo pod projekt aby nadać większy rozgłos dla danego serwera. Może dlatego macie w godzinach szczytu aż dwie osoby. Zresztą jak można zakładać forum o sampie, przecież wiadomo że jesteście skazani na porażkę, nie dziwota że gamoń z Ciebie. Powinniście zmienić hasło bo 'fakty tylko fakty' kiepsko się nadają zwłaszcza że nie prowadzi 'dziennikarstwa śledczego' tylko współpracujecie z danymi założycielami, więc jakie to są fakty? Oesus. 

Edytowane przez Frank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Frank;

Ok

 

@DarwinPL; no to śmiało, czerp garściami z centrum rp, na którym nowe artykuły pojawiają się raz na ruski rok ~ gdy jesus będzie przy kasie. Mamy zamiar stworzyć taką 'strefę rp' tyle, że głównie skupiamy się na nauce.

 

Pojawił się artykuł dotyczący eleski, zapraszam do czytania.

 

http://www.nauka-rp.pl/

Edytowane przez MixTape0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden był ukryty i na nim sobie pisałem takie 'demo', edytowałem co wpadnie mi jakiś tekst do głowy (ten drugi w kolejności) a ten co napisałem ok. 20 to już normalny, oficjalny - ktoś musiał odkryć wątek testowy przez przypadek, dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wbij i zobacz o co chodzi dokładniej, może nazwa jest lekko śmieszna, mylna, ale na portalu można znaleźć na prawdę przydatne rzeczy. Jest oczywiście pobieralnia, nasza wikipedia, aktualnie w wersji beta, artykuły no i reklamy projektów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×